Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 351 749
  • 6 114
# 4 575
https://superdoc.bg/lekar/d-r-aleksandar-dimitrov-4402/
Ето това е доктора и центъра по физиотерапия. Вероятно цените ще са като в ДКЦ- тата, но е по- чистичко поне вътре. Той вече ще прецени какво като терапия да назначи.
Виж целия пост
# 4 576
Благодаря много.
Виж целия пост
# 4 577
Какво значи "нагревки"? Защото за някои хора това са разните видове физиотерапия.
На мен са ми правили йонофореза преди години, за възпален яйчник.
Виж целия пост
# 4 578
Това ми е написала, за това питам Дева.
Виж целия пост
# 4 579
Ми аз точно затова писах, че физиотерапевта определя какво ще е точно като терапия. Паскалева е много добър гинеколог,но дотам. То реално в последните години и физиотерапията се променя. Преди години вероятно само са ги нагрявали, сега вече има най-различни процедури. На мен за ДХ ми правят електро-магнит и лазер, на мъжо за коляното ЕМ и ултразвук.
Виж целия пост
# 4 580
При доктор Димитров не се правят такъв тип нагревки, не и пълният пакет. Имах възпалени тръби миналата зима, исках при него да ги направя, вече бях правила там терапия за дискова херния. Оказа се, че при гинекологични проблеми се правят 3 или 4 вида процедури, но при него не, просто апаратурата е различна.
Вижте в Пълмед.
Виж целия пост
# 4 581
Да оказа се така. В ПЪЛМед при кого? Бихте ли ме насочили?
Виж целия пост
# 4 582
Конкретно не мога да дам имена, реално няма опция за избор на лекар, отидете на място за да Ви впишат в графика, за да не губите време и да започнете максимално бързо. Първо ще минете през главния лекар, който отговаря за процедурите и схемата на лечение, останалото е работа на уредите Simple Smile
Успех, всичко ще е ок Blush
Виж целия пост
# 4 583
Да оказа се така. В ПЪЛМед при кого? Бихте ли ме насочили?

А тази АГ дала ли е направление за физиотерапия?
Ако не е, да дава и с нейния амбулаторен лист при физиотерапевта, за да знае какво ще лекува.
Виж целия пост
# 4 584
Не, не дала. Само на едно листче написа
Виж целия пост
# 4 585
Да, но на теб ти трябва.
Няма да си я плащаш.
Виж целия пост
# 4 586
Ако е била в частния кабинет, няма как да даде талон.
Виж целия пост
# 4 587
Да, аз ходя само в частния.
Виж целия пост
# 4 588
Как да не може?
На мен са ми давали.
Те са безлимитни.
Ако тя не даде, ЛЛ е длъжен.
Виж целия пост
# 4 589
От личния ще си вземе, няма никакъв проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия