32 СОУ, 18 СОУ или 134 СОУ за първокласник?

  • 141 993
  • 860
# 570
Хайде, какво стана с този списък?
Виж целия пост
# 571
Списъкът с приети за 18-то излезе. Честито!
Виж целия пост
# 572
Ние сме приети! Hug
Виж целия пост
# 573
На всички дечица, които не са приети в 32-ро и 18-то СОУ препоръчвам 30-то СОУ, няма да съжалявате!  bouquet
Виж целия пост
# 574
Калоян  е първа резерва за едната японска паралелка - стискайте ми палци Praynig
Виж целия пост
# 575
 valya_v, според мен детенцето ти има огромен шанс да бъде прието, щом е първа резерва.Стискам му палци. Аз днес успях да си запиша детето в 32 СОУ и само да мине сряда и отивам на моренце да разпусна малко.
Виж целия пост
# 576
И ние сред приетите в 32-ро Hug

tsveti_77 Освен оригиналното свидетелство за завършена подготвителна група нещо друго трябва ли да се носи? newsm78

valya_v  fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 577
честито на приетите в 18-то
двете дечица, които познаваме, са приети също - с японски език, в един клас ще бъдат, много се радвам за тях
Виж целия пост
# 578
ral_r , искат само оригиналното свидетелство за завършена подготвителна група  и на място се попълва заявление, че искаш детето да посещава ЗИП по български,математика и английски, а също така и ако искаш да посещава занималня. Аз вчера отидох в 8,30 ч и бях първа  Simple Smile .
Виж целия пост
# 579
И ние сме от приетите в 32 СОУ. Ние бяхме с предимство и вече се записахме.
Виж целия пост
# 580
и ние сме приети в 18 соу и освобождаваме място в 32 соу. Най-доброто ни приятелче е първа резерва в 18 соу в същия клас, дано има някое отказало се детенце и то да влезе...
ПС Видях че резервите да по азбучен ред така че не е сигурно реално дали е първа резерва или просто първото дете с най-буква от азбуката Thinking
Виж целия пост
# 581
До вчера следях темата само четейки. Искам да споделя...
Кандидатствахме и не сме приети в 18 и 32. За 32 не съм изненадана, НО за 18 по време на интервюто, за моя огромна изненада научих, че предимство, което считах че имаме "местожителство Възраждане" не е такова. Пише Възраждане, но трябвало да се чете някаква по-близка до училището област, микрорайон....
Виж целия пост
# 582
tsveti_77   bouquet
Виж целия пост
# 583
На всички дечица, които не са приети в 32-ро и 18-то СОУ препоръчвам 30-то СОУ, няма да съжалявате!  bouquet

Рима, вие там ли сте?..Дали ще има места сега, когато класиранията са приключили?
Виж целия пост
# 584
На всички дечица, които не са приети в 32-ро и 18-то СОУ препоръчвам 30-то СОУ, няма да съжалявате!  bouquet

Рима, вие там ли сте?..Дали ще има места сега, когато класиранията са приключили?
Да, там сме, там класирането изчаква да мине записването в 18-то и 30-то за да си събере ученичета. Димама кара предучилищната там и съм доволна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия