ей сега го слагам на котлона, благодаря!

) да пробвам и тези 
и другата седмица ще събират пари за подаръци.Какво точно ще им купуват,мъж ми не разбрал и не питал
,но се надявам да не продължи в същия дух.

нашият е от моя дядо
А пък вчера вечерта през цялото време говореше много странно, защото Толга говорел така...явно вече стават приятелчета, което много, много ме радва...все пак няколко часа след раждането е първата им среща... 


Не иска и да яде, отчайвам се направо.
И малчо продължава да кашля


Нещо ме мъзри, та ме боли, ама Ина заспа, та аз ще влезна да си тегля един душ и се захващам да работя, че съм затънала до уши в изостанали задачи.
Все се сещам за една мама, няма да пиша коя, преди време каза, че е ползвала това лошо нещо на възраст, на която е можела да си го купи сама
, пък сега гледам се справя чудесно и без него
, на зарята миналата Нова година обаче се радваше Препоръчани теми