
А мама естествено измръзнала 

рева, пищя...беше тоолкова вкусна кухнята, отворих му и едно бурканче и пак не ще
Най-накрая хапна малко и заспа.Незнам защо напоследък мнооого трудно го храня на обяд
Незнам, дали причината не е в мен
аз ли някъде бъркам, че е толкова злояд?... 
И аз така храня, даже без играчки, реклами, маймунджалъци и т.н. не иска изобщо да яде
Ама понякога нищо не помага 
..всъщност знам де

, та се чудя, да давам ли?






.... вече не давам "щръволинки", само парче плод или сок, и на обяд е умряла от глад и всичко си изяжда 






Предстои му да разбере къде да иде и къде ще го пратя след като си поговорим скоро
да не вземем да го инвалидизираме, че по закон после требе да го гледаш
....
да не вземем да го инвалидизираме, че по закон после требе да го гледаш
....Препоръчани теми