Май-129

  • 31 258
  • 741
# 225
Красони, честито, да сте живи и здрави  Grinning
Мартея, мила, толкова се радвам, не едни, а няколко чифта палци стискаме, целувки за Теа и мнооого лека бременност.  Hug  Heart Eyes  Peace
Направо ме разплаквате момичета, започва и на мен да ми се иска...
Благодаря и от името на Сава, че не ни забравяте и поздрави за именяците Никол и Никола.
На мен ми направиха операция на очите и махнах гадните осем диоптра късогледство миналата седмица и сега трябва да пазя мааалко поведение и да не се заседявам пред монитора.
Сиска  Hug
Виж целия пост
# 226
Кроче, честити очички, пази ги, щом трябва  Hug бързо възстановяване!  Grinning
Виж целия пост
# 227
Здравейте  Hug
Радвам се, че и Мартеа е вече в списъка на бременните мамита, стискам палци всичко да е наред и на финала да гушкаш най хубавото бебе   bouquet
Рени, не съм чела напред, за това съм пропуснала, мерси че си писала за мен  Heart Eyes
Мерси на всички ви за поздравите.
А за раждането, всичко беше нормално, бебо отдавна си беше в позицията за излизане, хванаха ме болките вкъщи към 16.30 и към 18.30 бяхме в болницата. Приеха ме, прегледаха ме и лекаря каза "2 см разкритие ще родиш посред нощ" а аз го погледнах и за малко не се засмях, но в следващия момент се сеща и ме пита, "това кое раждане ти е" и аз отговарям "второ" и той "ааааа не няма да е посред нощ"  Grinning
Така след всичките стандартни процедури ме заведоха в предродилна, сложиха ми катетъра за упойката и после легнах и понеже не искаха да ми се регулират контракциите ми пуснаха и система в 20.00, така след 30 мин всичко се контролира и контракциите станаха регулярни, а след това всичко толкова бързо стана, че в 21.03 се роди малкия Иван 3.770 кг и 51 см, имам си малко шевчета ама нямаше как.
Това е за мойто раждане  Wink
Лека вечер, че отивам да се къпем с малкия
Виж целия пост
# 228
Красони, голям мъж си имаш. Само да ви радва.
Мартеа, чудесна новина. Стискам палци и искрено вярвам, че всичко ще е наред. Теа, ще бъде чудесна кака.
Честито на всички именици, дето ги пропуснах, докато ме нямаше. Да им е живо името.
Ние с Ивчо се прибрахме тая вечер от Русе и той веднага почна с политиките как не искал да ходи на градина. Взе много да се инати сутрин. А като го вземаме все разправя колко хубаво е било на градината.
Виж целия пост
# 229
Мартеа,стискам палци!Радвам се за много на хубавата вест!
Честито и на всички празнували именяци!Здраве и късмет им желая!
Красони,честито бебче.Да е здравичко и послушничко!
Виж целия пост
# 230
Мартеа, честито! Пази се много и повече почивка.
И на мен втората ми бременност беше по-тежка. И аз мисля, че има общо с годините.... може пък и да не съм права, но специално за болежки тип умора, разтягането на таза този път го усетих мноооого болезнено, а миналия път почти не, както и да е, дано всичко е наред при теб.  bouquet
Виж целия пост
# 231
леле от  2 - 3 дни не съм влизала а то имало  страхотни новини!

мартеа честито, от сърце лека бременност здраво бебче на финала, и от мен  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Krasoni , прекрасни мерки на малкия Иван, още веднъж да ти е жив и здрав!

Ние малко се поразболяхме и пием АБ, но нещата тръгват към оправяне вече...

на патерици честито на Никол и всички които са празнували!
Виж целия пост
# 232
Мартеа четито и от мене,много е радвам Hug
Виж целия пост
# 233
Красони, да е жив и здрав Иван, сигурна съм че много ще ви слушка и радва!
Мартеа, Браво за смелостта и честито! Кака Теа сигурно е на седмото небе, като видях как се вълнуваше от моя корем, представям си какъв кеф е в момента!
С положителна нагласа нещата ще бъдат перфектни, ще видиш че всъщност втория път е по-лесно!
Виж целия пост
# 234
Мартеа  Hug, прекрасна новина! Пази се много и без притеснения-всичко ще е наред.
Кроче, честити нови очички!
Бубе, малката ли е болничка?
Красони, така както разказваш, значи лесно е било раждането....как е бебо и гордата кака? С две деца е много трудно нали, но пък адски забавно....
Августа, много си мила-благодаря за предложението, но вече днес се сдобих с третия подарък за Иса- прословутото куче Боби-голямо издирване падна, просто не е истина, но една отзивчива съфорумка ни помогна да се сдобием с него.....

Вече съм готова с подаръците на любимите хора, но за догодина живот и здраве ще знам всичко да подготвям още през ноември...
Иса тази седмица не я водя на училище, но от другата ще подновим посещенията....аз май не съм споменавала но от октомври ходи на  английска детска градина, която е към една езикова школа и е  по 3 часа на ден...хубавото е ,че са по 10 деца в група ...а и с такива темпове учат езика, че ме учудват-а и как помни само....  такива неща при нас....
Виж целия пост
# 235
Мартеа, честито! Не възрастта ти е проблем, а просто всяка бременност си е различна  Hug
И включване от Сиска имаме  Grinning
Аз пред коледно съм се отдала на DIY както му викат тук, освежавам коридора и стълбите. Вече знам и ламинат как се слага, теоретично и практично Wink Мъж ми все гледа как да изкръшка, а аз като баш майстор съм по петите му. Той си взе 2 седмици отпуска, уж да помага, а сега с нетърпение чака пак да се върне на работа  Joy
Тази седмица имахме и годишнина от сватбата. Казах му, че ремонтите в къщи са част от отбелязването, да ги приема като тим билдинг упражнение  Laughing За петък сме решили да направим отбелязване на събитието, кино и ресторантче заедно с децата  Heart Eyes
Вече съм готова с подаръците на любимите хора, но за догодина живот и здраве ще знам всичко да подготвям още през ноември...
Догодина, живи и здрави, ще се съревноваваме с теб  Laughing За мен тук е немислимо да се купува каквото и да било декември месец, до края на октомври се решава какво да се купи, ноември се прави маркетинговото проучване и реалното закупуване, за декември само опаковането може да се отложи  Crazy
Виж целия пост
# 236

Вече съм готова с подаръците на любимите хора, но за догодина живот и здраве ще знам всичко да подготвям още през ноември...
Догодина, живи и здрави, ще се съревноваваме с теб  Laughing За мен тук е немислимо да се купува каквото и да било декември месец, до края на октомври се решава какво да се купи, ноември се прави маркетинговото проучване и реалното закупуване, за декември само опаковането може да се отложи  Crazy

Мери, затова ти остава пък време през декември да слагаш ламинатл  hahaha hahaha hahaha Честита годишнина, да сте винаги заедно и да дарявате децата си с вашата любов!  bouquet  bouquet  bouquet

Вале, добре си го решила с детската градина, браво на момичето, щом и се отдава, остава само ти да я насърчаваш и помагаш.
Виж целия пост
# 237
Мери браво на тебе,Честита годишнина много любов и щастие! luvbed txtloves Two Hearts
Виж целия пост
# 238
Бубе, малката ли е болничка?

Да Вале, манинката беше с зачервено гърло, но вече се оправяме Hug, радвам се че си подготвила всичко, нашия подарък пътува към нас, поръчахме го на чичото.. Flutter

Мери честито  bouquet
Виж целия пост
# 239
Мери,честита годишнина!Пожелавам ви още дълги години щастлив семеен живот!  bouquet

И ние сме готови с подаръците, остава само този за ДГ.Вчера са писали писмо и Вали си е пожелал костенурката Нинджа. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия