Вълшебни празници ни предстоят - МАРТенски очички пак блестят!

  • 30 001
  • 745
# 60
Петък 13-ти е, а аз да взема да се родя точно днес Laughing
Почерпете се за мое здраве...


Щях да забравя кафето Grinning
Виж целия пост
# 61
dakra ,честит рожден ден! Бъди здрава, обичана и много щастлива! Весел празник!
Виж целия пост
# 62
Леле, каква богата почерпка, потекоха ми лигите  Laughing
Да си жива и здрава, Дакра! Да си все така позитивна мацка и много щастлива с тримата ти мъже   bouquet
Виж целия пост
# 63

Честит Рожден ден, Дакра!
Бъди все така мила и обичана от семейството си и всички останали!
Виж целия пост
# 64
Дакра, бъди жива и здрава!
Само щастливи мигове и усмивки!


Виж целия пост
# 65
Лили, много неприятна новина.  Sad Бог да ни пази!  Praynig
Аз имам един въпрос. Има една приятелка, която е бременна в началото на 4-ти месец. Може ли да пие  клеева тинктура? ТЯ ме попита снощи, но аз изобщо не съм я ползавала, помня, че говорехте за нея. Моля ви, ако знаете дали може да я пие, да пишете тук а и дали има някакви препоръчителни дози...  Rolling Eyes Благодаря ви предварително!  Hug
Виж целия пост
# 66
Дакра, да си жива и здрава, бъди обичана и скоро да ни се похвалиш с добри вести от професионално естество  Hug


Галя, мисля, че трябва да може, нали мед може newsm78
Виж целия пост
# 67
За Дакра с най- добри пожелания!!!!
Виж целия пост
# 68
ЧРД,Дакра и от мен!  bouquet
Минавам така набързо и да кажа на всички Здрастииииии Hug Hug Hug
 п.с нашето е "дуди,дудинка" Laughing
Виж целия пост
# 69
Благодаря ви, момичета, за милите думи и пожелания  Grinning
Пращам безброй  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
за всички вас!
Бъдете и вие живи и здрави  bouquet
Мая, почерпката е богата, защото и аз съм богата GrinningБогата със семейството си, богата с приятелите около мен, богата с приятели като вас.Дай боже всекиму Hug
Виж целия пост
# 70
...
Галя, мисля, че трябва да може, нали мед може newsm78

Ами мед може, ама на разните прополисови тинктури и Прополки пише, че не се препоръчва. А клеевата тинктура, не е ли същото като прополисовата  newsm78

Дакра,
Честит рожден ден.
Много щастие и сбъднати мечти.



Виж целия пост
# 71
Дакра, Честит Рожден Ден! Всичко най-най и най-вече мнооого здраве и любов!


Хайде и аз да се отчета от прегледа  Peace Всичко е наред  Peace    Видяхме бебчето най-накрая ( едно е   ). Видяхме сърчицето, ръчички с пръстчета и крачета   Heart Eyes Всичко се е формирало нормално, а нухалната гънка я измериха 1.3, което било съвсем в норма - лекарката каза, че е притеснително когато е над 3  Peace  Бебчо е 11.8см. Но ми изместиха термина за 29.05 и в момента съм била 11седмици и 6 дни. Но пък това било ориентировъчно и няма да променят датата в документите, тъй като не се знаело никога кога точно ще се роди едно бебе, а и Кари я родих 1 седмица предварително  Peace  Ех, много съм спокойна сега  Mr. Green  Не ни казаха какъв е пола, както и предположих. Дадоха ни час за втория скан - на 11 януари, когато вероятно ще разберем какъв ще е пола на бебето  Grinning   Правиха ми троен кръвен тест за синдрома на Даун, а резултатите ще ги получа скоро по пощата. Това е   Peace
Виж целия пост
# 72
Браво, здраво да е бебето, а на теб спокойна бременност- това е най-важното

Дакра, жива и здрава да си и все така да се гордееш с това, което имаш, човек е богат с онова, което му стига, пожелавам ти любовтта на близките ти и верни приятели!  Hug
Виж целия пост
# 73
ДАКРА,ЧРД!!!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ПО МНОГО ОТ ВСИЧКО,КОЕТО ТИ Е НА СЪРЦЕ(ИЛИ СИ ПОЖЕЛАЕШ) Hug
ЗНАЧИ С ТЕБ СМЕ ОТ ЕДНА ПОРОДА(ЗОДИЯ) Laughing Mr. Green

Уини, много спокойна и безпроблемна бременност желая Hug
Васе, страхотно име сте избрали за втората си прелест Heart Eyes
момичета виждам много(два Wink)нови,страхотни аватари Heart Eyes
имаше и нещо друго ама забравих,ехх старост-нерадост Mr. Green
мда продължавам си поста..
Кари е голяма чаровница Heart Eyes
Зайко,Дени и Вики ми се струват много пораснали Heart Eyes
хайде и другите момичета да пуснат по някоя снимчица на сладките ни мартенчета Simple Smile
п.п. на Монинка й казваме,че има дудка
ама и ние имахме куриози това лято по този повод
всичките й приятелчета пишкат вече сами и нали знаете момченцата-събуват гащите,пъчат се и чуурр-
и нашта кукла и тя събува гащите,пъчи се и тя искала така,
и тя искала пишка Mr. Green Laughing
ама след обяснения непрестанни за 1-2 дни разбра,че момиченцата имат дудки,а момченцата пишки Crazy Laughing
Виж целия пост
# 74
Леле, аз от много, много време не съм наминавала тук, а то толкова неща се случили.
Манго, да ти е честита щерката, радости много да ти носи и усмивки всеки ден Hug Бъдете здрави!

Уини, и ти ли душата пак количка ще буташ?! Хайде леко ти бременеене и прекрасно, здраво бебе на финала Hug!

ЧРД и на Дарка. Всичко по- по- най и от всичко по много Hug!

Ние сме добре, гледаме се с малките. Александър вече е 1-ва група, пее песни, псува, пикае прав като баща си, брои до 5, понякога и до 10, но прескача по някоя цифра, знае букви и т.н. Ядосва ме в рамките на допустимото, аз него също.
Ще гледам да наминавам по- честичко Peace
Мляски на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия