Велико Търново и региона

  • 79 722
  • 738
# 225
ЧРД на патерици на Симонка! ЧРД и на Ема! Нека са здрави и порядъчно палави!

Добре дошли на новите момичета!

Пепи-това за Ретро партито е супер примамливо и така ми се ходи,ама в събота сигурно няма да съм тук,къде беше този бар???
Голям купон беше, особено след 1ч! Емо си е Емо  Grinning! Иначе Самис бар се намира там, където беше дискотека Дежаву /ГУМ/.

Какво стана с вашите парфюми? Аз моите ги чакам от средата на м.Октомври, ама няма вести  Sad. Платих чрез Пей пал и се чудя дали да пускам диспут.

И в e-bay явно първото ми пазаруване беше неуспешно – не си получих спечеления на търг часовник и сега ми предлагат да ми рвърнат парите...

Петенце, какво стана, ходи ли на преглед?

Мартеничка, знаеш ли дали има още билети за Перпетуум мобиле?

pepi 111 за поръчката  на май тойса дали са я изпратили вече към Б-Я?
Все още я обработват!

Не знам дали следите темата за Анджелина, но аз съм страшно развълнувана днес от факта, че нужната за операцията сума е събрана newsm44.

Това от мен. Лека и спокойна вечер! Дано утрешният ден е слънчев и приятен за разходки!

Виж целия пост
# 226
Добър вечер момичета,как сте?!
Днес уж  го  даваха да е топло и  слънчево ,но съвсем не беше такова времето!Все пак излязохме на разходка и си убихме времето!А вие как прекарахте деня!?
Виж целия пост
# 227
annneliq, в кой квартал живееш?
Виж целия пост
# 228
Ами аз живея до университета,а и Хуманитарна гимназия мие много близка!
Виж целия пост
# 229
Пепи-тази седмица ще има ли купон?

Парфюмите разделих  на 2 поръчки и ги шипнаха на 23 окт,чакаме ги още...

Днес ще е студ...
Виж целия пост
# 230
Добро утро, девойки  Grinning!
Да почерпя с топло кафенце за да преборим сутрешния студ  Grinning



                     


Аз вчера се завърнах от Сф. Амниото мина, дори си полежах в болницата един ден и след подпис се прибрах ( сега заради здравната каса задължават пациентите за амниоцентеза да останат 3 дни в болнични условия). Сега единствено ми остава да се моля и надявам резултатите да са добри и братчето на Тарик да е здраво   Praynig Praynig Praynig

Добре дошли на новите момичета   bouquet

Малко на патерици, но и аз искам д пожелая на малката рожденничка Мони прекрасни детство и живот, изпълнен с любов и радост!!!
Виж целия пост
# 231
Иман, благодаря за кафенцето, то в този студ не ни остава нищо друго, освен да си стоим на топло и да пием топло кафенце  Hug
Стискам палци резултатите да са добри и понеже новината , че чакаш момченце е нова за мен- честито!!!!
Може би си писала вече, но съм пропуснала- за кога ти е термина?

Пожелавам Хубав Ден На Всички!!!!   bouquet
Виж целия пост
# 232
Абе студа се преживява, ама тая гадна мъгла...
Виж целия пост
# 233
Мъгла не мъгла ние с Теди вече излизахме два пъти,ама е много неприятна.
Nadejda аз си мислех ,ако напече да слезем до центъра в парка и да се видим .Нищо друг път.
Веси много се радвам ,че и второто ти дете ще е момче аз винаги съм искала момчета ,ама не 2 момичета да са ми живи и здрави  стискам ти палци.
Виж целия пост
# 234
 Веси, стискам палци и аз по-бързо да излизат добрите резултати от амниото, за д амжое вече спокойна да се наслаждаваш на бременността си! А колкото до новината за пола на детето, ти си знаеш, ама аз да кажа - бъди подготвена за изненади Wink Точно в родилното в ГО присъствах на изписване на момченце, облечено изцяло в розово и всички бяха леко смутени  Laughing

 Пепи, билети да искаш! Майтапът на страна, ама съм леко обезпокоена да не би актьорския състав да е повече от зрителите. То вярно камерна зала, ама чак пък...  Crazy

 Понеже от известно време говорите за поредицата "Здрач" и ми събудихте любопитството, реших да се "гмурна" и аз да я прочета. Ама реших да си спестя стотината лева за хартиения вариант... Да живее интернет пиратството  smile3540  Mr. Green
Виж целия пост
# 235
Мартеничка-мога да ти дам 4те книги да си ги прочетеш,да не се мъчиш на компа.Пиши ако искаш Mr. Green
Виж целия пост
# 236
Привет. Simple Smile

Пепи, я,я, къде пуска Емо?И кога? Че ходихме на ретро в Спайдера и добре, че ми пуснаха 3 пъти Майкъл, че иначе беше егати тъпото парти. Crazy

Веси, сигурна съм, че всичко ще е наред с амниото. Още едно момченце! Прекрасно! Heart Eyes


Виж целия пост
# 237
Мартеничке, тиху, че ще дойдат маскирани у вас НСБОП да ти вземат компа Wink И после ще четем как млада майка извършвала престъпления Heart Eyes
Виж целия пост
# 238
 Хахахах  Laughing 3дес, не думай! Ама аз не знам за какво говориш де  Whistling

 Ками, много си мила, благодаря!  Hug Обаче първо ще се помъча да чета на телефона. Станислав ме обработва от няколко месеца: да ми сложи една мнооооого Юбава програма, колко лесно и удобно се четяло, не ти трябва лампа и навсякъде можеш да четеш... Та ще взема да му дам шанс. Той между впрочем само така чете от поне 2 години и наистина доста бързо се чете. Ама  каквато съм захлупена има шанс още на първата книга да се откажа и пак да прибегна до твоята услуга  Wink
Виж целия пост
# 239
Мартеничке, тиху, че ще дойдат маскирани у вас НСБОП да ти вземат компа Wink И после ще четем как млада майка извършвала престъпления Heart Eyes

За Мартеничка тъкмо четох, но слава Богу за нещо много благородно и не свързано с интернет пиратстване  Laughing. Марта, наистина много ви се възхищавам на всичките момичета, участващи в "Работилница за надежди". Много мило ми стана като прочетох колко много неща сте направили за дечицата и колко много радост сте им дали Heart Eyes.
А за бебо - доцентката, която ми вземаше пробата ми каза, че ще е момче, но когато получа резултатите ще бъда наистина на 100% сигурна.
Благодаря ви много за подкрепата  Hug Hug Hug. Усмивчица, мерси за милото ЛС  Heart Eyes - ще ти пиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия