Съпруги,чийто мъже пътуват 11

  • 36 721
  • 740
# 105
Danu-Ani  welcome Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 106
Благодаря Ви за топлото посрещане момичета  bouquet
Виж целия пост
# 107
viessmanka , настроението е приповдигнато! До преди 2 часа се виждахме и по скайпа от летището!  Grinning Големият даже искал веднага още сега да си бил у нас тати. Утре съм на тема " chef ". Това хич не ми е присъщо, ама ще се постарая. Измислила съм менюто. Надявам се да ми се получат нещата. Стискайте палци!  Wink
Виж целия пост
# 108
Ще се справиш streg!!! Пък и на кого ли ще му е до утре вечер Wink Вълнувам се с вас като чета и си припомням как е при нас в такива моменти.
Danu-Ani добре дошла при нас!
Виж целия пост
# 109
Супер, завиждам благородно! Весело посрещане! Simple Smile

Добре дошли на новите попълнения.
Виж целия пост
# 110
Здравейте, момичета!
Макар и  в този късен час ми се иска да ви почерпя за рожденият ден на моята дъщеря.


P.S Всъщност поводите са два - предиден завърших семестриално магистратурата си  Flutter
Виж целия пост
# 111
Добро утроооо  Grinning
Хубава седмица на всички и честит празник на патерици на дъщерята на Angel wings. Да ти е жива и здрава и много да те радва.  Hug
Виж целия пост
# 112
Добро утро! Благодаря ви момичета!
Честито за двойния празник на Angel^wings !Страхотна почерпка! Мммм!
Слънчев ден на всички!
Виж целия пост
# 113

Да ти е живо и здраво сладурчето  и много да те радва...   bouquet
Виж целия пост
# 114
Ха добро утро и от мен.
Честити празници и поводи на  Angel^wings .Да ти е жива и здрава дъщерята.А относно втория повод -дерзай напред без да спираш.
 Danu-Ani,добре дошла.
Много усмивки и успешен ден ви пожелавам.Безпроблемна седмица и повече слънчеви дни за всички!
Виж целия пост
# 115
Добро утро и от мен !


Кафе?! Simple Smile


Angel^wings да ти е жива и здрава дъщеричката, много да ви радва и много да ви слушка Simple Smile  bouquet



Спокойна и усмихната седмица на всички......... и по възможност една молба към времето по малко вятър Simple Smile
Виж целия пост
# 116
Русалкитеее Hug
Благодаря за каЪветУ-Дану-Ани  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОМИЧЕНЦЕТО НА АНГЕЛСКИТЕ КРИЛА!!! А на Крилцата и честитя Магустратурата като и желая да си работи тъкмо по нея smile3503
СТРЕЙКЕ- весели ти очинитееее newsm10 Ще се справиш със готвенето хич нИ сЪ притИснявай. Всичко ще ти се отдава със лекота като готвиш за любимия образ бееее.Няма да разбереш как си сготвиля 5,6 манджи smile3503
Виж целия пост
# 117
Здравейте, момичета!

Ангелски крилца, да ти е жива и здрава рожденичката! Много усмивки и щастливи детски години!

за малка красавица

това за мама

Стреч, весело посрещане днес! Ще се справиш с кулинарната изненада. Всичко, което е направено с много любов и желание винаги се получава.
Заедно с мъжът ти се прибира и на 1 приятелка мъжа. Казва се Георги, 3-ти механик с доста слънчеви бани по рождение. Grinning

Danu-Ani, добре дошла сред нас!
Виж целия пост
# 118

 smile3510 newsm59
Честит Рожден Ден!Да ти е здраво детенце и да расте щастливо!
Страхотна почерпка!

На болните - бързо оздравяване!
На посрещащите - весели очички!
Виж целия пост
# 119
Привет момичета,

 Angel^wings, да ти е жива и здрава дъщерята, да има много късмет в живота и всичките и мечти да станат реалност!
streg, весело посрещане на любимия!  loveuuu
Относно готварските приготовления, макар моето момче да се връща след 6месеца вече съм измислила какви деликатесчета да му спретна! Embarassed

Желая на всички лек и слънчев ден! Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия