, дано вече всичко е наред.



Излязох за 2 часа и ми замръзна всичко. Калоян заспа навън и сега още спи в количката. 




бързо да минава на мишлето. 
Иначе аз двам мноого по-малко, отколкото е обозначено на опаковката(10мл)давам по2.5мл. Ето сега например как ли не го карах да пробва едно парченце портокал, е стиснал е уста, не иска и не иска
Момичета, на моменти откачам с това неядене
никога на съм излизала така извън релси, както когато храня Стефано 
Ама няма как важното е да са здравички, пък все някога ще проядат, например в пубертета 


И Стефи си има любими реклами и наистина "замръзва" на тях 
Пиши при първа възможоност как си 
на всички!

Дано всичко е наред.
Добри са, но все пак утре ще ги разчитат.
,пиши когато можеш как си 




.И лекаря и анестезиолога големи майтапчии.Единия вика-по липса на райски газ и трева,ще те боцна,пък ти си мисли,че си High



, но навреме се осъзнах
Само кажете къде беше албума, потребителското име и паролата, че съм забравила 
Видях, че са ти казали за Мустела и СебаМед - дано са ти помогнали, защото при нас нямаше никакъв резулатат от тях, пробвах и Судокрем, но отново нямаше резултат 
И мен честно лазано ме притеснява този свински грип... И аз ограничавам контактите, но незнам...като слушам какво се говори в медийното пространство ми настръхва косата
Моят робот е такъв http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09002986
Най-вече за него надделя гаранцията 5години
) при нас беше от зъби, но исках да ти кажа, че ни изписаха лечебно мляко Нестле Ал110, мисля че до голяма степен ни повлия положително. Лекарката ни написа и една рецепта против обезводняване с банани, не съм я пробвала, но ако желаеш ще ти я напиша. Бързо възстановяване на малчо! 





Препоръчани теми