111 Американски Пилигримки и пилигримчета пият Мейфлауърска бира в Плимут, МА!

  • 34 469
  • 744
# 510
Ох, мосля че само няколко от вас разбраха какво имам предвид.

Няма нищо общо с парите по дърветата, с трудностите в началото, с лошото възпитание и пр. Tired

Щом всеки от нас е тук, значи намира нещо което да му харесва, а  и аз не писах за сега дали ми харесва или не,  а споменах началото и първото впечатление.  С времето впечатленията ми се обогатиха, промениха, за много неща които в началото не можех да си обясня, сега не ми пука., дори и не търся обяснение.

Тина, шшшшшшт! Ще се разберем на четири очи с теб, кой, какво, защо!  Да не ставаме на кълбета тук! Mr. Green

Трябва да похваля Стела, беше се справила супер, с храна, подреждане,  украса, обстановка! Наядохме се до насита със свинска пуйка и шоколадов тиквен пай Laughing в приятна компания. А дребните не се спряха. Даже мъжовете ни успяха да отидат и в ранни зори до Сиърс да си купят инструменти. Много са доволни, особено моя с новата си играчка. Grinning


Виж целия пост
# 511
Айде, сложих елхата, остават другите декорации.
Ейдж ве4е свали и пренареди половината от орнаментите и с4упи един...колко ли ще останат здрави до първи Януари...

Днес в Хоби Лоби не можеше да се размине 4овек, рафтовете с коледните украси полупразни Crazy
А в Пиер 1 една от продава4ките беше прекалено развълнувана да е там или и беше дошъл в пове4е кофеина...ама трябваше да тръгна, 4е ми стана нервно от нея.

Бре, никой не се вклю4вал днес.

Виж целия пост
# 512
Бенс, тъкмо и аз да се включа по подобен въпрос Wink.
Отивам с 2те деца в Joan да купя метър на два полар, да си правим коледно селце върху него- в 9 сутринта нямаше кьораво (извинете ме за израза) място за паркиране, а когато все пак влязохме- вътре имаше опашка по протежение на цялата дълбочина на магазина- 3 Дей Сейл някакъв и куцо и сакато беше там- баби, дядовци, лелки, тийнки  Shocked. Реших да намина като мине цирка, през седмицата... За трите години, откак съм тук такова нещо не бях виждала, явно икономиката е на оправия  Mr. Green...

Ние утре ще слагаме елхата- голяма веселба ще е.
Виж целия пост
# 513
Бенс и аз сколасах...уууффф. Тези пластик бинс пълни с джунджурии (украси), ръсят се иглички иииии що ли чистих се питам. И чушки напълних и бебонски мрънка иска да се гушка.... Добре, че госпожицата и нейната дружка украсиха елхата. Има, какво да се пипне още, но няма да съм капризна.
=============================

Аз съм зеленокартовка, чаках я 10 години и не съжалявам. Тук е моят дом и семейство, но приятелите ще призная ми липсват много и добрите такива са в БГ. Аз като Пикси не правя сравнения, няма смисъл. По- скоро се чувствам "богата" с факта, че имам две места на, които мога да живея. Децата ми също ще имат този избор. Не се знае след 20 години къде ще е по- хубаво  Wink
Виж целия пост
# 514
Аз пък ще се местя на Карибите Laughing  Денем 28Ц, нощем 26, пясък като брашно, кристално чиста вода, слънцееееее... Хванах най-хубавия тен, който съм хващала през живота си, а хем съм морско чадо. Изобщо какво да не му харесваш. Сега проучвам как да се преквалифицирам във финансовата сфера и да ходя да се занимавам с офшорки.  Joy

Честито на всички рожденници, които пропуснах!
На Александра - да е много здрава и послушна!
Марти - да е все така весел и да намери много приятелчета на местна земя!

Петя - много здраве и късмет!
Виж целия пост
# 515
Аз не взех адвент календар на ЕЙдж, но той си намери друг...4упи по една игра4ка от елхата всеки ден Crazy Свекърва ми предложи да му украся "ли4на"елха, за да не пипа голямата, днес ще пробвам.
Прекалих с лампи4ките по елхата, мъжа ми каза, 4е все едно живеем на Слънцето и му трябват  слън4еви о4ила Laughing

Или вси4ки ви е обхванало Коледното настроение и сте на пазар, или....гледате Ню Муун, друго обяснение нямам за затишието тук Wink

Виж целия пост
# 516
Или вси4ки ви е обхванало Коледното настроение и сте на пазар, или....гледате Ню Муун, друго обяснение нямам за затишието тук Wink

Тц, не позна  Wink Пробвай пак  Grinning

Атти къде точно из Карибите бяхте и ние се помотахме там преди седмица  Simple Smile ?
Виж целия пост
# 517
Клер, на Кайманските острови бяхме, много препоръчвам. Simple Smile
Я разкажи за вашето пътешествие? Снимки ще има ли?
Виж целия пост
# 518
Ние от района на Карибите бяхме  на Вирджинските о-ви ( ЮС и Британски). Разказ съм обещала, по-нататък. Малко снимки има във фейса, но мъжа ми ги качи от неговия профил, затова трябва да търсиш в мойте снимки, където ме е тагнал и от там можеш да влезеш в албума. Ама и аз как го обясних на българо-английски  Embarassed .
Виж целия пост
# 519
Творите Коледни вкусотии? Flutter

Мъжа ми много иска ваканция по островите, мен нещо не ме вле4е. Трябва още един път да врътна 90-дневната, тогава може и да се навия, ако имам предишните резултати, де Laughing

Атти, а снимки от теб? Simple Smile
Виж целия пост
# 520
Аааа, аз не се размотавами вече съм качила със ФБ.  Sunglasses
Клер, твойте нещо не можах да ги намеря, може би са видими само за негови приятели?
Виж целия пост
# 521
Привет и от мен! Ние все пак успяхме да организираме нещо набързо, посетихме Савана и прилежащия й остров, а на връщане минахме през друг такъв в Южна Каролина, дребното плицика крака в океана, правиха с баща си пясъчни замъци, разходихме кучето (плюшената играчка с която спи), хапнахме, пийнахме бирички, посетихме един форт, пак бяхме свидетели на топовни гърмежи... Дребното прегракна, такава е смешка. Мен ако питате, времето не ни стигна, но това да е. Simple Smile Днес ще украсявам и аз елхата, време е и за коледни картички.
Половинката тази година пазарува онлайн.
Аз нямам достъп до ФБ, ако имате желание и считате, че не е много нахално от моя страна, пратете ми на лични да изплакна очи и аз.  Peace
Виж целия пост
# 522
И на мен ако е удобно да ги видя тези крастоти Flutter
Момичета дайте ми идея от къде да купя хубава кукла и да ми я надпишат с името на детето?
Виж целия пост
# 523
Аз само във ФБ съм качила снимки. Не е трудна регистрацията и се събират доста забравени познати на едно място, ако решите да се включите. Simple Smile

Нещо интересно, което ми пратиха днес: Ако искате да знаете дали подаръкът за детето ви не е правен от друго дете може да проверите тази страница:
http://www.free2work.org/home

Hall of shame:
http://www.laborrights.org/creating-a-sweatfree-world/sweatshops/resources/12211
Виж целия пост
# 524
Ати, а как се казваш във фейса.  Flutter

Бенс, май е по-добре да купиш адвент календар и без това от тая неделя започва. Ще спасиш някоя и друга играчка.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия