
Мамаиви, дано ви заваря здрави и на всички пожелавам много здраве.
Оле , честит рожден ден, щастие, любов, късмет и много настроение за празника!

Мерилу, честит нов дом и християнче! Само хубави мигове и радости в новата къща!
Чао!


БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА ! 

Стискам палци скоро да се похвалят Сакси, Десита и Евридика! 

Сбъдване на мечтите желая, много разбирателство и прекрасни моменти с любимите хора!

Днес ще ги водя на лекарката да видим грип ли е какво е.Как ще опазя малкия обаче не знам 

! Да ти е жив и здрав и много да се обичате 
. Бързо оздравяване на каките и дано не се зарази Кики 
. С падането ли е свързано или вирус?
Една приятелка днес също празнува, подсещам се да я поздравя и нея.
Препоръчани теми