32 СОУ, 18 СОУ или 134 СОУ за първокласник?

  • 142 001
  • 860
# 510
И ние не сме сред приетите в 134 Sad Дано успееме за 18то.
Виж целия пост
# 511
valya_v, родителите бяхме в конферентна зала и директорката разказва за училището много обстойно, показва снимки, запозна ни с учебния план.Каза, че първокласниците ще бъдат на 4-и етаж и няма да имат контакт с по-големите ученици. През това време децата са ги разходили из училището и накрая са отишли в една класна стая, където са им задавали въпроси от типа- имате ли братчета, сестричета, братовчеди; играете ли шах и от този сорт. Общо взето моето дете изобщо не се беше притеснило, а като гледах и останалите деца бяха спокойни и весели.
Виж целия пост
# 512
tsveti_77 благодаря за информацията.
На неприетите деца в 134-то пожелавам успех в другите желани училища.
Виж целия пост
# 513
Ние сме приети в 134 - то.  Party
Виж целия пост
# 514
честито на приетите в 134-то, на мен не ми се отваря линка на списъка с приетите, както и самия сайт на училището, някой дали го има отворен, имам една позната чието дете кандидатства там

редактирам се
а, отвори ми се линка, не е прието момиченцето
Виж целия пост
# 515
И ние сме сред приетите. След "студената вода" на НУКК дъщеря ми днес грее.
Успех на всички.
Виж целия пост
# 516
Честито на всички приети! И ние сме в списъка  Simple Smile
Започват нови вълнения  Hug
Спокойно лято на всички и на есен с песен   bouquet
Виж целия пост
# 517
vas, събеседването в 18-то е на 1 юни, но тези дни ще излязат списъци кое дете в колко часа ще отиде
А къде ще публикуват списъците, имате ли идея?  newsm78
Виж целия пост
# 518
вечерта, към 18 ч. ще ги изнесат на входа на училището, мисля, че не ги публикуват в сайта, миналата година поне беше така, почакахме и си се видяхме приети, така и тръпката е по-истинска /хехе, шегувам се, разбира се/, но миналата година не ги пускаха в сайта, те сигурно на място на събеседването също ще ви кажат
Виж целия пост
# 519
Myriam   това за приетите деца. А за събеседването?
Виж целия пост
# 520
миналата година пак там ги бяха сложили, мисля, че ден - два преди това
Виж целия пост
# 521
Myriam  това за приетите деца. А за събеседването?
И аз за списъците за събеседването питам....

А, отговорила си, благодаря!
Значи евентуално утре може и да има списъци.....
А с децата ли трябва да ходим на събеседването в 18-то?
Виж целия пост
# 522
ами до колкото четох тук, казвали на родителите, че може и без деца, но на нас миналата година ни казваха, че е желателно с децата, за да видели училището, да видели класните стаи, а и те им задават разни леки въпросчета; прави се от учителки от началния курс, нашата класна, която сега ще си е пак на нашите второкласничета, също ще бъде сред учителите на събеседванията
Виж целия пост
# 523
И ние сме сред приетите. След "студената вода" на НУКК дъщеря ми днес грее.
Успех на всички.

При нас е същата ситуация. Мисля да не чакам класирането в 18, а направо в четвъртък на родителска среща в 134 и на 4.06 - записване.

Виж целия пост
# 524
Сега пък страницата на 32ро е блокирана!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия