АПРИЛските деца пишат Коледни писма, получателят познат ни е добре:"Maма ООД"

  • 29 132
  • 750
# 495
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДАНИ ЮЛКОВ И НА ДАНИ БУБКОВ!
ЗДРАВЕ, БЕЗГРИЖИЕ И МНОГО ОБИЧ, МИЛИ МОМЧЕТА!
ВЕСЕЛ ДЕН!

Hug Heart Eyes Heart Eyes Hug

Виж целия пост
# 496
Честит имен ден на Дани и Дани, със здраве да си носят красивото име!  Hug

Танче, като се прави толкова рано резервация колко по-евтино излиза една почивка за трима? Flutter

Да ти кажа май няма голяма разлика, мисля че е с 1% по-евтино  Laughing а миналата година когато в последствие сменихме резервацията, т.е. де факто правихме нова, бяха смъкнали цените междувременно и дали беше с ранни записвания или нормални, нямаше значение. Но ние резервираме фамилна стая (т.е. 2 стаи, съединени) а от тях няма много и свършват бързо, та се налага да се резервира на време.  Wink
Виж целия пост
# 497
Честит имен ден на малките Дани-та, на Дея и Джинджърbouquet

Татянка, браво за Миленка - пък ти толкоз се беше притеснила! Peace А ходи ли в крайна сметка на онези лекции за родители?
Супер изглежда и хотела и мястото, които сте избрали!

Купих вчера леген за лунния пясък, че Дядо Коледа днес ще го донесе на Преслав. Вече изпадам в лека истерия.  Crazy
Виж целия пост
# 498
Честит имен ден на сладките ни Данинца!


Честит празник на Дея и Джинжър и на всички празнуващи в априлските семейства!

Раче, да ти оздравяват бързо мъжете! Жалко за концерта, но нищо, другия път с момата ще го гледате бате Емчо! Hug

Татянка
, поздравления и по 3-те точки! А Миленка да е все така уверено и щастливо дете! Peace

Наде
, разказвай ни за момчетата! Стенли още ли е такъв грижовен и обичлив батко?

Иленко, изчакай поне до довечера, не се хаби да истерясваш още от сега! Twisted Evil

Аз най-сетне накупувах коледните подаръци. Никога повече няма да оставям пазаруването за толкова късно, всички хора сега са хукнали по магазините и като зомбирани пълнят количките с всякакви боклуци. ooooh!
Виж целия пост
# 499
Момичета, нямам си вече живи баби и дядовци - днес почина и последната ми баба. Венера. Sad
Виж целия пост
# 500
Съболезнования, Вени! Cry Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 501
Много съжалявам, Вени! Sad
Виж целия пост
# 502
О, Вени, съжалявам за загубата. Sad
Виж целия пост
# 503
Вени, много съжалявам...   Sad
Виж целия пост
# 504
Ето така върви животът, и нагоре, и надолу  Sad... Вени, моите съболезнования...

И да са ни живи и здрави имениците! Специални целувки на малко Данинце на Юлето!

Виж целия пост
# 505
Благодаря за честитките! Ние няма да празнуваме, защото не знаехме  Whistling

Вени, моите съболезнования  Hug Загубата е неописуемо тежка  Sad
Виж целия пост
# 506
Вени, приеми и моите най-искрени съболезнования  Cry
Виж целия пост
# 507
Вени, моите съболезнования!

Честит празник на всички празнуващи!
Виж целия пост
# 508
Вени, много съжалявам..
Честит отминал празник на малките ни Данита и големите ни именнички!

Момичета, някой ако е виждал кукла с плитки която отзад има ключе и пее и си клати главата, като я пуснеш нека да свирка.
Виж целия пост
# 509
Вени,  Hug  Разбирам как се чувстваш, и аз съм без баби и дядовци от доста време. Sad

Янче, трудна ти е задачата, ако това си е поръчала малката на Дядо Коледа  Laughing

Предколедно много хубав сняг наваля! Дано да не го разтопи до довечера, за да взема малкия с шейната, че той от септември още го чака този момент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия