Все се сещах за вас тези дни. Пиши как върви с кърменето.
! Много се зарадвах на новината 
. Не ми се стои вкъщи и тръгнах пак на лекции, но малко ме притеснява тоя факт

. Докторката каза да й давам пре Нан за дохранване, че не може да се наяде, но въпреки всичко всеки път я слагам на гърда, пък дано успеем.

голяма е сладурана,нека да ви е жива и здрава
ако ти е понамаляла кърмата,увеличи течностите,поне 2 литра и пак ще потръгне мила 
от Горна съм,ама се бутам във вашта тема 


а бе коя преподавателка е болна,че утре съм на изпит 

които викаха и пяха повече от уредбата.После се караха,хвърлеха,чупеха.Накрая Гечито старши отиде да се разправя и поне спряха музиката.Но това незначи че са спряли да пеят
.Пяха до 3 и тъкмо да извикам полиция и купона свърши.Заспах в 3 и 30 и в 6 без 10 Гечито младши се събуди пълен с енергия за игра.Та така общо взето днес съм на автопилот.Сега малкия заспа а аз съм се разготвила,че днес ще е хубав ден и не трябва да го пропиляваме.
Препоръчани теми