За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 14

  • 31 529
  • 745
# 405
Габи се роди 3кг, но и тя НЯКДЕ от 10-я ден държеше главичката. Аз мисля, че е индивиуално всичко.  Naughty Но пък, чак сега на 4 и 1/2 се обърна по корем  newsm78
Я да ви питам, бебка спи все главата наляво, но 2 дена я обръща на дясно, но се събужда със схванат врат и неможе да се обърне, докато не я разстрия леко  Rolling Eyes Някой да се е слъсквал с това ? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 406
...Я да ви питам, бебка спи все главата наляво, но 2 дена я обръща на дясно, но се събужда със схванат врат и неможе да се обърне, докато не я разстрия леко  Rolling Eyes Някой да се е слъсквал с това ? Rolling Eyes

Е как не може да се обърне Shocked? И какво? Разтриваш, и почва да обръща главичка, така ли? Според мен това не е нормално. Плаче ли? Ако на мен ми е схванат врата, адски ме боли.
Виж целия пост
# 407
Поли аз първия ден пробвах леко да я обърна и тя се разплака  Cry Много се изплаших, леко я разтрих иполека тя се обърна, но не знам от какво се схваща  Thinking, като пси на ляво няма, през деня така спи, днес звъннах на педито, но не ми вдигна  Rolling Eyes, ако и утре е така може да ида на спешен детски  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 408
На възглавница ли спи? При всички случаи за мен не е нормално това.
Виж целия пост
# 409
Добър ден, не поли не спи на възглавница, всъщност има някаква лека възглавница- 1см висока, може ли да е от нея, но тя спи от малка на нея newsm78. Но днес се събуди много преди мен и не я видях дали е схваната, когато станах вече си играеше с играчките си  Laughing
Виж целия пост
# 410
Моми4ета,ве4е сме на 22 дни,искам да ви питам мога ли ве4е да си го обръщам по корем4е и да го оставям така за по-дълго време ?
Виж целия пост
# 411
Бесна мамо, не знам дали е от възглавницата, но употребата й е безмислена до едногодишна възраст, тъй като обиколката на главата е по-голяма от тази на раменете.
диландии, аз слагах детето по корем още щом се прибрахме от родилното при всяка смяна на памперса за по минутка две в началото. После  и за по-дълго. А на 2 месеца сама се обръщаще вече и си седеше, колкото иска.
Виж целия пост
# 412
besnata_mama, ако искаш пробвай без възглавница.
Аз имам проблеми с врата. Преди години спях по 1/2 година без възглавница и 1/2 година с малка (почти никаква) възглавница. Ориентир за махане на възглавницата беше ако започне да ми се схваща врата. Преди време си купих анатомична възглавница и не съм я махала Simple Smile Случва се много рядко да ми се схване врата.
Виж целия пост
# 413
Моми4ета,ве4е сме на 22 дни,искам да ви питам мога ли ве4е да си го обръщам по корем4е и да го оставям така за по-дълго време ?

За по-дълго време ви е рано още! По 1-2 минутки и постепенно може и по повече.
Виж целия пост
# 414
Диланди слагала съм малката още от първите дни по корем, но върху мен.  Изцелявахме коликите  Simple Smile Към втория месец вече я оставях така и в креватчето, но винаги под наблюдение, защото ме беше страх
Виж целия пост
# 415
Зависи дали обича по корем, на моя син му беше много неприятно като бебе ...
Виж целия пост
# 416
Ние все още мноооооого не обичаме по корем и само плачем Sad
Виж целия пост
# 417
Ние се научихме да се обръщаме сами по корем и сеги не мога да го накарам да лежи по гръб Laughing
Виж целия пост
# 418
здравейте,въпроса ми може би не е за тук,но се надявам да получа отговор.Бебка е над 6 месеца,но досега не съм давала АМ,ако започна да дохранвам сега,направо с двойката ли да започна?Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 419
да, с 2-ката.

аз почнах на година и нещо да давам АМ - с 3 почнах. Според възръстта действай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия