В дните (пpo)хладни есенни, заповядайте при нас на топъл симит и кестени – TR 26

  • 42 081
  • 740
# 45
Lora - А като имаш предвид ,че съм лъв(ица) по зодия  Flutter , та уж се предполага да обичам коткоподобни и от семейството на котката Mr. Green ...
Не бее!Правя тонкий намек за голямата ти страст към шаловете във всичките им разновидности
(за която разбрах от друга една много интересна темичка).Останах с впечатление,че харесваш
красиви неща,увити около шията,та за това предположих ...

Котките ходят при хора, които имат здравословни проблеми. Обикновено лягат върху болното място и от там дърпат лошата енергия. Това не е окултна теория, а научна хипотеза макар и все още недоказана.
Много е възможно.Например,една моя колежка ми разправяше,че когато четяла за изпит за придобиване на специалност
(което е много здраво четене),забелязала,че щом за малко легнела да си почине,нейната котка веднага отивала и се
настанявала на главата и.
Виж целия пост
# 46
Lora - А като имаш предвид ,че съм лъв(ица) по зодия  Flutter , та уж се предполага да обичам коткоподобни и от семейството на котката Mr. Green ...
Не бее!Правя тонкий намек за голямата ти страст към шаловете във всичките им разновидности
(за която разбрах от друга една много интересна темичка).Останах с впечатление,че харесваш
красиви неща,увити около шията,та за това предположих ...



Ох майкоооо, а аз какво разбрах  hahaha Joy Mr. Green ooooh!  ...май ще трЕбе си продухам глвата малко на въздух  Mr. Green Laughing...(о-б-и-ч-а-м шалове Flutter Crazy -->  е тогаз ша жертваме един котак ..нЕма го трепЕм, само ша го наметна  Laughing Wink Hug Peace )
Виж целия пост
# 47
Ох майкоооо, а аз какво разбрах  hahaha Joy Mr. Green ooooh!  ...май ще трЕбе си продухам глвата малко на въздух  Mr. Green Laughing...(о-б-и-ч-а-м шалове Flutter Crazy -->  е тогаз ша жертваме един котак ..нЕма го трепЕм, само ша го наметна  Laughing Wink Hug Peace )

Ами аз никога до сега не бях виждала толкова красиви и оригинални шалове и не се бях замисляла върху това
колко ефектен аксесоар може да бъде шалът.Сигурно имаш голяма колекция,ама това,което съм сигурна,че
нямаш,е живо пухкаво шалче. Grinning Може да стане последно МЯУ на модата!  Laughing
Виж целия пост
# 48
Значи аз да кажа нещо ама не искам да прозвучи като предупреждение, а само като информация.

Котките ходят при хора, които имат здравословни проблеми. Обикновено лягат върху болното място и от там дърпат лошата енергия. Това не е окултна теория, а научна хипотеза макар и все още недоказана.

Ние имахме сиамец като малки и все при баща ми ходеше - спеше му на корема, правеше разни неща в обувките му и т.н. Колкото и да му се караше все за него се лепеше. В последствие баща ми се разболя, доста сериозно. Никога преди не съм вярвала на тази теория за котките, но след този случай съм склонна да мисля, че има някаква истина.

Lora-Di, като каза шалове и се сетих, че навремето имаше мода да се носят лисици като шалове. Като си сетя само  Sick #Cussing out
Виж целия пост
# 49
Ей, на-
за пореден път се убеждавам, че сме случили на шашаФФФ котарак. Аз по цялото тяло имам травми, уж само глезените ми са добре. Бе тоя шантав катарак защо не дойде да се гушне във краката ми или като лежа на една страна дадойде да ми се лепне за кръста.  Че той така трябва да се разпери над мене като юрган, да ме лекува. Божеййй, същиЙ Персийски принц не котарак койтУ лекува rotfImao
 Правя бъбречна криза- върви вирнал опашката като царски жезъл и ме поглежда със пренебрежение- ега ти и котарака #Crazy
И аз съм чувала, че лекували котките ама нашия не е от тяяяяяях Rage А във момента се е проснал като съща постелка #2gunfire
Кажете дей тъЗ тема за шаловете да ми мине мъката, че сме случили на котарак-менте newsm45
Виж целия пост
# 50
В "Красива мама", къде, ние да не сме случайни, ама ха!
Я ни виж как сме се подредили : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=438099.0
Виж целия пост
# 51
АНДЖИ-  благодарско  Душо
ама някой е бърз като Хамериканската совалка и тЪ изпрпривари но и на двечките ви гуууууш Hug Не мЪ изоставяте вий менИИИИИИИИ Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 52
Фащай кукикте и отпочвай!
( не знам дали плетеш , де, ама вече нищо не би ме учудило...Simple Smile
Хаксев разбрах, че е майсторица -плетачка, ама се крие !
Виж целия пост
# 53
Еййй и аз много обичам шалове. Вкъщи си колекционирам направо  Rolling Eyes Никога не са достатъчни!  Grinning
Имам и аз една котка от персийските костенуркови. Обаче мойта е предачка  Grinning Като види полегнал човек и веднага го мята да го преде по корема  Laughing Не съм забелязала да има лечебни свойства хехе мойта повече ми вади нервите с ината си ама нали си ми е сладка все й прощавам.  Laughing
Хаксев  Hug, уроците вървят леко, ама аз съм отличничка.  Sunglasses Нали си го уча редовно вкъщи. И все пак друго си е с учител.
 И е много забавно да водим диалози с колежката. Трябва да превъзмогна срама да го проговоря. Оттам нанатък е лесно  Blush
  bouquet   bouquet Hug
Виж целия пост
# 54
Ха да пийнИм по едно червенУ
МногУУУ  миЙ хубавУ със Убави Ора да си пийна и да се посмея
Не пия по многУ ама ей тъй за блясък във очите newsm47 и сладка думка
Малеййй менИ мЪ е ФаналУ винУтуууууу #Crazy Колко картинки съм праснала самУУУУУУУУУУУУУУ #Crazy
  Joy Joy Joy Делте, разсмя ме  Joy
Абе вие много активно го давате в новата тема. Пу-пу-пу да не ви е уруки  Hug Ама не мога да ви догоня.
Виж целия пост
# 55
Аз, като писах, че трябва храна, имах предивд, че си е слугуване. Ние го хранихме 2 пъти на ден и готвехме. Не 2 пъти на ден, май 2 пъти седмично му се готвеше риба или дроб, после в хладилника... Най- лесно е с гранули, те улесняват изключително, но са много вредни за котките! От тях заболяват от бъбреци и си умират на 5-6-7 години.

Ако е мило животно, може да не е проблем, но нашия беше страшно капризен. Много капризен за храна, но искаше адски много внимание. Всичко около него трябваше да се върти... Беше свикнал да съм вкъщи вечер, а аз бях тръгнала на тренировки - 5 вечери в седмицата. Ходех с един сак. Най- малко 5 пъти ми пика в сака, белким спре тоя лош сак да ме води навън и да съм си в къщи с него...  
Когато се залюбих с мъжа ми (бившия) и започнах да отсъствам от вкъщи, той такава ревност..... Започна да ми пикае в леглото! Препикаваше ми пижамата, завивиката - всичко, от яд! Сварвала съм го как пикае там, гледа ме в очите ядно и се напъва да пикае....

Майка ми пък, да вземе да го научи вечер да го приспива - гушка го, гали го, говори му, докато задряма, после го носи в кревата му - той имаше 2 легла - лятно и зимно (лятното в коридора на сянка и прохлада, зимата до акумулиращата печка) - постлана овча кожа, на нея бял чаршаф и възглавница, завивика.    Веднъж нямаше възможност да го приспи и той цяла нощ крещя (то не беше мяукане, а викане...), не легна изобщо, къса хартиии, каквито намери и така....   Това, в периодите, когато не спеше по нашите легла. При всички ни е спал, при когото му се прииска при него се мъкне. Измествал ме е от леглото. Будя се, аз на крайчеца, още малко ще падна, той на средата се разпънал царски....
И денем, все на средата на леглото ще застане! Ако телевизора е пуснат - върху телевизора - него да лгедаме....  Ако е сега, с тия LCD какво ли щеше да прави...  Thinking

Отделно, докато беше в пубертета и беше буен, катереше се по щорите и пердетата. В началото добре, ама после натежаха му килата и пердетата първи се предадоха под тежестта, щорите не се накъсаха, ама той ги надърпа с нокти... Табуретки и фотьойли разтапицира - просто системно дърпаше там, докато свали всичко, което можеше.   И така....
Виж целия пост
# 56
ОХ Ангелинке  rotfImbo smile3532 разсмя ме рано сутрин,къде плетки ,къде Хаксев ooooh!А виж за шаловете си права=обичам да колекционирам.Даже с Бз ще правим фотосесия,че то с моя профанлък в областта на компа.Ей голем зор,за Лора не знам обаче както казва мъжо=Вие лекарите сте бая назад с матриала в областта на техниките.Технологични дилетанти. Mr. Green Heart Eyes hahaha
Ама я накарай някой инджинерин да ти постави катетър=най =просто,че му гледай сеира Laughing Laughing
За котките =обичам ама не чак толкова колкото кучето.Бая своенравни животинки,в очите им все се чете
следното=Моят стопанин страшно много ме обича,затова винаги е с мен,а кучето=Колко много обичам стопанина си,затова винаги съм с него :mrgreen Heart Eyes Hug Heart EyesНо даже и да имах куче щях да искам да му предоставя свободна площ за да тича на воля.Сега в тез апартаменти хем за нас тормоз ,хем за хайванчето Heart Eyes
Виж целия пост
# 57
Зравейте!
За пръв път пиша в тази тема   с един въпрос .Искаме с моята приятелка да посетим Истанбул през декември с цел пазаруване.Имате ли представа кога ще започнат намаленията на есенно -зимните колекции.Става въпрос за моловете в Истанбул.
Ще се радвам да можете да ме ориентирате.
Виж целия пост
# 58
Ехооо  Whistling.... петък  Mr. Green ...yeah  Party ...TGIF  Crazy (Thank God is Friday! - Слава Богу Петък е!)




Пине - малей, тyй вашо коте като султан бе  hahaha Joy Mr. Green....Беше ми смешно докато го четях, но със сигурност не ви е било смешно на вас  Hug



Хаки - това покана ли беше  Whistling newsm78 Mr. Green ...хайде след др. седмица, твоя с.м  Flutter ..идвам с камерата u  щрак-щрак маймунка на портрет, така де шал Joy



svetlanaoft  - Аз писах в предишен пост - след Курбан Байрама (края на Ноември) и около и след Новогодuшните празници ...за точна дата, ще трябва да ни следиш тук  Wink. Ще съобщим  Mr. Green Peace .





Страхотен петък на всички ....(на излизащите в Октомврийска вканция като нас, весели моменти , забави и игри Party Crazy). Ей тyй място посетих вчера ..Emirgan park=Емирган парк ...винаги с.м чувала за него само суперлативи, в4ера отидох и се убедих ...Нещо невероятно е .... #Crazy Whistling Flutter Sunglasses






*идеален за пикник, разходка с домашни любимци(Мистик Mr. Green), спортуване, лудуване с деца, игра на шах-мат, снимки, гледки към Босфора etc. ... Crazy Flutter Hug








ps: и малко културен афиш :
1) има стрхотна изложение/изложба в SSM(Sakıp Sabancı Müzesi) с творбите на Joseph Beuys 09.09.2009 - 01.11.2009 (има още малко време до 1.11...заслужава си да се Buдu  Whistling Wink ...)  


2) и в IMSM (Istanbul Modern Sanat Müzesi) - Sarkis' retrospective exhibition 'Site' (11.09.2009 - 10.01.2010) - http://www.hurriyetdailynews.com/n.php?n=sarkis8217-return-to-hi … h-art-2009-09-07# ... (Sarkis Zabunyan poDeH e в İstanbul, 1938 -- EN: http://en.wikipedia.org/wiki/Sarkis_Zabunyan ; TR: http://en.wikipedia.org/wiki/Sarkis_Zabunyan )

***Желаещи да видят второто - да звъннат след седмица  Mr. Green ... Много обичам този музей ...Може да се организирамe на културно-масова дейност (Четвъртъците в IMSM  са безплатни)

Виж целия пост
# 59
Божейййй, Пинаааа,
вий котарак ли иматИ или талибан #Crazy Хруски му давам аз на моя и то от тия най скъпите, точно заради бъбреците. Иначе във началото докато бебенце още на втория ден се нареждаше до хладилника и гледаше нагоре. Знаеше хайванчето, чи от там излиза рЪнЪтЪЪЪ. Обаче сега само хруски праска. ДоФтура каза, че ако са от тия качествените няма да имаме голям проблем със бъбреците. ОООх горкия котарак и той кЪТ менИ ще си страда от бъбреци. Аз от 2 години така си страдам със кеф и нИ сЪ Уплаквам обачИ. Просто незнаете каква криза претърпях във Станбул преди 2 години. Такава температура, такава пот, чак ми протече боята от косата и оцапах въпреки, че си слагах моя хавлия на хотелстата възглавница -боята от косата ми. Такав треска, че чак зъбите ми тракаха. Синът ми дойде от границата да ме вземе, че във рейсО щах да повръщам. Да не дава Господ на никой от вас
Не мога да плета и да шия-две леви ръце имам за това за съжаление newsm45.
БЗ-че знаЙш, че кака ти Делта обича мюзеюмитИ. ШЪ пУкажиш ли некст тиме нещо интересно което ниЙ със Бати нИзнаЙм???
Ама тоА парк шЪ гУ видя кЪт иЙ топлУ. ГледайтИ, услушвайтИ сЪ със МистикчитУ и мИ намИретИ Убава картина със изгледа на Златния рог, pleaseeeeee Praynig Да не е нещо модернистично, че не са мойтУ амплУа. ШЪ сЪ пуля ко има на картината #Crazy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия