Вчера си мислех за Танчето Генова!Какво ли прави с двамата,т.е. тримата си мъже!
Мда, съвсем се загуби ...

Никол е едно малко съкровище, дано и да ти е послушна и да те оставя да спиш. 

Как е Гретка? Разкажи за вас, пусни малко снимки! Винаги много се радвам да видя някой, който не се е появявал отдавна! 



та по-добре да е момиченце
поне тук така ги наричат Елизабетките
) На мен Мартина много ми харесва също, но имам някаква странна фикс идея, че не трябва да кръщавам детето на някой, който познавам, а имам една позната Мартина - много хубаво момиче, просто имам някаква такава странна представа
Иначе за момче Мартин също е много хубаво, но на Павлин не му харесва и както ви казах, имаме големи разправии за мъжко име 
Очакваме снимкови материали на госпожицата! 
При нас много трудно стигнахме до избора на име,моя мъж много искаше той да се наложи,и така и стана.Но свикнах отдавна и не съжалявам,че го послушах.Хора,които ме питат за името често изразяват одобрението си и казват,че е много хубаво!Аз не бях много позитивно настроена,но имаше едно много красиво момиче,което се казваше Елизабет,та затова склоних! 
Майки!
Мъж ми предлагаше вариант и Мария да е,но хич не ми допадна идеята!

, да са живи и здрави всички, да ни носят само хубави новини

). Пее песнички, говори си разни думички от време-на време. Лошото е, че вече е налице и първото объркване. Понеже за нея цифрата "3" звучи еднакво на български и английски, вчера на няколко пъти броеше така "едно, две, три, four, five..."
От една страна е смешно, ама дано няма твърде много такива случки. Не ме обявявайте за луда, моля, но съм решила напролет (в краен случай наесен) да започна да я водя на ателие по френски, което Френският институт прави веднъж седмично за деца от 3 до 5 години. Разбира се, ако й харесва
Най-много накрая никой да не може да я разбере какво иска да каже 
, т.е. спестила съм поне едни 190 лв


Да ви е жива и здрава малката Никол, много да ви радва, да расте усмихнато и слънчево дете! Бъди много щастлива и горда с прекрасните си дъщери 

:" Мама има дупе". 
Препоръчани теми