Съпруги,чийто мъже пътуват 11

  • 36 721
  • 740
# 165
Кутията ти е пълна и ти го пиша тук.Погледни тук:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0
Виж целия пост
# 166
Благодаря на Делта за лимонадата Simple Smile Сега се сетих, че баба ми правеше нещо подобно като бях малка. аз бях изгонена от работа, понеже съм хремава и си почивам вкъщи. чух с моя моряк и това ми подобри състоянието - да е живее внушението Simple Smile лек ден на всички
Виж целия пост
# 167
VERY-
ми много убавичко бе Душа, че са те изгонили. Почива си и да не ти пука newsm10
Тази лимУнаТа моя БаткУ я знае от баба си и така си ме лекова той мене. Сега ви я предавам като наследство да си я ползвате и да се лекувате newsm10
Виж целия пост
# 168
Здравейте мацки!

Да се включа и аз по темата на  _KIARA_ и на мен това ми е проблема времето прекарано с него - но не, че не ми стига,  а че минава в истории/разговори свързани със свекърва ми.  Понякога искам да съм на работа, нищо че тои си е тук. Просто тази женица ми къса нервите по всички параграфи. Сега се ядосвам на себе си, че тази си отпуска беше доста натоварваща и за двамата и сега като го няма вече месец аз си почивам....липсва ми, но си почивам. Далеч от тук, нея я няма в ежедневието МИ и така и него го няма......но добре че детето - то запълва всичките ми минути и секунди от деня и нощта. Дано следващата отпуска нещата не са такива и тои на този кораб да се вразуми малко, че иначе незнам дали няма да се върна на работа и да го ангажирам да гледа той малкия за да не се разправям за тази женица повече. Така няма да имам време.

Май по този въпрос, аз съм на обратната страна - многото време прекарано с него нон стоп с месеци наред, без никакви други задължения вреди на брака ми. Трябва да има разнообразие, затова на твое място ще си тръгна на работа и тогава времето прекарано с него ще ми е по ценно и скъпо.
Виж целия пост
# 169
АНИ-
ти със свекърва си ли живееш?
Виж целия пост
# 170
Не знам, Danu-Ani! Има време още да мисля. Аз живея с майка ми и ни е супер-най-добри приятелки сме, а и моичкия се разбира много с нея/тя много ни глези/ Embarassed! Сега се подготвям за един изпит през януари и междувременно чета толкова книги, за които по време на следването не ми е оставало време , а ми се е искало да прочета! Искам да кажа, че това че съм у дома, не значи че скучая-напротив!А от друга страна мисля да запиша още едно образование newsm78, но засега е само неясно намерение! Peace
Виж целия пост
# 171
АНИ-
ти със свекърва си ли живееш?

Не Simple Smile за щастие не живеем заедно, но това не означава, че тя не може да ми пили нервите /вероятно, защото аз и позволявам или други и позволяват незная/ ....... за съжаление.

_KIARA_ ще го измислиш не се тревожи, но просто исках да ти кажа че има неща които и омръзват, на мен още той не ми е омръзнал, но нервите дошли ми от свекървами и неговото нежелание "да я сложи на мястото" ми омръзва вече.
Виж целия пост
# 172
Напълно те разбирам за свекърва ти! Peace Права си че той трябва да я сложи на мястото ѝ, но и ти не си длъжна да я търпиш щом внася напрежение помежду ви!  bouquet
Виж целия пост
# 173
Добро утро русалки...

Виж целия пост
# 174
ДобрЮутрУУУУУУУУУуу Русалчици и Русалчо Hug Hug
Нали Мъжете Не Плачат- Много, много мило за сутрешното кафенцИ.
Много ти благодаря  bouquet
Мимичетааа, ха'ди бе събуждайте се, мъжко кафенце имамеееее newsm44 Кой казва, че нямало Джентълмени, ами може и да са малко ама пък ние сме си късметлийки-точно във нашия форум си имаме. smile3521
АНИ-разбирам те напълно мила, ама напълноооо. Дори и да не живеете заедно, като има такъв дрезнител е много сложно да се живее спокойно. Ето пак ще разкрия нЯщу за себе си а ти си взимай поука или път само  си направи равносметка.
Нас първо ни притискаха да живея със свекърва, но пък това живеене не беше във Варна. Тогава корабите на БМФ си идваха повечето във Варна и Бургас но специално кораба на мъжът ми флотата във която той беше назначен само във Варна и по рядко във Бургас. Но пък и Бургас по близко отколкото например Стара Загора . Идваха тука корабите и ги разтоварваха за 6 дена, или ако имаше много кораби се чакаше на рейда. Те дават там дежурства докато влезе корабчето за разтоварване. Да речем 2 дена дежурство, 2 дена почивка. И при това положение той тука да стои а аз да съм при техните. Познай какъм кеф ще ми е като преди това него го е нямало 6 месеца а тези кораби правеха задължително толкова. Тоя моя добър мъж незнам какво са му говорили техните но като се запря като магаре и като рече не ще живееш във Стара Загора и това е. Аз съм от тия огнените хора и ми идваше да скоча и да викна и да му припомня някои неща, пък и знаеш младоста още по огнена. Как съм се стърпяла незнам но намерих верен тон, много говорих, докато го накарах да проумее, че ще сме разделени и когато си е тука.  Той си го знаеше си мисля аз но е бил притискан със нещо, но виждаше, че аз няма да се примиря. Знае, че съм много разбран човек,  от половин дума се разбирахме дори във началото на брака си, но му дадох такъв отпор за това, че не искам да живея при техните, та разбра, че тяхното няма да стане. Не стана тяхната работо, но като идваха тука беше ужас. Няма да говоря кое как, ако се видим някой път ще ти каже и ще се смеем както всичко със съпруга си обръщаме на майтап. Той много уважава родителите си, майка си я обожава но видя, че ако иска да стане на тяхното живот неможе да има и трябваше да се развеждаме колкото и много да се обичаме почти веднага след сватбата.
Никога не съм го спирала да ходи при родителите си, да стои при тях, защото си бяха страшно близки. Казвам бяха, защото незнам какво е било там като е бил, но той полека, лека изстина към тях. Не съм разпитвала. Само детето като беше молко се беше изтървало нещо, защото аз нямах нищо против да ходи със тати при баба и дядо. В интерес на истината обичахо си го а аз не съм се дразнила от това, то им е внуче, въпреки, че той не е живял със тях.
Много дълго стана ама чети, да си направиш сметка. Сега на мене ми е време да ставам свекърва. Но никога не съм забравяла какво съм преживяла и никога не съм ревнувала приятелки на синът ми. Самите те са ме питали и преди аз да отговоря, синът ми им е казвал, че аз не съм от този тип майки. Само немога да разбера, когато ставаме свекърви, защо много жини забравят, че и те са били снахи и най важното, тези деца ние не ги раждаме за нас си. Ние ги раждаме за друг човек, който е дете на други хора- как забравяме това незнам.....
Хайде по едни кроасани към кайветУ, че аз отивам да готвя
Виж целия пост
# 175
Добро утро ! Аууу кафенце с кифлички супер  Flutterммммммммм мерси.

Делта_Делта темата за снахите и свекървите е стара колко Света Simple Smile, но на кафе да бих я обсъждала, но тук в форума само ще свърши темата ще почне нова, и пак няма да има край. Тя моята е уникУм, такова същество не съществува, дори и в книгите....но да е жива и здрава да си стои у тях, че ако трябваше да живея с нея, изобщо нямаше да се оженим. Ние сме 9 години заедно и аз от 8 години се опитвам да и покажа нещо, но тя ни приема, ни предава, ни сама се води......

И аз имам син и аз ще съм свекърва, имам и брат имам и снаха и моята майка е свекърва - но представи си как звучат думите от неината уста, че майка ми и била повече майка от нейната?! Аз как да го приема това ?! Що и аз не мога да кажа така за моята..... Thinking


Вече сме на фаза - без разговори и без срещи, и детето не виждат и няма и да видят - писна ми да съм либералната, разбиращата и обясняващата. Когато порасне да решава дали да ходи при тях или не сега обаче.....аз съм против. Вече искам да съм лошата снаха, и да не смеят дума да ми казват. Ще видим докъде ще стигнат нещата...

Но айде стига толкова за нея. И толкова не заслужава.

Хубав ден на всички ........ днес времето е чудесно дано се задържи така, че да разходя дребчо до Морската.


Искам да сложа линк от една тема, която пуснах снощи за малкия - търся детски офталмолог. Ако имате препоръки приемам на драго сърце.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=443449.0
Виж целия пост
# 176
здравейте и от мен .момичета искам да ви питам нещо.къде мога да проверя къде е кораба на наш тати.кораба е смолян татито е там имаме си бебче което тои не е виждал още понеже се роди на 4 септември и тати го нямаше.а и незнам кога ще се върне трябваше да е края на ноември но...пишете моля и благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 177
liliqn wavey
ЧЕСТИТО ДЕТЕНЦЕ!!! ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО!!!
За съжаление не знам от къде може да вземеш сведение. Аз получавам направо от съпруга си и така съм улеснена. Но той е на друг кораб, на Смолян беше преди 3 години. Гледем, че и сведения няма като едно време. Дано някое от момичетата да знае. Много ме е яд, че немога да ти помогна. #Cussing out
И за Добре дошла
Виж целия пост
# 178
DELTA БЛАГОДАРЯ .мястото от което го проверявах накъде са го няма от 2 дни.изтриха ли го нз но сайтчето е аут.аз съм и леко притеснена вече около 3 седмици няма обхват и връзка с тях.а и ми е много тежко от това че не се е запознал Laughing още със нашия дани.моля се да се върне края на месеца .дали ще им удължат месеците там  Thinking
Виж целия пост
# 179
Здравейте на всички момичета и момчета!
Добре дошла Лилияна, за Смолян в сведението на БМФ пише, че вчера е пристигнал в Хюстън, САЩ. Честито ти бебче и дано татито си дойде по-скоро да се радвате заедно на рожбата.
Привет от Родопите!  newsm44
Ние почиваме активно. Тук е супер! Мирис на бор, басейнче, джакузи и разни други глезотии. Даже пипнахме и първия сняг.
Весел и слънчев ден на всички!
Много съжалявам за Лудогорец, надявам се вече да се чуват само хубави вести.
По темата с любовта, работата и липсващите мъже: Аз нямам кой знае какъв опит, току що ни свърши само 2-я рейс, но смятам, че обичат ли се и уважават ли се хората, спънките ще правят любовта и връзката още по-здрава. Защото, като "загубиш" нещо било и за известно време, тогава отчиташ колко ти липсва и какво ти носи, когато го имаш. Аз работя в къщи, заедно сме през отпуските, и ако не работя ще се побъркам, то не може само по заведения и почивки 2-3-4 месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия