Последните пет книги, които прочетох

  • 89 612
  • 739
# 75
1-Златният бряг
2-Ловецът на хвърчила
3-Хиляди чудни слънца
4-Черно мляко
5-Пилето-сега я чета
Виж целия пост
# 76
1. Червено и черно на Стендал
2. Тетрадката на Никълъс Спаркс- за първи път филм ми допада повече от книгата
3. Добре пазени тайни на Сандра Браун
4. Направо от сърцето- Джак Уелч
5. Преживяна история- Хилъри Клинтън- на нея съм в момента, чета за я втори път
Виж целия пост
# 77
"Музиката край леглото ми"
"Правилното отношение към дъжда"-Прочетох я за два дни,не ми се щеше да свършва, както и следващата -"Неделния клуб по философия"
"Отива една жена при лекаря"
"Учителката по пиано"
Виж целия пост
# 78
Аз чета предимно автобиографии на футболисти и чат пат нещо актуално, например Хорхе Букай напоследък, за да съм в крак с манекенките и готините пички.  Peace
Виж целия пост
# 79
1. Улица без име - Капка Касабова
2. Тамплиерът - Пол Дохърти
3. Дървото на нощта - Труман Капоти
4. С дъх на кафе - Антъни Капела
5. Атлас изправи рамене - Айн Ранд /в момента/ + Възходът на Атон - Пол Дохърти
Виж целия пост
# 80
Продължавам с моя списък от книги, разглеждайки форума.

Минах на втората страница от форума и пак започвам със заключение за автор – Джеймс Ролинс и съм много заинтригувана от Джордж Мартин и поредицата му "Песен за огън и лед", за които чух много хубави отзиви, не само във форума.

От третата страница, най-после заглавия на книги. Има хубави мнения за – „Стари шлагери и крем брюле”, „История на любовта” – Никол Краус и отново ме заинтригува автор Борис Акунин. Като чуеш хубаво мнение и ти се ще да знаеш кое го е предизвикало.

Имам толкова много книги в хубаво и от този списък, който си изведох от тук нямам ни една книга. Може тук таме да ми се мерне някоя на Стивън Кинг - мисля, че имаме "Мъртва зона". Нея я почнах като дете, но баща ми я върна на човека, от който я беше взел и не можах да я довърша, но ще го направя, когато се хвана със Стигнг, ако не ме стресне бързо... Shocked 
Виж целия пост
# 81
Аз чета предимно автобиографии на футболисти и чат пат нещо актуално, например Хорхе Букай напоследък, за да съм в крак с манекенките и готините пички.  Peace

Милех, че манекенките си падат по Пауло Куелю, но знам ли, може да ми е стара информацията  newsm78
Виж целия пост
# 82
Продължавам с моя списък от книги, разглеждайки форума.

Минах на втората страница от форума и пак започвам със заключение за автор..


Защо направо не коментираш в съответната тема, вместо да си правиш някакви сборни заключения за "всеобщия форумски вкус"?!  Peace
Аз лично преди доста време открих, че най-хвалените книги не ми допадат...
А специално Стивън Кинг - не всичките му книги са с ужаси, особено в последните години - все по-софт става /изглежда и той се е постреснал от себе си/ Wink.
Виж целия пост
# 83
Във форума има още две теми , посветени на книги : едната е "Новите ви книги" в Клюкарника, където разбрах,че си писала и другата е "Литературен клуб" в "Хоби", където са представени повече анализи и критика дори ако щеш за прочетените книги.
А що се отнася до Акунин, той беше "завръщането " ми към съвременната руска литература. Ако темата не беше за последнтие пет книги, имам много да кажа за него, както и за Людмила Улицкая, и за Довлатов.
Виж целия пост
# 84
Аз чета предимно автобиографии на футболисти и чат пат нещо актуално, например Хорхе Букай напоследък, за да съм в крак с манекенките и готините пички.  Peace

Милех, че манекенките си падат по Пауло Куелю, но знам ли, може да ми е стара информацията  newsm78

Да, доста си изостанала. Тези, които си падаха по Куелю вече са с по две деца и два развода.  Peace
Виж целия пост
# 85
Аз чета предимно автобиографии на футболисти и чат пат нещо актуално, например Хорхе Букай напоследък, за да съм в крак с манекенките и готините пички.  Peace

Милех, че манекенките си падат по Пауло Куелю, но знам ли, може да ми е стара информацията  newsm78

Да, доста си изостанала. Тези, които си падаха по Куелю вече са с по две деца и два развода.  Peace
В такъв случай веднага ще си взема Хорхе Букай, за да съм в крак, все пак... newsm03
Виж целия пост
# 86
Аз чета предимно автобиографии на футболисти и чат пат нещо актуално, например Хорхе Букай напоследък, за да съм в крак с манекенките и готините пички.  Peace

Милех, че манекенките си падат по Пауло Куелю, но знам ли, може да ми е стара информацията  newsm78

Да, доста си изостанала. Тези, които си падаха по Куелю вече са с по две деца и два развода.  Peace
В такъв случай веднага ще си взема Хорхе Букай, за да съм в крак, все пак... newsm03

Ако желаеш, мога да ти дам тези, които имам...да не се набутваш. А и освен това съм подчертал най-оригиналните мъдрости с моливче, за улеснение...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 87
Продължавам с моя списък от книги, разглеждайки форума.

От третата страница, най-после заглавия на книги. Има хубави мнения за – „Стари шлагери и крем брюле”, „История на любовта” – Никол Краус и отново ме заинтригува автор Борис Акунин. Като чуеш хубаво мнение и ти се ще да знаеш кое го е предизвикало.

История на любовта изобщо не ми хареса. Доста отвлечена и едвам изчетох 20-на страници. Дадох книгата на някого, без дори да правя повторен опит да я чета. Съветвам те да не си я купуваш, а да я вземеш на заем, така няма да се ядосваш.
Виж целия пост
# 88
Сега чета: "Животът пред теб", Ромен Гари

А последните 5 преди нея са:

 "Полет над кукувиче кнездо", Кен Киси

   "Дом на края на света",  Майкъл Кънингам

   "Отива една жена при лекаря", Рей Клуун

   "Крайбрежие", Джоан Харис

   "Спускане от върха", Ъруин Шоу
Виж целия пост
# 89
 Grinning - Азаф, хей, тези които сте по-отдавна по форумите малко се издразвате от новаците.
Ще си задържа списъка на личния компютър и няма да занимавам повече народа.
Просто се опитвам да поддържам разговор, докато чета "Пармския манастир", което за мое най-голямо съжаление ще ми отнеме време. Книгата не ми харесва особено, но няма и да я зарежа...
Сега ще отивам на работа. Лек ден на всички!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия