
. 
Баща му няма търпение да пораснел и да му купи истински
.Въпреки че настоях, че няма нужда от дрехи / да не говорим от такива, които да си отиват с дом.пантофи/ бас ловя, че именно това ще му купи. Ние му взехме малко преждевременно един чувал кубчета, допълнение към неговите си, че все не му стигат за гаражи за всичките мотори. Обожава да играе с въпросните кубчета, това ще да излезе най-успешната ни играчка
.Татко му хареса от комшийско дете робот транформер на пистолет и сега се е амбицирал да откпие такъв и да му вземе 
Особенно пчеличките ме впечатлиха - и писмото до Дядо Коледа 

На Дани варианта много сладък! 

.
.
.
.
.
лека и безпроблемна да е бременността ти и накрая най-сладкото бебенце да ви зарадва 

Дано следвашия път е успешен!
Не ни напускай за дълго!
, а и съм леко болна (Диди и Преслав също минаха по реда си) - без Т, само кашлици и сополи, ама пак е гадно. Дано не изтървем положението, че сме само на сиропчета за кашлица и капки в носа. 


Много ме е яд, че са отказали точно моя подарък(за приятелско детенце) в русенската поръчка.
Явно се е изчерпал като са тръгнали да опаковат, а в момента пак е наличен.
Много ще съм благодарна ако някой ме включи (ще си платя за доставка). 
Дано не се "влоши" като се появи Веселинка!
Препоръчани теми