Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 352 697
  • 6 116
# 3 180
Към кой от двамата? Моя приятелка се следеше и роди секцио при сина и не е плащала нищо.
Виж целия пост
# 3 181
Ако по случайност сте попаднали ,няма да платите,но когато ангажирате доктор, мисля че се плаща на д-ра.
Виж целия пост
# 3 182
 Както написах, приятелката ми се следеше там през цялата бременност и не беше случайност , а я приеха с уговорка , предварително е попитала, за да си направи сметката, но той е казал "Нищо, за мен ще бъде удоволствие", знам и за още един такъв случай, а отделно в темата за ВМИ също съм попадала на други подобни коментари.
Виж целия пост
# 3 183
Амалиеви нямат твърда цена при лична уговорка, вземат колкото им оставиш. Информацията ми е от приятелка, раждала при бащата.
Виж целия пост
# 3 184
Благодаря Ви за отговорите,при бащата съм се насочила  Wink
Виж целия пост
# 3 185
Моля за съвет, кои болници в Пловдив имат добри неонатологични отделения?
И къде в града се следят много патологични бременности?
Виж целия пост
# 3 186
ВМИ, Окръжна, Селена.
Виж целия пост
# 3 187
Това за Селена сигурно ли е?
 Нека някой ако има опит или преки впечатления от неонатологично за недоносени новородени да сподели.
 Как е в Окръжна и ВМИ следенето на тежка патологична бременност?
 Моля, ако някой има преки впечатления да сподели!
Виж целия пост
# 3 188
За съжаление свалиха нивото на неонатологията в Окръжна:
http://inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F … 327_i.467005.html

Селена дръпна от техните добри неонатолози.
Доколкото ми е известно според тези нива, в момента най-доброто ниво на неонатология в Пловдив има Селена. Което е жалко, защото не всеки иска да ражда и да плаща там. А и не всеки е в състояние.
Впечатления имам от Селена, племенничките ми се родиха недоносени, два месеца по-рано, всичко мина добре в Селена.
Виж целия пост
# 3 189
Селена наистина имат най-добрата неонатология. Но пък при проблем налагащ спешна оперативна намеса не оперират новородени. Разбираемо е защо. такива случаи са рядко, а инвестицията е значителна.Но от друга страна такива проблеми се виждат още преди раждането , така че може да се реагира предварително.
Виж целия пост
# 3 190
Да, ако няма проблеми с детето, в  Селена си го гледат, колкото и малко и да е, но ако има дори и малко подозрение, че нещо не е наред, веднага тичат в държавните болници. До месец март това беше Окръжна, сега не знам как процедират. На това не мога да кажа "най-доброто" отделение в града.
Виж целия пост
# 3 191
Напротив, точно новородени с проблеми реанимират и гледат. Търсих случая с едно бебе под килограм, доста се затрудних, но го намерих. Спомням си, че се бях изумила от теглото: 880 грама.  Едва ли такова бебе е без проблеми. Да не дава Господ на никого да се случва. Изрично писах, че не оперират новородени. Селена са и ин витро клиника и при тях се раждат доста недоносени бебета. Аз в много отношения не съм напълно съгласна с накои техни регламенти и политики, но истината е, че сериозно инвестираха в неонатология.

https://www.facebook.com/AgSelena/posts/813588438654840

Виж целия пост
# 3 192
Интересувам се за неонатологични отделения,, в които не просто се отглеждат недоносени деца в кувиози.
И да интересувам се за отделенията, в които може и се практикува оперативна намеса, трансфузиционна хематология.
 За Селена разбрах. Но молбата ми е, ако някой има преки впечатленения от държавните болници в Пловдив.
Виж целия пост
# 3 193
Като родител на недоносено дете, ще кажа, че теглото не е критерий за усложненията, които могат да се появят при едно такова дете. Нередки са случаите дете, родено над 1500 гр. да има повече проблеми от дете родено 1000 гр. и дори по-малко.
В Пловдив, единствената Детска хирургия е в УМБАЛ Св. Георги. Проблемът е в политиката на неонатологията им. Родителите виждат децата, по последна информация, веднъж седмично, при това само единият родител, през останалите дни се получава само информация. Другият голям проблем е това, че децата се хранят само с АМ, няма възможност да се носи кърма, което си е изоставане в разбирането за отглеждане на недоносени деца.
Виж целия пост
# 3 194
Интересувам се за неонатологични отделения,, в които не просто се отглеждат недоносени деца в кувиози.
И да интересувам се за отделенията, в които може и се практикува оперативна намеса, трансфузиционна хематология.
 За Селена разбрах. Но молбата ми е, ако някой има преки впечатленения от държавните болници в Пловдив.

Насочи се към Токуда направо. Peace
Аз лично съм доволна от неонатологията на МБАЛ Пловдив, но явно доста е спаднало нивото. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия