Миме,приятно пътуване и много гушки и цунки на двете малки муцунки.
А за писане не ти трябва никаква нова регистрация - влизаш във форума и си намираш темата.Горе в ляво си попълваш нейма и паролата и си при нас. 
Танче, да си получаваш пенсията още мноооооого години и хич да не ти пука.Така е в нашата любима родина .Аз сега се бия със социалните.Върнали мъжа ми защото снимката на майка не била актуална и то ЗАЩО ? Защото не била с бяла коса
ами нейната не е бяла,а си е тъмна леко посивяла.А бе простотия до шия и все на нея налиташ накъдето и да се обърнеш. 
Зиче,страхотни са малчуганите на снимките!Здравун ти е одрал кожата и толкова много е пораснал,че изглежда поне на 5 години.
Шпунц,какво става с татко ти ? Подобри ли се състоянието му? Стискам палци да е всичко наред.Да нацелуваш черешката и батко и.

Мониии,как е Данито?Гушки и цунки и за него от нас!
Моите пак са при другата баба и ние с дедкото забегнахме малко из планината.Чудно време беше-топло,слънчево и тихо та чак да оглушееш от тишината.Ей,сега се върнахме и аз хоп при вас.
На всички ,които не съм споменала много
защото щях да пиша още ,ама забравих какво.


