Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за детски кухни с доставка до дома?
Какви са впечатленията от кухнята на Her Baby?
Какви са впечатленията от Ян Бибиян?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за детски кухни с доставка до дома?
Форумът предлага различни препоръки за детски кухни с доставка до дома. Най-често споменатите кухни са Ози и Ян Бибиян. Отзивите за тях са разнообразни, като някои потребители са доволни, докато други изразяват недоволство. Препоръчително е да се пробват няколко кухни, за да се направи сравнение и да се избере най-подходящата за конкретни нужди.
-
Какви са впечатленията от кухнята на Her Baby?
Отзивите за кухнята на Her Bebe са смесени, като някои потребители хвалят вкусната и разнообразна храна, малко сол и приятното обслужване. Въпреки това има и отрицателни коментари, като някои потребители смятат, че десерти не са по вкуса им. Важно е да се отбележи, че впечатленията от кухните могат да варират в зависимост от предпочитанията и нуждите на конкретното дете.
-
Какви са впечатленията от Ян Бибиян?
Отзивите за Ян Бибиян са смесени, като някои потребители се наслаждават на вкусната храна, навременната доставка и удовлетворителното обслужване. Въпреки това имаше и отрицателни коментари относно различни проблеми като сурови картофи, странни десерти и различни гафове. Важно е да се отбележи, че впечатленията от кухните могат да варират в зависимост от предпочитанията и нуждите на конкретното дете. В онлайн форума има различни мнения за ресторанта на Ян Бибиян. Някои потребители се наслаждават на качеството и свежестта на храната, докато други изразяват разочарование от количеството месо, гъстотата на супите и ястията и обслужването. Мненията за Ян Бибиян са разнообразни, като някои потребители се радват на разнообразието и вкуса на кухнята, докато други са недоволни от факта, че храната не е охладена при доставка. Важно е да имате предвид, че впечатленията могат да варират в зависимост от конкретния опит и предпочитанията на децата.
-
Какви са впечатленията от Ози?
-
Какви са препоръките за безсолни детски кухни?
Но наистина е така, понеже и на мен ми писна от скапани манджи имащи вкус на едно и също, реших да пробвам от менютата за по-големите деца. Бяха пуснали ваучери от Ян Бибиян, та реших да пробвам менюто за 3-7 годишни. Смея да твърдя, че става и за по-малки деца от моята малката, само трябва да се понатисне малко с вилицата...даже едно пуешко със задушени зеленчуци което мислех, че няма да се яде, защото имаше някак много съсухрен вид, защото то си беше баш задушени зеленчуци с печено месо, ми преди да го стопля метнах малко вода и зехтин, натиснах с вилицата и малката се разби от ядене, а на голямата дадох супата
така и двете се наядоха чуНно
Беборани не ми допаднаха, Ян Бибиян също. Сега в пункта, откъдето взимам храната, виждам и меню на Вълшебник, което е като на Хер бебе, същата рецептура по състав (взех 2-3 пъти), май са ги купили. Но други кухни не съм пробвала, може да има и по-вкусни и хубави като меню, макар че мисля, че и Българче, и Хер бебе спазват някакво разнообразие.