Кое да въведа първо - жълтък или глутен?

  • 6 196
  • 53
# 30
Аз давам на Ганчев 190гр мляко на HIPP по 190-210мл и пак плаче!Та се чудя какво мляко да давам
Виж целия пост
# 31
на 5 мес сме
Виж целия пост
# 32
Не мисля, че плаче от глад. Това за мен лично е много количество за 5 месечно бебе. Няма да питам кога си захранила, че имаш едва ли не заместено ядене с пюре и от 190 гр.  Потърси причината за плача другаде  Peace
Виж целия пост
# 33
На етикета пише 190гр но реалното количество е 170-180 гр а за дете на 5 мес нормалното кол.мляко е 190-210мл поне такава е дозировката на АМ!А за захранването дадох плодово пюре на 4 наваршени месеца
Виж целия пост
# 34
Та на обяд давам 1 бурканче пюре а днес добавих и 80мл АМ
Виж целия пост
# 35
Глутен въведох в края на 8-ми месец,а жълтък-на 11 месеца.
Виж целия пост
# 36
Та на обяд давам 1 бурканче пюре а днес добавих и 80мл АМ
170 (180) пюре и 80 АМ колко прави общо Simple Smile Оставам с впечатление че ги даваш на едно ядене, затова не мисля, че може да плаче от глад. Иначе количествата АМ на кутията според месеците са ориентировъчни и всичко е до дете и апетит Peace
Относно темата - първо въведох глутена на 8 месеца, а после жълтъка на 10 месеца.
Виж целия пост
# 37
ами имаме си апетит неотричам Grinning та за обедното ни хранене накрая давам вода и работата се оправя Simple Smile
Виж целия пост
# 38
Първо глутен,после жълтък.
Виж целия пост
# 39
   Аз дадох първо жълтък, после глутен.
Виж целия пост
# 40
На нас педитата/консултирахме се с няколко/ ни казаха да въведа жълтъка,а сме на 5 мес!Имали някоя мама,която да го е въвела в 5 мес?
Виж целия пост
# 41
Искам да попитам нещо,което е извън темата:каква е точната температура за бебока вкъщи?Защото той все гледа да е над 25-26 градуса и сме във война!
Виж целия пост
# 42
Искам да попитам нещо,което е извън темата:каква е точната температура за бебока вкъщи?Защото той все гледа да е над 25-26 градуса и сме във война!
Тук ще получиш отговори от 18 до 25 градуса  Crazy
Пък ако пуснеш друга тема на друго място.. може и повече да варират  Laughing (впредвид по-големия обем от отговори)..
Виж целия пост
# 43
Благодаря за отговора!Аз гледам да не надвишава 25,а той все да е над 25!Днес облякох бебчо с шубичка,шапка и качулка,завих го с одеалце и го изкарах навън за 1 час,като покрих и количката с дъждобран,да не му духа и веднага се счепкахме защо съм го извела щял да се разболее!
Виж целия пост
# 44
Благодаря за отговора!Аз гледам да не надвишава 25,а той все да е над 25!Днес облякох бебчо с шубичка,шапка и качулка,завих го с одеалце и го изкарах навън за 1 час,като покрих и количката с дъждобран,да не му духа и веднага се счепкахме защо съм го извела щял да се разболее!
Най-добре е темп. за бебока да е около 20 градуса.. Но всичко зависи от "традициите" и разбиранията за топло-студено в семейството Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия