Пък и тя Хепимамс е питала преди 3 дни.От къде да знам че този пост се отнася за тогава и нея.
) , а сега вече сме сами. Но пък можахме да си направим няколко мнооооого дълги и приятни разходки в парка през отминалите топли дни - дано има още такива.
), а задължително ше дойдем и на коледния базар.

Аз лично нямам наблюдения, нали си готвя на Коксънчо..., но това ми звучи доста добре, още повече че идва зима, пресните плодове и зеленчуци са по-ограничени на пазара...
Ние освен рокери и една позната, женена за рокер, не видяхме други хора, но наистина може и да сме разминали. Дани как е? Повръща ли след кърмене или вече спря?
Искам да те питам, дали имаш скаип на Диянка от Холистиката? И ако може да ми го дадеш, разбира се. Жената половин година се грижи за мен, а аз още не съм и благодарила, голям срам 
. Изследванията са ми перфектни Слава Богу и много ви благодаря пак за милите думи и подкрепата
Желая ти лека бременност и прекрасен бебок накрая
Иман поздравления за прекрасната новина много ме зарадва.Аз днес бях с една бивша колежка която е бремена в 7мес. и се разходихме с нея.А сега да те питам кога ще ми пишеш както обеща да се видим на кафе.




Препоръчани теми