Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за детски кухни с доставка до дома?
Какви са впечатленията от кухнята на Her Baby?
Какви са впечатленията от Ян Бибиян?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за детски кухни с доставка до дома?
Форумът предлага различни препоръки за детски кухни с доставка до дома. Най-често споменатите кухни са Ози и Ян Бибиян. Отзивите за тях са разнообразни, като някои потребители са доволни, докато други изразяват недоволство. Препоръчително е да се пробват няколко кухни, за да се направи сравнение и да се избере най-подходящата за конкретни нужди.
-
Какви са впечатленията от кухнята на Her Baby?
Отзивите за кухнята на Her Bebe са смесени, като някои потребители хвалят вкусната и разнообразна храна, малко сол и приятното обслужване. Въпреки това има и отрицателни коментари, като някои потребители смятат, че десерти не са по вкуса им. Важно е да се отбележи, че впечатленията от кухните могат да варират в зависимост от предпочитанията и нуждите на конкретното дете.
-
Какви са впечатленията от Ян Бибиян?
Отзивите за Ян Бибиян са смесени, като някои потребители се наслаждават на вкусната храна, навременната доставка и удовлетворителното обслужване. Въпреки това имаше и отрицателни коментари относно различни проблеми като сурови картофи, странни десерти и различни гафове. Важно е да се отбележи, че впечатленията от кухните могат да варират в зависимост от предпочитанията и нуждите на конкретното дете. В онлайн форума има различни мнения за ресторанта на Ян Бибиян. Някои потребители се наслаждават на качеството и свежестта на храната, докато други изразяват разочарование от количеството месо, гъстотата на супите и ястията и обслужването. Мненията за Ян Бибиян са разнообразни, като някои потребители се радват на разнообразието и вкуса на кухнята, докато други са недоволни от факта, че храната не е охладена при доставка. Важно е да имате предвид, че впечатленията могат да варират в зависимост от конкретния опит и предпочитанията на децата.
-
Какви са впечатленията от Ози?
-
Какви са препоръките за безсолни детски кухни?


Снощи не съм го забелязала. Направи ми впечатление, че навсякъде използват яйчен прах. Това за какво го правят?
, защото е истина да видим дали ще я яде. Храната, с която е свикнал е коренно различна. През март бяхме за 1 седмица и категорично отказа да се храни. Кошмар. Хем гладен плаче, хем не иска новите вкусове. Не съм тръгнала да им правя проверки на хората, а искам да си нахраня пълноценно и разнообразно детето докато сме там.
). Така че, и аз гласувам за тях. Ядем само на обед, защото другите 3 яденета са ни все мляко, нИ ще храна за вечеря и муха мляко и плодов десерт. На Ян Бибиян понякога десертите им са странни - често има какао (Нескуик), а аз нямам намерение скоро да я запознавам с тоз продукт, чуден заместител е брашното от рожкови дървета, хем сладко, хем кафяво, хем с много полезни минерали и вещества ! Да видим докога де
Направо не искам да се замислям какво купуваме и ядем.