но нищо.

Ох аз пак отивам да се цедя, ще умра вечееееееееее

Лека ви!
но нищо.


Дано по бързо мине този период и нещата пак се нормализират!
Радвам се, че снахичката си ачка самичка
Малко шегичка, нали си ме знаеш
Слънчеви дни ви желая и да ме чакате


незнам дали е често срещнао, но знам че аз не бих го написала така. Тук са доста тъпи и въпреки че лидия е често срещано име спелла ми е различен. Нормланият е ЛУДИА и аз отначало им казвах, че не съм знаела, че с епознаваме толкова добре, но не ми схващаха плоските шегички. Все пак английският хумор е всеизвестен...

Не съм споменавала, но Макси е роден на английски се кава дабъл джоинт, което на бг е нещо като по-гъвкави стави (обяснено разбира се). Аз също съм такава и е генети1но, но никога не съм си знаела точната диагноза, ако е имало такава изобщо. Да речем като седна и си кръстосам краката мога да продължа да ги увивам без да се притеснявам или да си огъвам пръстите на ръцете наобратно или като бях малка си качвах краката на главата и стърчаха по-скоро около главата, абе тия хора каучук които са, еееееее сетих се най-накрая как да го обясня. Та понеже главата е най-тежката част от тялото в момента, лекарката каза че Макси има нужда от повече време и най-вече повече мастна тъкън или да си заякне детенце, че ми е хилавичко...60см на 4,690 по данни от миналата седмица. По повод на вашите коментари с активните гимнастики аз се поразрових и му купих нещо, което реших че ще му помогне да си вдига главата повече - 
-хайде приятно на Банско и после да разправяш как е. Сняг има ли? Мислех, че само по тия земи тука вали сняг по това време на годината. Днес беше 10 градуса, ура, с малката бяхме доста навън!






само Денди чат пат драсва по някой ред.


Наблягай на течностите,както са те посъветвали момичетата.
, та рядко се получава ефекта. Да не би да няма сополчета малкото сладурче и да трябва нещо за втечняване на секретите първо? 

На теб и семейството желая сили и кураж! 


Тази нощ бебка като по поръчка 2 пъти се буди да ме поизцеди малко! Но снощи да видите като сложих едно ледено шише с вода върху лявата гърда как рязко намаля кърмата! Еми то не се издържаше братче, на 3 часа цедене и все пълна!
И аз мисля, че може да хвана мускулна треска от това ръчно помпане, но пък аз мисля да си я ползвам само за доизцеждане като се налага.
) На др ден идва тя с мен при оропеда, който пред нея казва 'детето ви е супер, супер баждаци, крака, врат, глава' пр. Е изкефих се ти казвам док като каза 'правите обратното на това, което бабите ви казват'
Аз също мисля, че всяко дете е различно и стига да е започнало да си вдига главичката и майката да го слага поне веднъж на ден по корем няма проблем! Андреа ще ми повръща и реве като я слагам по корем, а аз какво да я мъча по 16 пъти на ден? Е няма да стане!
Сънчо не я мисли, ок е, просто май вече не й е толкова интересно във форума, а и май време не й остава. Все си шие разни интересни нещица, излиза си с други мами с бебоци, за което искрено й завиждам 
Много подробно си описала всичко - супер си!
При нас май се пооправиха нещата, точно както и ти правиш - стимули с играчки и светлина и слагане повече на болната страна.
Там можеш да задаваш въпроси и тя ще ти отговори много бързо. Към момента аз съм добре, пия профилактично лецитин 1200мг по 1 на ден и кърмя на 2,5-3 часа. И не цедя, надявайки се естествено да се регулира всичко. Но постоянно се опипвам за болка, уплътняване - абе притесенео ми е да не се повтори пак.
За колко време ти изписаха АБ? Аз пих 5 дни, въпреки че Хедра препоръчва 10, за да се излекува напълно. Има значение обаче какъв е вида АБ и каква е дозата и затова реших да не си "предписвам" още, а да видя как ще се развият нещата и дали ще има рецидив. Ох, дано се оправиш бързо и вече не ни се налага да говорим по такива теми
.
Препоръчани теми