тази Пневмо23 май ми я е споменавала лекарката
Дано с нормализират нещата при Стефи....
Мити ме шашка за 2ра вечер с Т над 23 град
... давам панадол, мажа с оцет... ако и утре е така ще искам АБ
тази Пневмо23 май ми я е споменавала лекарката
... давам панадол, мажа с оцет... ако и утре е така ще искам АБ 

И двете сме добре и се надявам, че днес ще ни изпишат
Поздрави на всички и доскоро!
Ще се радвам, ако имаш време и за нас сега като си вкъщи, макар че със сигурност свободното време няма да е много
И, разбира се, с нетърпение чакаме снимки както ан Моника, така и на Ния 
Ние двете с Киара бяхме болни, тя с висока температура, аз просто се чувствах доста кофти 3 дни, за съжаление все още не съм напълно здрава, а и Кика все още покашлюква, но от понеделник - пак на тръстиката

Всичко да е безпроблемно и по вода. 

Да е жива и здрава, да има много късмет и да се радва на много весели игри с прекрасаната си кака! Препоръчани теми