Златна есен пак дойде, с шума и листа палува СЕПТЕМВРИЙСКОТО дете

  • 35 292
  • 742
# 720
Ех,момичета,така ми стана хубаво,че ви видях...и на мен ми се щеше да съм с вас.Дано да има резултат протеста.За Шейла и Веч   bouquet
Виж целия пост
# 721
момичета, минавам и аз да поздравя за протеста - дано наистина има поне мъничко полза от него.  мн ми се искаше да мога да присъствам....

по бебешките въпроси - днес правихме прощапулника. утре ще се отчета със снимки. Ивка ще става сватбен агент  Mr. Green отбелязахме го по домашно му с бабите и ивка беше самото послушание. представи се мн  добре.
 За сметка на това обаче тенденцията е да седи залепена за мен. Не стои при никой. Това на моменти мн ме изнервя, защото ми при4инява доста неудобства. Не искам да се оплаквам, но ако някой може д апомогне със съвет ще съм мн благодарна.

жужа, аз на ивка давам обикновен кекс - дори от този на суит съм й давала /по 1/2 парченце/.

За НГ - ще сме заедно до новата година, а след новата важи приказката"никой не е длъжен да гледа на бабите внуците  Mr. Green " Wink още не сме го обмислили напълно обаче

айди лекичка, че ми е малко изморено.
Виж целия пост
# 722
Браво на всички момичета участвали в протеста! Да можех и аз да съм там. Отново браво момичета!  Hug
Виж целия пост
# 723
Хареса ми репортажа по БТВ. Видях и поzнах Ели и Дидка с Тео, а вие сте били 10  Crazy БРАВО, момичета   bouquet Та това си е 1/5 от всички посетили  #Crazy Hug Heart Eyes Направо(беz преувеличение) се гордея с вас, все едно и аz съм била  Embarassed Че и повече...
....
Гарденийка, мерси zа линка. Но не ще да ми тръгне  #Cussing out . Спира все на едно и също място в началото и край...
Виж целия пост
# 724
Днес е Свети Стилиян, покровител и пазител на децата!!!

И моето малко, или вече не толкова малко , СМИ, има имен ден, приятели!!!!
Поздрав от него

А това е за всички вас от нас!
Довечера ще се съберем с роднините и ще направим най - накрая и прощъпулката му! Имам много да разказвам, но то ще е вероятно , когато се включа и с новини около това, което ще си избере да стане дечко......

Готин ден, приятели!
Виж целия пост
# 725
Инче, честит имен ден на Смито! Много е готин! Весело изкарване довечера!

Виж целия пост
# 726
Здравейте!
Флу-ти си се стопила направо-браво.
Честит имен ден на Сми-да е жив и здрав.
Браво за протеста.
Днес цялата фамилия ще ходиме да даваме кръв ,понеже в крайна сметка баща ми ще го оперират и искат 5 кръводарителя.Доста ме е страх,пък и с това ниско кръвно. ooooh!
Виж целия пост
# 727
Малко не съм наясно с този протест,за какво е?
Виж целия пост
# 728
maevam, ето повече за портеста http://nenanasilieto.wordpress.com/

Момичета,
Страхотна група бяхме вчера, браво !! Радвам се че се видяхче с част от вас, с други само се поздравихме- но следващия път.

Инче, да му е живо и здраво името на прекрасни ти син.


На мен машинариите ми играят номера-забиват ми компютрите в момента в който седна да рабатя, а нета ми е няккава химера- има го за по 15 мин на ден.  #Cussing out Ще го приема като повод да не се заседявам тези дни толкова и малко да подишаме чист въздух с мъника.  Wink
Виж целия пост
# 729
Да живее фейсбук, форумът и всички вие, че протестът се осъществи!
Аз съм много доволна, че сте били толкова много! По първоначални данни щяха да са само шепичка хора.
Съжалявам, че не пуснах съобщения по всички отчетни теми, ама си трая за такива дейности, че нали е спам, а ме имат в листата за бан. ooooh!

О. Лемонова! Да ти е жив и здрав покровителя!
Виж целия пост
# 730
Мерси  anamar,видях тази тема и я следях тук във форума,но незнаех,че ще има протест.
Макар и далеко,съм мислено с вас и ви подкрепям с две ръце.Дано има полза от тези усилия.
Виж целия пост
# 731
честито на смито Simple Smile да е жив и здрав и мн послушен Simple Smile

ние сега се прибираме от разходка - ивк аспи, а аз ще се поглезя малко Wink

Виж целия пост
# 732
Здравейте!
Инка честит ти именник!Да е жив и здрав и мнооого щаслив!
Флу, Маи маи благодаря ви за отговорите за кекса!

Криси нанка, а мама търси вече коледен подарък!Иска ми се да е някаква играчка, а те са толкова много и различни...и доста скъпички.Хайде споделяйте вие намисли ли сте вече какво ще подарявате на малките сладури?

Напоследак е много пусто тук.Нещо не ни върви "приказката" както преди.Доста от редовните мами вече не пишат, а останалите минаваме транзитно от време на време.

ние пак се събудихме и отиваме на папкаме...чао засега!
Виж целия пост
# 733
ЛЕмонова, Честото на Стилянчика   bouquet

Момичета, видях ей таzи тема, сигурно ще може да пообясните на момичето някои неща...
Виж целия пост
# 734
Привет на всички!
Асенце,  Hug! Браво на тебе! Гордост си ни.
Флучийка, Еличка е голям сладур! Да ти е жива и здрава! Hug
Инче, 4ид на момчето! Много да ви радва!
Жуже, цунки...ох, после пак , че Тамбе прави поразия след поразия...извинете ме..искам на всички ви да пиша по нещо,ама...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия