Във оранжева гора, пълна със листа, за февруарчето е най-вълшебната игра !

  • 34 442
  • 743
# 60
Такааааа....
Ами, Анна спи от 13.15 и ще сме точни в тайминга, както е по план. Така че ще ви чакам в клубчето в 16 ч. За сега се отказват Ками, защото тя е болничка и Светланка Sad Hug. Надявам се да успеем да се видим скоро по някой друг параграф Wink. Потвърдили (макар и все още някой да са под въпрос) са: Еми, Таня?,Гала, Вера, Теди, Илиянка (звездобройка)?, Вал, Мария_м?. Само се надявам да не ме оставите там да си кукувам и да вися като "прани гащи" и никой да не дойде Crazy Grinning

Катче, честит рожден ден на мамето ти     bouquet ! Да ти е жива и здрава до дълбоки старини!

Клипчетата са много сладки, макар и някой да бяха по- темпераментни Laughing

Ставам, че трябва да се поприготвя. Само да се похваля, че Анна днес сама си седна на гърнето и ака вътре, което за нас беше нещо невъзможно до сега Mr. Green. Ами така е, може и да броим, пеем и говорим, но такива елементарни дейности ни се опираха до този момент Rolling Eyes
Хубав ден и до скоро с някой от вас, надявам се Hug
Виж целия пост
# 61
Оф, Камен още не иска да заспи, като са тук брат му и баща му и всякакъв режим отива по дяволите. Най- вероятно ще заспи после в колата и първия час от срещата ще го проспи. Но поне днес майстори нямаме- като по поръчка решиха точно днес да си вземат почивен ден, материалите и те дойдоха в 12ч, така че сме на линия- спящи или будни Grinning
Виж целия пост
# 62
ЧАРИиии.....Да не си забравиш фотото, искаме снимки после да гледаме... Hug
Виж целия пост
# 63
Здравейте момичета!Хайде и аз днес да почерпя,че лекичко попораснах!  :party023 : newsm38  cook
картинките не ми се побликуват
Виж целия пост
# 64
Катче, ЧРД  на майка ти!    bouquet
Яна- Варна - Ч.Р.Д. и на теб!   bouquet
Пухче  Hug Бързо оздравяване на Цар Калоян!- Таня ми е отново със суполи, а още не сме спряли антибиотика.Направо съм се отчаяла тотално...Аз сега бях на кожен, оказа се, че имам екзема на стресова осноа и изписа фузикорт, невробекс и още едно за мазане вечер, като крем за ръце.А на крака това се оказа себорейна брадавица и във вторник ще го горят с течен азот.
На форумската среща - желая многог весело изкарване! И очакваме снимки!
Кас как изкарахте снощи>
Виж целия пост
# 65
Момичета влизам на бързо да ви помаля за съвет.Илианката цялата му уста е в афти и се чудя с какво да го мажа ,отидох до аптеката и помилих за някакво мазило освен дактарина и тя ми даде някакво на URGO МН ХУБАВО БИЛО ДРЪН,ДРЪН ,ИЗРИЧНИ И КАЗАХ ЧЕ Е ЗА ДЕТЕ НА 1.8М. И ТЯ КАЗА ДА НЯМА ПРОБЛЕМ.Като се прибрах отворих листовката но на БГ не пишеше и аз викам карай ще мажа жената каза че може .Да ама не мъжа ми като се прибра прочете че не е за деца под 6г. CloseИ сега се чудя с какво да го мажа сетих се за цитросепт ама  мн горчи.Казвай те някоя рецепта че мн го боли и постоянно се плюнчи.
Виж целия пост
# 66
Златомирче,Дактарина не е лош,но слабо действа,Цитросепта също се ползва с голям успех за афти и профилактика на устната кухина...Сещам се и за прмивки с лайка,или просто ползвай филтъра на чая,като тампон и мажи  с него устичката...
Лилавия спирт-Пиоктанин имаш ли?Може и от него да мажеш с 1капка Цитросепт на тампон напоен с лилавия спирт....Уф объркващо стана  newsm78дано си ме разбрала...
Пази Илката да не лапа мръсни предмети,че явно го дразнят зъбите и дъвче всичко наред,най-вероятно от това са излязли афтите.А за мазилото не се страхувай,някои лекарства стават и за по малки,обади се на Педи за твое спокойствие и ако одобри-давай Peace
Бени,ще ги излекувате суполите,не се притеснявай,аз съм много доволна от капките които Кас ми каза да правя-физиологиче разтвор+1,2 капки клеева тинктура,действа моментално..,ако се страхуваш,смесвай Физ.Р-р с 1 капка клеева Peace и вземи се успокой,че виж как се поболя и ти.Ще отмине този черен период от живота ви,и ще ви направи много по-силни Hug
Яна,Честит Рожден Ден!  bouquetЖива и здрава да си и да пишеш по-често Wink
Каттт,Жива и здрава да е мама  bouquetМного здраве да и носиш Wink
Хайде всички вече да са здрави,че е много мъка така Confused
При нас ново 20....
Стелката се закрепи,сега кучето...Ама то не се дава изобщо на манипулации-35кг животно,4 човека го озъптяваме,вир-вода ставам
Виж целия пост
# 67
                                                Yana_varna, Честит Рожден Ден!
                                           Пожелавам ти много щастие и огрят от слънчицата ти дом!                                               

                                           
Виж целия пост
# 68
Яна, честит рожден ден, жива и здрава и много щастлива да си Grinning

Кат, поздрави на майка ти, още много години да е жива и здрава и да ви се радва Grinning

Златомира, често се случва да изписвасват лекарства на по-малки деца отколкото е посочено на лекарството. На Георги на 1,6м му излезе обрив по главата от дългата коса, кремът беше за деца над 12г. Връщах се до кожната да я питам дали не се е заблудила, но се оказа, че не е с обяснението, че фармацефтичните компании се презастраховали. Не знам кой е крив и кой е прав.

Срещата беше много приятна, личи си , че децата са пораснали, този път имаше време и за лаф мохабет Grinning Снимки от мен утре, че сега едва гледам Grinning Ако има някой мераклия друг може и да ме изпревари  Grinning

Лека нощ Grinning
Виж целия пост
# 69
Златомирка,не се притеснявай,наистина доста често изписват лекарства,които са за по-големи..И на мен такова обяснение са ми давали,че е презастраховка..Все пак не пречи да питаш и педи..
Кат,Честит рожден ден на мама.Да е жива и здрава.
Яна-Варна,Честито и на теб.Много здраве и късмет.
Бени,подкрепям Еленита..Вземи се успокой..На Таничка й трябва здрава мама...Гадно е,ама това е период,който ще отмине..
Пух,няма да се давате на таз хрема...
София,хайде искаме снимки от срещата...Така ми се иска и на мен...да присъствам на някоя среща и да се запозная и на живо с много от вас...
Виж целия пост
# 70

Черпя кафе,но само срещу снимки NaughtyСофиянки,хайде събуждайте се и постнете няко друго фото за настроение Wink
От мен да мине ето ви още малко кафета,че да ви просветне Laughing


Чаре,гледам,че си на балкона,значи ти си на ход Wink
Виж целия пост
# 71
 newsm53 smile3508 Мале колко кафеееееееееее newsm62 Ели ,благодаря имах нужда!newsm51
Виж целия пост
# 72
Добро утро и мерси за кафето  Simple Smile

Момичета, хрумна ми нещо - искате ли другия уикенд (ако не вали) да направим една есенна фотосесия с децата? С Чара да се поупражняваме малко  Wink Mr. Green а и навън е толкова красиво.... какво ще кажете? 

Абе Тони къде се изгуби....  Thinking

Айдеее и аз искам да гледам снимки!  Party
Виж целия пост
# 73
Добро утро и от мен.
Елени, мерси за кафетата.


Катче, ЧРД на майка ти! Жива и здрава още дълги години да е!
Яна-варна, ЧРД и на теб! Здраве, усмивки и сбъднати желания ти пожелавам!
Заповядайте

Асол,и аз искааам снимки....  Sad Уви, много ми е далеч София.
Хайдеее, вчерашната среща. Гледат ми се снимки на сладури.
Виж целия пост
# 74
Ето снимки от мен  Grinning

http://picasaweb.google.bg/tchara.pics/24102009
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия