Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за използване на кокосово масло върху косата?
Какво е прогестоген и за какво се използва?
Какви са препоръчителните инструкции за използване на маска с тривитаминол и нейните съставки и препоръчителна употреба?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за използване на кокосово масло върху косата?
-
Какво е прогестоген и за какво се използва?
-
Какви са препоръчителните инструкции за използване на маска с тривитаминол и нейните съставки и препоръчителна употреба?
Препоръчително е да се прилага маска с тривитаминол веднъж седмично в продължение на 2 месеца, след което да се направи едномесечна почивка от употребата на маската. Някои момичета комбинират тривитаминол с бадемково масло, масло от пшеничен зародиш и зехтин за по-добри резултати. Маската с Тривитаминол може да се направи със съставки като Тривитаминол, зехтин, жълтък, оцет и мед. Препоръчително е да се използва подобна маска два пъти седмично.
-
Как правилно да нанеса маската с тривитаминол върху дълга коса?
-
Кои са препоръчителните шампоани за ефективно премахване на тежки маски от косата?
. В нас теракота е бял - по цял ден залягам и си събирам косите, много съм се притеснила!
- правилно си посочила, че изсушаващите съставки не са за препоръчване, защото изрусената коса по принцип се изсушава от боядисването. Жълтъкът при някои коси сваля боята, при други - не. Той е принципно много полезен, а освен това помага измиването на мазните съставки на маската. Малко ракия може да слагаш, защото тя спомага по-доброто проникване на маската в скалпа. Но все пак пробвай как ще ти действа. Спокойно може да наблягаш на маслата.
Определено имам нужда от възстановяване на косъма и сгъстяване. А и на бърз растеж няма да се разсърдя на този тривитаминол
Значи продължавам със същата маска (тривитаминол, ракия, кис. мляко и оцет). Зехтин мога ли да слагам? Като се вземат предвид мазните ми корени
Вие слагате ли, момичета?
