Паола и Божидара ни донесе есента и радостно затупкаха МАРТенските ни сърца!

  • 30 469
  • 675
# 630
Здравейте,

Пиша набързо, че все нямам време.

Тинче, много съжалявам, за това, което си преживяла и се моля вече да нямате никакви болести.

Аз съм болнични цялата седмица, защото гледам Али, която има афтозен стоматит  Cry Това е нещо ужасно и добре, че кърмя, защото тя нищо друго не може да яде и цялата седмица е само на кърма. Утре няма да мога да дойда, тъй като свекърва ми утре има РД, а освен това, преди малко се обади, че е паднала в тях и май си е счупила крака  Sad

Много ви обичам и ви желая прекрасно изкарване утре и много снимки да направите!!!
Виж целия пост
# 631
http://www.talasamcheta.com/contact.htm

Диди това е клубчето намира се в района на Плиска
Еве, много благодаря! Hug
Рони, пожелавам Алис да се оправя много бързо Hug дано нямате повече притеснения

Предстои ни реваксинация с Пентаксим? Има ли и други, като нас, които са се забавили с реваксинацията?
Виж целия пост
# 632
Здравейте! Нямам много време да пиша напоследък от работа, болести...  Sad
Още сме болни и минаваме на антибиотик. Направо ми омръзна вече. Тия деца колко антибиотици изпиха тази година.... аз за цял живот не съм изпила толкова. Освен това от тази кашлица и от гърлото не могат да ядат, повръщат на почти всяко ядене, не могат да спят спокойно... Снощи сме спали 3 часа общо.  Cry Аз цяла седмица не ходих на работа, днес бях и другата пак съм болничен... Ако не ме изгонят накрая ще е добре.  Mr. Green А съм толкова уморена и изнервена, че като се сетя че по коледа трябва да готвя за две партиди гости лошо ми става.
А Пентаксима го сложихме още септември. Но който не го е сложил изчакайте да мине Нова година, след това ще влезе в задължителните ваксини и ще е безплатен.
Виж целия пост
# 633
Диди и на Али не сме й слагали последния Пентаксим. Но до 2 год. има време. Не сме закъснели.
Виж целия пост
# 634
Здравейте и от мен/нас Simple Smile Сигурно сте ни забравили, но това е разбираемо при толкова дълго отсъствие Embarassed

Диана, и ние ще правим ре-ваксинация на Пентаксим през януари, защо го споменаваш, нещо притеснително ли е? БГ докторката ни каза до 2 год. и аз понеже искам да си оставя Аннабел на БГ календара, реших, че като си идваме януари, ще направим и ре-ваксинацията Thinking Моля да кажеш, ако има проблем според теб

Много хубаво изкарване на партито утре, мен ме обзе носталгия като прочетох за него, като ли вчера се събирахме на Бъкстон миналата година Rolling Eyes

Гледах снимки да си припомня кое как беше и кой как изглеждаше, надявам се да качите малко снимки от утре да видя кой колко е пораснал Simple Smile

Аннабел се превръща в една слабичка и дълга госпожица, не знам на кого прилича Rolling Eyes, от лятото не е качила и грам, 11400 е в момента, но расте на височина доста, и едни руси коси пораснаха Rolling Eyes За говоренето не сме напреднали много, всички разбираеми думи засега са на английски, но очевидно разбира всичко на български, та се надявам да проговори в един момент и двата езика.

Вече 2 месеца е цял ден на градина, от 8 до 5:30, с много желание ходи, дано да е така и занапред. Вчера ми дадоха един плик с рисунки и една апликация с есенно листо и златист прах, които са правили в градината, направо се разтопих Simple Smile

Пожелавам на всички весели празници! Весело парти утре и ще чакам разкази и снимки!

 
Много здраве и късмет на всички, които чакат второ бебе  bouquet

Виж целия пост
# 635
Диди, ние бихме Пентаксима миналата седмица. Не сте се забавили, точно сега му е времето. Педиатърката ни каза, че това били изискванията сега от ХЕИ. На почти всички дечица им я биха по-рано, та аз се усъмних в думите на лекарката, ама като изрових малко инфо от нета и разбрах, че явно е права и така е по-добре. Ето тук д-р Слънчева потвърждава.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292888.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339132.0
Рони, ще липсвате на партито, да се оправяте бързо.  Hug
tzvetak, разбира се, че не сме ви забравили  Hug Пусни няколко снимки на Аннабел, когато имаш време, да видим колко е пораснала  Simple Smile
Виж целия пост
# 636

А Пентаксима го сложихме още септември. Но който не го е сложил изчакайте да мине Нова година, след това ще влезе в задължителните ваксини и ще е безплатен.

и ние не сме го сложли още, но моя приятелка, която работи в здравната каса каза, че тези ваксини, които се включват от 2010 в имунизационния календар, ще "хванат" бебетата, родени от януари 2010 нататък.

весело парти на всички  Hug
Виж целия пост
# 637
Добро утро  bouquet
ЧЕСТИТ ИГНАЖДЕН! Много се радвам, че точно на този прекрасен празник ще се видим Heart Eyes
Хайде на кафето
Благодаря, че споделихте за Пентаксима.
tzvetak, не е притеснително, но 2 пъти отлагам и педиатърката почна да ме гледа лошо.. казва,че до 1 г. и 9 м. се слага. Аз същознам, че е до 2 годинки.
Виж целия пост
# 638
Хора, много се извиняваме, ама не можем да тръгнем. Уж чисто нова кола, а не иска да запали... Cry
Виж целия пост
# 639
Весело изкарване на партито,чакаме снимки  Sunglasses
Диди,дано да сте успели да тръгнете,да не изтървете купона.
Рони,бързо да оздравява Алис.
Тинче,много съжалявам за това което сте преживели,дано се оправи бързо Лили и забравиш за тревогите.
Цветак,не сме ви забравили  Simple Smile И аз искам снимки на Аннабел  Sunglasses
Много вали при нас,направо щесе удавим  Twisted Evil Сестра му на мъжа ми ще прави днес прощъпулник на Раличка,след малко отиваме  Party
Виж целия пост
# 640
http://www.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=165957;page=3;#paging
http://www.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=165957;page=4;#paging

опит за качване на снимки, дано е сполучлив
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 641
Здравейте и от мен. И на ми е доста любопитно за снимки от партито! Дано да сте си изкарали страхотно.
Тинче, съжалявам че си преживяла това. С каката и аз го  преживях това два пъти - беше на 1г. и 8 месеца, после 3-4 години пи фенобарбитал и все я наблюдавах и енцефалограма и правиха. За да не спамя темата, ако те интересува може на лични да приказваме. 

Днес е Игнажден. Какъвто  гост ти  дойде в къщата, такава ще е и годината ти. Ние хубаво бяхме на гости, ама у нас никой не е идвал Wink
Виж целия пост
# 642
http://www.facebook.com/photo.php?pid=2987942&id=837627121#/ … fbid=216108487121


Беше супер на партито! Много се радвам, че вдиях толкова много красиви мами и пораснали мартенчета! Малко снимки от нас. И всички, които не бяхте - почерпете се от тортата на Паола виртуално, че тя утре трябваше да се пръкне на бял свят Simple Smile
Виж целия пост
# 643
Поли иска ми парола и имейл newsm78
Виж целия пост
# 644
Ето скнимките
http://mart2008.snimka.bg/children/koledno-parti-2009-talas-mcheta.455179
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия