Едва ли някой го казва с лошо
Разбирам те напълно, защото минах през това. Ето каква идея мога да ти дам, а ти сама ще си решиш
Защо не пробваш да оставиш малката сладурка сама на новата и спалня. Щом там се чувства добре, а и ти си склонна да и отстъпиш спалнята ви - добре, приспосебете за вас друга стая, а тази нека остане за Симонка. В началото ти може да спиш при нея в стаята, но на друго легло или направо в друга стая, като поставиш бебефон
Така с един удар, два заека
Естествено трябва да сложиш нещо за да обезопасиш спалнята на принцесата 
. При нас малката си спи в леглото но от един месец става насън и се изправя за решетката или в опит да се изправи си ударя главата защото е сънита и с таткото я местим при нас,но тава не е работа защото се притесняваш и не можеш да си отпочинеш добре сутрин ставаш целия схванат.Тя спи много лошо отвива се постоянно като е при нас слага си главата на към мен краката на татко и в устата и понякога рита .
Това не ви ли прилича на ОНАЗИ реклама......... 

Нещата могат да станат много постепенно и без натиск
Но както и да е, аз само споделям мнение, всеки сам си решава. Аз за моето дете прецених, че е по-добре за НЕГО да спи отделно и положих усилия за да го постигнем заедно. Ние спим в обща стая, така, че отоплението не стой под въпрос, но ако имах възможност, бих следвала примера на Елица. Ние на по-хладно, детето на топло
). След това пеехме известно време. След това държах само ръчичката. И в един момент започна да заспива сам в креватчето. Ами аз не знам как стана, но определено обича да спи на по хладно и му отварям прозореца. Сега спи и в чувал, буди се сутрин да яде и после продължава да спи. 

на Фафи! Да ти е жив и здрав момъка и скоро да се погрижите да е батко 


да е жив и здрав, голямата радост на мама и тати. 
следобед и да

даже наполедък си ляга и сам.За да не падне през решетките сме извадили две пръчки .Показах му един ден как да влиза и да излиза от там, а не да мята крака през решетката.Та сега като му се доспи, отива и си ляга, много е сладък задължително надупен, гушнал възглавницата.Съчувствам на всички нощни мами
Но знам че е и индивидуално за всяко детенце, имайте търпение



Препоръчани теми