Въпроси към модераторите и администраторите

  • 36 389
  • 754
# 345
Благодаря Mamma, ще опитам пак!
Виж целия пост
# 346
kata_lina58, темата е "Въпроси към модераторите и администраторите".
Може би трябва да допълня в заглавието "свързани с функционирането и ползването на форумите".

Модераторите и администраторите на форума не са специалисти по всичко.  Wink
Виж целия пост
# 347
Извинявам се за което  Heart Eyes
Но понеже съм абсолютен лаик на тема компютри и не разбрах как именно става пускането на тема Embarassed
Виж целия пост
# 348
Първо намираш подходящ подфорум за такава тема, като кликнеш на него, има опция , намира се под заглавията на темите в подфорума, най-долу, вдясно.
Виж целия пост
# 349
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 350
...Модераторите и администраторите на форума не са специалисти по всичко.  Wink
А колко хубаво би било...

Аз искам да попитам защо от известно време подфорум татковци позеленя?
Виж целия пост
# 351
Експрес (модераторът на подфорум "Татковци") е фен на зеления цвят и така форумът е в унисон с цвета на буквите, с които той пише  Mr. Green


Всъщност обаче подфорумът е брендиран с логото и цветовете на партньорите ни от www.winner.bg
Виж целия пост
# 352
Не мога да отварям форума от Англия.
Дава ми онази страница на браузъра, където пише,
че не може да намери сайта, грешка в адреса или изтекла сесия.
Не можах нито от работа, нито от вкъщи.
В момента съм влязла през прокси, кошмар някакъв, зарежда по половин час страница..
Не знам проблемът в моя доставчик ли е или нещо друго.
В английската тема гледам са писали момичета,
но едната сутринта, когато вероятно още е нямало преоблем,
другата знам, че е в БГ..предполагам другите имат моето затруднение за достъп от чужбина..

Надявам се, че не сте ни отрязали, както някои други сайтове Simple Smile
Виж целия пост
# 353
Оказа се, че много хора имат проблем с достъпа до форума от 17 часа насам.
Виж целия пост
# 354
Проблемът е извънфорумен и успяхме да го локализираме.
Не зависи пряко от нас. Надявам се най-късно до 10 ч. утре проблемът да бъде разрешен.
Виж целия пост
# 355
Здравейте
Цял ден не можех да влезна нито в бгмама,нито в Продавалник.Интернет доставчикът ми каза,че имало някакъв проблем със сървърите и домейните и работели по въпроса.Вече с този форум нямам проблем,влизам си от раз. Mr. GreenНо в Продавалник пак не мога... ooooh!Дали утре ще е решен вече проблема? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 356
Оказа се, че много хора имат проблем с достъпа до форума от 17 часа насам.

При мен проблемът беше само с лаптопа, където ползвам уайърлес. Но от компютъра в другата стая си влизах нормално.
Виж целия пост
# 357
Аз също не успявам да вляза във форума, сайта и продавалника от домашния ми компютър.
От друг става, но не и от домашния.
Кога ще се оправи това чудо  Sad
Виж целия пост
# 358
Аз вече влизам навсякъде. Mr. Green
Виж целия пост
# 359
Как да сменя заглавието на темата си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия