Велико Търново и региона

  • 79 721
  • 738
# 285
Аз не че чета по диагонал ами взех да забравям Mr. Green.
Пък и тя Хепимамс е питала преди 3 дни.От къде да знам че този пост се отнася за тогава и нея. Mr. Green
Виж целия пост
# 286
Здравейте и от мен,
най-после да успея да ви изчета и да попиша. Ние бяхме на гости на баба и дядо в Русе ( използвахме, че през ваканцията баткото не беше на училише и успяхме да ги посетим за по-дълго от един уикенд), после ние имахме гости за няколко дни ( отново  Simple Smile) , а сега вече сме сами. Но пък можахме да си направим няколко мнооооого дълги и приятни разходки в парка през отминалите топли дни - дано има още такива.
Специални поздрави на scrye - малкото човече е прекрасно и наистина на снимките не изглежда толкова мъничка! Да расте здравичка, да хапва добре и да радва родителите си
Мартеничка, утре ще посетим изложбата с моите двама мъже ( таткото ни пак отсъства  Sad ), а задължително ше дойдем и на коледния базар.
3des, сигурно сме се разминали някъде покрай Килифаревския манастир - ние имаме къща в селото и вчера и днес бяхме там, направихме няколко хубави разходки, а и със сигурност сте минали покрай нас - къщата ни е по пътя към манастира, а пък и селото има само две улици  Laughing
Някой питаше за електрическите помпи - nahodkata, мисля, че беше ти. Аз съм изключително доволна от тази на Авент - купих си я още преди да родя, защото имах огромно желание да кърмя и да не използваме АМ, а знаех че когато бебо ще бъде на около 3 месеца, ще трябва да влезем в болница с баткото за около 7-8 дни. Та започнах да цедя и да замразявам оше от първия ден, след като се прибрахме у дома. Помпата свърши чудесна работа също и след това, когато бях далеч от бебо и трябваше да се цедя през 3 часа, за да не ми спре кърмата. Ако трябваше всичкото това количество да го изцедя на ръка, не знам дали шях да бъда толкова упорита.... А и сега продължавам да си я използвам от време на време.

 Тъкмо гледах прогнозата за утре - времето ще бъде пак толкова топло, значи ще правим пак разходка. Ако някой ще се рахожда в парка на Триъгълника, може да свирка
Виж целия пост
# 287
Добро утро!
flowertulip,аз ще съм в парка ще ми е приятно да се видим,ако има и други мами още по-добре Hug
Виж целия пост
# 288
Искам и аз навън!!! Но от снощи съм с ужасно главоболие и явно след децата и аз трябваше да се разболея... Така че мами, и да излезем евентуално, ще е набързо и ще ме извините ако отбягвам всички....
Марти, още не сме ходили да видим изложбата, но със сигурност ще го направим....
Скрай, радвам се, че вече си по-спокойна и се кърмите!
3дес, много пораснала вашата хубавица. Пу-пу!!! Simple Smile
Да ви кажа за частната кухня. Моята свекрва гледа едно момиченце на годинка и 3-4 месеца, която по принцип е супер злояда, но откакто вземат от частната кухня храна, малката си хапва сладко-сладко, чак започнало да не й стига. Simple Smile Аз лично нямам наблюдения, нали си готвя на Коксънчо..., но това ми звучи доста добре, още повече че идва зима, пресните плодове и зеленчуци са по-ограничени на пазара...
Чао за сега от нас!
Виж целия пост
# 289
Egisihora, мерси за редакцията, разсеяна съм както винаги, разбира се, че е Килифаревския манастир, че и снимките така съм кръстила. Зойче, затова не ги отваряш, но вече са коригирани Simple Smile
Лаленце, много е хубаво, че имате там къща,  природата там е прекрасна. Благородно ти завиждам Wink Ние освен рокери и една позната, женена за рокер, не видяхме други хора, но наистина може и да сме разминали. Дани как е? Повръща ли след кърмене или вече спря?
Мартеничка, ходих до CBA, ама изложба не видях. Добре, че са снимките на Калушкова да видя, че е на втория етаж, та ще ще идем пак. Поздравления за това, което правите, по лицата ви си личи, че ви прави щастливи и го правите с желание Simple Smile Искам да те питам, дали имаш скаип на Диянка от Холистиката? И ако може да ми го дадеш, разбира се. Жената половин година се грижи за мен, а аз още не съм и благодарила, голям срам  Sick
Дениче, дано е някое леко главоболие и да ти минава бързо  Hug
Виж целия пост
# 290
Момичета, вече може да ме впишете с термин 22. 04. 2010  Grinning  Grinning Grinning. Изследванията са ми перфектни Слава Богу и много ви благодаря пак за милите думи и подкрепата   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 291
Иман, прекрасна новина  Hug Желая ти лека бременност и прекрасен бебок накрая  bouquet
А термина ти е на деня на Земята, ако не се лъжа Wink
Виж целия пост
# 292
Иман вписах те.Пожелавам ти най-прекрасното бебе на финала.
Мисля че имаше и други бременни майки да ми пишат на лични да ги споменем на 1ва странчика. Hug
Виж целия пост
# 293
Иман-страхотна новина!!!Дано всичко е ок!!!

Днес ми е пристигнал единия колет с парфюми,следобед ще го взема и ще пиша какво е дошло.Пуснати са на една и съща дата,така,че другия също би трябвалод а пристигне тези дни Mr. Green
Виж целия пост
# 294
Иман, чудесна новина! Отдъхни си вече и се наслаждвай на бременността си! Hug
Виж целия пост
# 295
Иман, наистина страхотна новина! И да-термина ти е точно на деня на земята!!! Simple Smile
Моето главоболие стана и гърлобол....., ама да не пиша такива лоши работи, много се зарадвах за Иман!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 296
  bouquetИман поздравления за прекрасната новина много ме зарадва.Аз днес бях с една бивша колежка която е бремена в 7мес. и се разходихме с нея.А сега да те питам кога ще ми пишеш както обеща да се видим на кафе.
Момичета от сп.,,9-месеца ,, са подновяват срещите и в петък 27.10.2009г. от 10.00ч. ще има в сладкарница,,Неделя,, някой от вас ще ходи ли?Ако си намеря бавачка за 2часа съм там.
Деничето дано се разминеш леко само с гърлото вземай мерки бързо.
И накрая да се похваля вчера се разходихме до Русе и много приятно си прекарахме .
Виж целия пост
# 297
YSMIV4ICA, ние със Сияна ще сме там.
denitcheto, моя гърлобол го излекувах с отвратително голямо количество чайове с мед и лимон, прополки и ефизол. За 2 дена се оправих  Hug
Виж целия пост
# 298
Iman, новината е СТРАХОТНА!!!! Хайде на първа страничка !!! Бебчето ще е теленце, а ако позакъснее малко  може и на една дата да сме- аз съм на 27 април  Hug Hug Hug

Ако времето е хубаво в петък аз ще дойда с Габи в Неделята, че и темата ни е актуална като за сега. Simple Smile

Ние днес бяхме на първата си консултация и добрата новина е, че момата е порастнала с 3 см и около килограм  Heart Eyes
Виж целия пост
# 299
bialkova, браво на госпожицата, съвсем в нормите се движи. Днес ви видях в парка, ама толкова мами имаше, че не дойдох и аз да се накачуля да видя принцесата. Другия път обаче няма да се стърпя Simple Smile

На лекцията в "Неделя" мисля да отида, нищо, че наскоро прехвърлихме годинка  Peace

Иман, поздрв и от мен, бъди спокойна и се наслаждавай  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия