Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (10)

  • 108 022
  • 753
# 465
По принцип понижената темп. е характерна за Хашимото, но надали само за него newsm78
Ако имаш притеснения изследвай си антителата и направи ехография.
Какви други оплаквания имаш?
Виж целия пост
# 466
Възможно ли е при ТСХ в гарници (2,5) да имам проблеми с щитовидната жлеза
Ами ето виж мен на предната страница!Последния път TSH ми беше 2.5 ,а ендокриноложката ми каза че имам Хашимото,но това е така защото антителата не са ми добре,по-точно ТАТ.Така че както е казала Птица излседвай ги ако имаш някакви притеснения!
Виж целия пост
# 467
По принцип понижената темп. е характерна за Хашимото, но надали само за него newsm78
Ако имаш притеснения изследвай си антителата и направи ехография.
Какви други оплаквания имаш?
Направих ехография-там нищо не видяха, а тези антитела как и къде се изследват?
Другото ми оплакване е косопад....
Виж целия пост
# 468
Отиваш в лаборатория(гледай да не е случайна) да ти вземат кръв за изследване на ТАТ и МАТ.Късмет!
Виж целия пост
# 469
Дали някай би могъл да ми помогне? Спешно ми трябва на лични координатие на доц. Г. Кирилов, завеждащ хормоналната лаборатория към нац. болница по Ендокринология?
Виж целия пост
# 470
Някой случайно да има проблеми с кожата и по-специално да са му са се появили такива червени точки от спукани капиляри?
Цитат
A petechia (pronounced /pɨˈtiːkiə/, plural petechiae /pɨˈtiːkɪ.iː/) is a small (1-2mm) red or purple spot on the body, caused by a minor hemorrhage (broken capillary blood vessels)


Скоро не съм ходила на преглед и се чудех JPто дали може да ми даде направление за хормоните? И ки хормони са по каса - ТСХ и МАТ? Нещо такова ми се върти Rolling Eyes
Виж целия пост
# 471
Някой случайно да има проблеми с кожата и по-специално да са му са се появили такива червени точки от спукани капиляри?
Да, имам доста такива, особено по гърдите. Какво е твоето обяснение? Правиш връзка с хашимото ?
Виж целия пост
# 472
И аз имам много,но не ми се вярва да са от хашимотото.

Виж целия пост
# 473
Свекърва ми има доста такива червени точици. Ходи на дерматолог и на онколог и и казаха, че е от слънцето. Но не било раково образувание. Пробвайте с дерматолог ако Ви притесняват тези точици.
Виж целия пост
# 474
в момента, в който си избиете от главата, че хашимотото е виновно за всичко, ще се почувствате в пъти по-добре.

само наминавам да съобщя, че днес имам рожден ден и ставам на цели 30 години  Crazy



катинката май се оказа ог-ром-на !!!
Виж целия пост
# 475
Честит рожден ден прасунчо  nbirthday Много здарве и щастие!!!

А иначе червените точки и аз ги имам доста...
Виж целия пост
# 476
Да си жива и здрава, Прасунчо и късмет bdbaloni
Виж целия пост
# 477
Прасунчо, ЧЕСТИТО!!!
Виж целия пост
# 478
Честит Рожден Ден Прасунчо! Да си жива и здрава! Пожелавам ти много радост, щастие, любов, късмет и леко раждане!


Виж целия пост
# 479
ПРАСУНЧО,ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ!Да си жива и здрава,много късмет и леко и  безпроблемно раждане! nbirthday
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия