


.
Много се радвам! Леко и безпроблемно до края и не се преуморявай! 



, т.к. Пепи в събота вдига много висока Т, вчера беше по-добре, днес е на у-ще - надявам се с това да се размине! 

Маги знае ли вече и какво бебе иска - братче или сестричка?
Добре, че беше Панаира на книгата, та поне книжките подсигурих. Другите подаръци до края на седмицата трябва да ги измисля, че много мразя да пазарувам в последния момент в блъсканиците.
Сега вече мога спокойно да си мисля за коледното парти, играчки, украси и др. подобни. Днес нямам време да чета предишните ви публикации. Нали няма промени относно партито? Аз съм за книжка и лакомство. Нямам претенции. Относно коледните подаръци - от дядо Коледа купихме вчера каравана за Стани, но той много иска трактор с ремарке и педали от бабите и дядовците си. В Метро вчера видяхме, но ми се стори доста малък. До половин година ще го израсне. Някой има ли представа къде мога да купя такъв трактор за 3+ години, но на прилична цена -около 200 лв. Тъй като намерих в няколко сайта, но са над 300 лв. 

Ти, Вени, как си? 
Препоръчани теми