32 СОУ, 18 СОУ или 134 СОУ за първокласник?

  • 141 997
  • 860
# 540
Честито и на приетите дечица в 32 СОУ
http://www.school32.com/news_99_bg.html
Виж целия пост
# 541
ние сме сред приетите в 32 соу, но предпочитаме 18 соу, така че решението ще го вземем в петък или понеделник! Ако ни приемат и в 18 ще освободим място, това за информация на децата в резервите.
Виж целия пост
# 542
Ние сме сред приетите в 32 СОУ. Много се радвам, тъй като още 4 дечица от групата му в детската градина също са приети.
Виж целия пост
# 543
tsveti_77,звездица отговаряте ли на някой от критериите?
Виж целия пост
# 544
А ние не сме от приетите, но както казах никакво предимство Sad
Виж целия пост
# 545
не знам дали са счели за предимство че баба й е учила в това училище, това по последния критерии-членове на семейството, възпитаници на училището
Виж целия пост
# 546
ние сме сред приетите в 32 соу, но предпочитаме 18 соу, така че решението ще го вземем в петък или понеделник! Ако ни приемат и в 18 ще освободим място, това за информация на децата в резервите.

Аз бих предпочела 32-ро, но не сме приети  Sad

А ние не сме от приетите, но както казах никакво предимство Sad

Същата работа и при нас.
Виж целия пост
# 547
А дали всички приети отговарят на някой от критериите? За съжаление това не може да се разбере... Peace
Виж целия пост
# 548
А дали всички приети отговарят на някой от критериите? За съжаление това не може да се разбере... Peace
съмнява ме всички да отговарят на критериите...
Виж целия пост
# 549
Ние не сме приети в 32-ро. Нямаме предимства.
Сред приетите са 2-3 познати деца. Също без предимства, поне на мен такива не са ми известни. Няма как да се разбере по какви точно критерии са приети децата.
Виж целия пост
# 550
А дали всички приети отговарят на някой от критериите? За съжаление това не може да се разбере... Peace
съмнява ме всички да отговарят на критериите...

Аз мога да дам с пример с две колежки, чиито деца са приети миналата година. Едната няма никакви предимства, но не е криела, че е разчита на връзки. Детето и е в една от предните паралелки при добра учителка. Другата има регистрация в района и е възпитаник на училището. Нейното дете е в една от последните паралелки. Но детето и е вътре. Моето лично мнение е, че ги селектрират по разнородни критерии Laughing
Виж целия пост
# 551
А дали всички приети отговарят на някой от критериите? За съжаление това не може да се разбере... Peace
съмнява ме всички да отговарят на критериите...

Аз мога да дам с пример с две колежки, чиито деца са приети миналата година. Едната няма никакви предимства, но не е криела, че е разчита на връзки. Детето и е в една от предните паралелки при добра учителка. Другата има регистрация в района и е възпитаник на училището. Нейното дете е в една от последните паралелки. Но детето и е вътре. Моето лично мнение е, че ги селектрират по разнородни критерии Laughing

а какво имаш предвид под последна паралелка-смисъл най-слабо представящата се ли?
Виж целия пост
# 552
А дали всички приети отговарят на някой от критериите? За съжаление това не може да се разбере... Peace
съмнява ме всички да отговарят на критериите...

Аз мога да дам с пример с две колежки, чиито деца са приети миналата година. Едната няма никакви предимства, но не е криела, че е разчита на връзки. Детето и е в една от предните паралелки при добра учителка. Другата има регистрация в района и е възпитаник на училището. Нейното дете е в една от последните паралелки. Но детето и е вътре. Моето лично мнение е, че ги селектрират по разнородни критерии Laughing

а какво имаш предвид под последна паралелка-смисъл най-слабо представящата се ли?

Имам пред вид по ред. А според личното мнение на майката децата си били 'щракали с пръсти в час' и тя разчита на подготовка повече по време на извънкласните занимания при частна учителка. Другата колежка в по-предната паралелка счита, че ги занимават достатъчно интензивно в час и детето си ходи на нормална занималня. И все пак става въпрос за две мнения, които като повечето мнения са субективни.
Виж целия пост
# 553
Моето дете също не е прието. За протокола - отговаряме на два от критериите за прием, но нямаме връзки. Въпреки уточнението, че класирането няма да бъде повлияно от реда на подаване на документите прави впечатление, че повечето приети деца са подали заявления февруари месец. Тук там има от март, април и 2-3 от май месец. Няма лошо - пожелавам успех на всички дечица приети там. Недоумявам обаче какъв е смисъла ръководството да заблуждава родителите - на презентацията проверка директорката ни уверяваше, че деца чиито родители не са там няма да участват в класирането. Е, аз обаче виждам, че 2 от въпросните деца участват и са класирани...
Както и да е - всеки родител иска най-доброто за детето си, разбираемо е да се търсят връзки, но да губиш времето на родителите с безсмислена проверка е некоректно от страна на ръководството.
Отново честито и успех на всички бъдещи първолаци Grinning
Виж целия пост
# 554
Valcho , наистина  е много неприятно това присъстващи/неприсъстващи. Като гледах списъка, аз бях към 70 подала, без предимства, февруари. При тази проверка кой там, кой не, аз също се замислих- откъде да съм 100 % сигурна, че оградиха името> НО както и да е. Успех на всички бъдещи първокласници!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия