ЯНУАРСКА мама Луси е щастлива, Стефчо празнува втората си година!

  • 33 708
  • 740
# 690
юле, какво и е на Еми?
по мои наблюдения тези колички са за малко по-големи деца, Емо също има подобна и не й обръща внимание, а аз му я купих, защото гледах лятото на площадката децата над 2 и половина - 3 години много си играеха с такива, обикаляха, надбягваха се, въобще изглеждаше много забавно Laughing Емо само искаше да се докопа до някоя количка да я ръчка и да й отваря капака Laughing надявам се това лято и той да я използва по предназначение Simple Smile
Виж целия пост
# 691
Юле, ние имаме такава още от Симона, много здрава излезе, вече 2 години експлоатирана яко. Значи тя се научи на около 2г да я кара, а Магито вече се справя и вкъщи с нея, а лятото навън се опитваше по малко, но не й стигаха крачетата до земята. Супер забавление са за пред блока, особено ако има и други с които да се надпреварват  Grinning
Виж целия пост
# 692
Честит имен ден на Дани на Аничката86!!!   bouquet Да е жив и здрав и много усмихнат!


Честито и на всички други именници! Да ви е живо името!  newsm51


Честит рожден ден на mond78!!! Пожелавам ти здраве, щастие, късмет, любов и много приятни емоции днес! newsm59
Виж целия пост
# 693
Монд,честит рожден ден.Пожелавам ти здраве,щастие и много сбъднати мечти.


Честит имен ден на Дани на Аничката,както и на всички именници.Да са живи и здрави.  bouquet
Виж целия пост
# 694
Благодаря Ви за поздравите!  Hug
Почерпете се -макар и виртуално!



Монд, честит празник и на теб! Желая ти здраве, щастие и любов!
Виж целия пост
# 695
Аничка, честит имен ден на малкото ти мъжле Дани  bouquet  bouquet  bouquet Да ви е жив и здрав и много щастлив Hug

Монд, честит рожден ден  bouquet  bouquet  bouquet Много здраве, семейно щастие и любов Hug

Юле, Боби има такава количка за бутане с крачета, но хич не я отразява. И аз съм на мнение като Пипи, че е за над 2г и лятото се надявам да си я кара Simple Smile
Стелли, при вас Маккуина е на почит, а у нас е Мики Маус. Като го види и се разтреперва от радост. Всичко, което видя с него му го купувам. И тортата ще му е такава Simple Smile
А какъв ми е помощник Heart Eyes Колко го беше страх от прахосмукачката, сега всеки ден иска да "чиши"(чисти). И в готвеното много ми помага, качва се един стол и все иска да бърка Laughing
Ние тия дни обикаляме за подаръци и е страшна лудница и настроението ми е ве4е едно такова Коледно Heart Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 696
Благодара ви момичета за пожеланията !  Simple Smile
Да почерпя виртуално
 


Честит имен ден на Дани на Аничка ! Да е жив , здрав и много щастлив ! Simple Smile
Виж целия пост
# 697
Монд,честит рожден ден.Пожелавам ти здраве,щастие и много сбъднати мечти.


Честит имен ден на Дани на Аничката,както и на всички именници.Да са живи и здрави.  bouquet
Hug  bouquet
Виж целия пост
# 698
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН НА ДАРЕНА! Heart Eyes ФИЛИ, ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА, ДА ВИ НОСИ САМО РАДОСТ И УСМИВКИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!  newsm59

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА БОРИС! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ!
Виж целия пост
# 699
Честит празник, Фил!
Да ти е жива и здрава малката рожденичка, все така послушна и много да ви радва - теб и цялото семейство!
Виж целия пост
# 700
Добро утро!

Благодаря ви, момичета! Hug
Честит рожден ден и на Борис, да расте здрав и щастлив!

Честит юбилей и на Надя!  bouquetЗдраве и любов за цялото ви семейство!

Днес при нас е...зимна приказка GrinningСамо дето е най-неподходящият момент.Едва ги заведох по детски заведения, кола не посмях да карам, а ако продължи така да вали до следобед не знам дали ще успея да ги взема и да стигнем до клубчето, където ще празнуваме.
Виж целия пост
# 701
Честит втори рожден ден на сладката чаровница Дарена!!! Да е здрава, засмяна и жизнерадостна! Да расте умна, добричка, щастлива и много обичана! Желаем й приказно детство, пълно с много веселие и игри!


Честит рожден ден и на Борис!!! Да расте жив, здрав, обграден от любов и много приятели!
Виж целия пост
# 702
Честит втори рожден ден на Дарена и Борис! Да растат здрави, весели и щастливи деца! Hug Hug

Фили, честит празник!!!  Two Hearts Успешно добиране до клубчето и весело изкарване ви пожелавам Hug


Днес моят ник има имен ден, защото навън е Зимна приказка Innocent
Виж целия пост
# 703
Честит Рожден ден на Даренка! Да е много здрава и сладка Hug
накратко ние сме си пак вкъщи, вчера както е спал в яслата е вдигнал 38.3 и ми звъннаха да го взема. Сега няма , но влачи сополи. За нас Колената ваканция започна, защото вече няма да ходи до другата година. Тъкмо вчера си мислех, че вече цял месецсе закрепи да не боледува и.......
Виж целия пост
# 704
Честит рожден ден ан малката сладка Дарена!
Честит рожден ден и на Борис!
Весел празник на тях и на семействата им !

Зимна честито и на теб Simple Smile

Хайде всички болни да оздравяват,за да можем да посрещем както трябва идващите празници!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия