Тайната на дългата и здрава коса - 75

  • 87 634
  • 753
# 330
Искам да се отчета,че на петата седмица използване на тривитаминолната маска два пъти седмично /преди миенето на косата/, за пръв път сама виждам резултата - косата ми се е сгъстила, доста е жива, изглежда по-обемна и имам чувството, че ми растат нови косъмчета направо. Досега не бях видяла реален резултат, косата ми капеше и беше видимо изтъняла... а сега виждам, че започва да се оправя и много се радвам. Мисля да я подстрижа тия дни с около 2-3 пръста, защото е дълга до кръста и може би и това допринася за капенето, пък и да си освежа малко прическата.
Ползвам следните пропорции /за доста дълга коса, да се има предвид/ -
2 л. тривитаминол
2. бадемово масло
1 л. мас /разтопена в микровълнова/
2 л. мед /понеже съм с по-бързо омазняване на косата,въпреки че като цяло е нормална/
1 л. ракия
1-2 капки /наистина КАПКИ/ газ

Стоя 2 часа. Смятам да правя маската до средата на декември някъде и после да почивам покрай празниците Simple Smile
agresia, аз измивам косата си първия път с повече шампоан,и после,ако ми се стори, че още не е съвсем чиста от маската, с още съвсем малко шампоан, разреден с вода, главно скалпа. Но съм се убедила, че това усещане,че не е измита добре си е лъжовно - измива си се добре още от първия път според мен.
Виж целия пост
# 331
И аз си направих днес маската и сега косата ми е много хубава Heart Eyes
Кажете някакъв шампоан,че Пантена ми свършва и мисля да си взема някой от тези новите на Лореал от предната страница,мислех си за SYOSS,но не чета добри мнения за него
За хубав балсам мога да ти препоръчам този на Гарниер - Фруктис ,ползвам го вече половин година и на мен ми се отразява добре Simple Smile ,след това косата се разресва много добре
Виж целия пост
# 332
И аз си направих днес маската и сега косата ми е много хубава Heart Eyes
Кажете някакъв шампоан,че Пантена ми свършва и мисля да си взема някой от тези новите на Лореал от предната страница,мислех си за SYOSS,но не чета добри мнения за него
За хубав балсам мога да ти препоръчам този на Гарниер - Фруктис ,ползвам го вече половин година и на мен ми се отразява добре Simple Smile ,след това косата се разресва много добре

На мен този на SYOSS доста ми допада  newsm44
Виж целия пост
# 333
Явно наистина си е до коса,но на мен честно казано не ми се експериментира Wink с шампоани,че имам много лоши спомени..иначе ще събирам още мнения Peace Мерси все пак  Hug
Виж целия пост
# 334
запис...........
Виж целия пост
# 335
Днес бях в Метро наистина има шампоаните и маските професионалните от златната рибка на Лореал, с 1лев и нещо са по-скъпо от сайта,но без доставка са по-изгодни, за тези които ги ползват да знаят,че вече ги  има и там,но май само тях Simple Smile няма лакове и т.н.
Виж целия пост
# 336
Днес бях в Метро наистина има шампоаните и маските професионалните от златната рибка на Лореал, с 1лев и нещо са по-скъпо от сайта,но без доставка са по-изгодни, за тези които ги ползват да знаят,че вече ги  има и там,но май само тях Simple Smile няма лакове и т.н.
Това хич не ми харесва, че ги има в Метро Thinking Някакси евтинеят ми нещата в Метро. А и козметика все пак от висок клас като Лореал професионел смятам , че въобще не и е мястото да се продава в магазини от рода на Метро! Трябва да си е само по фризьорските салони и в някой магазини за професионална козметика за коса. Сега остава да ги пуснат и в Била и във Фантастико и съвсем ще ми се отще да ги купувам! Дали не са някакви ментаци там? И само шампоани ли се продават в това метро или има и маски, серуми и др. неща от професионалната козметика на Лореал?
Виж целия пост
# 337
Видях шампоаните и маските, друго не, поне за сега Simple Smile интенс,абсолют рипеър, витаминоколор  със сигурност имаше.
Виж целия пост
# 338
Видях шампоаните и маските, друго не, поне за сега Simple Smile интенс,абсолют рипеър, витаминоколор  със сигурност имаше.
Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 339
здравейте момичета,
много отдавна си търся хубав балсам който не оставя крайщата сухи като слама,но и такъв който помага хубаво за разресване на косата.Косата ми е много гъста и дебела и повечето балсами като си ги сложа на косата ми седят някак сухи,не се разресвам добре.
Иначе ако мога да съм полезна на тези които имат мазни корени,ползвайте шампоан за честа употреба,а не такъв за мазна коса.Повечето такива изсушават скалпа и спомагат за по честото омазняване.Аз ползвам на Каритес и съм очарована от ефекта,хем косата не ми се омазнява често,хем е страшно пухкава и блестяща.
Аааа имам още един въпрос вредно ли е според вас косата да се мие два пъти?
agresia,и аз съм го ползвала този шампоан на Каритес-в жълто шише ,за него ли казваш,ако е той съм много доволна много от него Peace
Виж целия пост
# 340
Можете ли да препоръчате някакъв продукт, който пази косата от студа?

И ако ви се мисли малко, мислите ли, че твърдението ми е донякъде вярно... значи моята коса не е мазна, но е склонна към омазняване, затова я мия през ден, или иначе казано 3 пъти седмично. Ползвам масла и противно на очакването да ми се омазнява повече, тя дори се пресушава. Когато се пресуши скалпа, както знаем, той произвежда повече мастни клетки или както му се вика там и косата започва да се омазнява по-бързо. Значи все едно нищо не правя, иначе казано. Чудя се какво НЕ пресушава косата? И тъй като зимата по принцип косата се обезводнява (или не знам как е по-правилно да се каже) и се наелектрезирва и т.н., следователно някакъв продукт, който предпазва от студа ще и доставя необходимата влажност и така няма да си бия автогол. Хем ще мога да се мажа с масла да я подхранвам, хем като се намажа с нещо, което я предпазва от студа няма да се изсушава прекомерно. Вие как мислите?
Виж целия пост
# 341
Искам да се отчета,че на петата седмица използване на тривитаминолната маска два пъти седмично /преди миенето на косата/, за пръв път сама виждам резултата - косата ми се е сгъстила, доста е жива, изглежда по-обемна и имам чувството, че ми растат нови косъмчета направо. Досега не бях видяла реален резултат, косата ми капеше и беше видимо изтъняла... а сега виждам, че започва да се оправя и много се радвам. Мисля да я подстрижа тия дни с около 2-3 пръста, защото е дълга до кръста и може би и това допринася за капенето, пък и да си освежа малко прическата.
Ползвам следните пропорции /за доста дълга коса, да се има предвид/ -
2 л. тривитаминол
2. бадемово масло
1 л. мас /разтопена в микровълнова/
2 л. мед /понеже съм с по-бързо омазняване на косата,въпреки че като цяло е нормална/
1 л. ракия
1-2 капки /наистина КАПКИ/ газ

Стоя 2 часа. Смятам да правя маската до средата на декември някъде и после да почивам покрай празниците Simple Smile
agresia, аз измивам косата си първия път с повече шампоан,и после,ако ми се стори, че още не е съвсем чиста от маската, с още съвсем малко шампоан, разреден с вода, главно скалпа. Но съм се убедила, че това усещане,че не е измита добре си е лъжовно - измива си се добре още от първия път според мен.

[/quote....браво.....трябва да опитам тази маска,щом като косопада спира от нея...
Виж целия пост
# 342
здравейте момичета,
много отдавна си търся хубав балсам който не оставя крайщата сухи като слама,но и такъв който помага хубаво за разресване на косата.Косата ми е много гъста и дебела и повечето балсами като си ги сложа на косата ми седят някак сухи,не се разресвам добре.
Иначе ако мога да съм полезна на тези които имат мазни корени,ползвайте шампоан за честа употреба,а не такъв за мазна коса.Повечето такива изсушават скалпа и спомагат за по честото омазняване.Аз ползвам на Каритес и съм очарована от ефекта,хем косата не ми се омазнява често,хем е страшно пухкава и блестяща.
Аааа имам още един въпрос вредно ли е според вас косата да се мие два пъти?
agresia,и аз съм го ползвала този шампоан на Каритес-в жълто шише ,за него ли казваш,ако е той съм много доволна много от него Peace

същия е,аз ползвах и този за мазни корени със сухи крайща и наистина ми се разреди много миенето на косата,дори стана още по лъскава и красива,но със този за ежедневна употреба ми се омазнява още по рядко.Страшно съм доволна от тая марка,но тук в София освен в аптеки Ремедиум на друго място не съм го виждала.
А искам да ви кажа че в Метро почти цялата козметика за коса е фалшива и такива проблеми имах с косата си след ползването на Лореал,че ми трябваше година да си опазя косата да ми остане на главата.Мой съвет е да си купувате козметиката от аптеките,защото е по малко вероятно да останете без коса или кожата да ви се излющи.Мислех да ходя да се разправям,ама кво ще ми помогнат там.Тука в БГ ако не си купиш шампоан за минимум 10 лева рискуваш да имаш проблеми.Аз понеже се отчаях и отвратих вече и не ми се експериментира повече с разните неизпитани марки.Мислех си да си купя този новия Саиъс,обаче ако се окаже като Нивеята по магазините просто значи за нищо не става.
Виж целия пост
# 343
Може ли снимка на този шампоан Каритес търсих , но не намерих   Praynig  ще ми се да го пробвам , но искам  да знам какво да търся    bouquet
Виж целия пост
# 344
Може ли снимка на този шампоан Каритес търсих , но не намерих   Praynig  ще ми се да го пробвам , но искам  да знам какво да търся    bouquet
..[/img]...ето го този шампоан,има го тук...http://hair2007.bg/index.php?cPath=26_84&osCsid=92ae050fb9b0 … 85b166e2a89578990  и   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия