АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 30 709
  • 745
# 255

ей сега го слагам на котлона, благодаря!
Виж целия пост
# 256
Ей,супер!
 
 Медът трябва да е истински,нали, от някой дядо от пазара?. Нямам материал ,но утре ще се поправя и почвам Peace
Виж целия пост
# 257

 Медът трябва да е истински,нали, от някой дядо от пазара?. Нямам материал ,но утре ще се поправя и почвам Peace

Аз пък нямам лайка. Но ще гледам да си набавя тези дни, че моя нос се е разтекъл.Дано само Тони не прихване, че вечно ми е наврян в лицето. Praynig
Виж целия пост
# 258
Аз ползвам капките от клеева тинктура,но много им парят(то и аз като си ги слагам и ми излизат сълзи на очите,пък какво остава за децата),та мисля другия път(дано да не е скоро Praynig) да пробвам и тези Peace
Иначе Миши днес е отишъл нормално на градина ,с рев,но се прибра доволен.Вдруги ден ще ги снимат,а на 16ти ще имат Коледно шоу Party и другата седмица ще събират пари за подаръци.Какво точно ще им купуват,мъж ми не разбрал и не питал Rolling Eyes
Утре мисля да ги заведем вечерта за запалването на светлините на елхата на София.Никога не сме ги извеждали из центъра по тъмниците Embarassed и предполагам,че ще им е интересно.
Здрава и спорна седмица на всички.Мойта хич не започна добре #Cussing out ,но се надявам да не продължи в същия дух. Praynig
Виж целия пост
# 259
Медът трябва да е истински,нали, от някой дядо от пазара?. Нямам материал ,но утре ще се поправя и почвам Peace

ами най-добре  Peace нашият е от моя дядо  Mr. Green
Виж целия пост
# 260
Добро утро!

Гого започна пак с хленченето още от вчера...искал в градината при дечицата... Shocked

И първият въпрос като стигнахме беше: Толга нали вече е тук? Wink А пък вчера вечерта през цялото време говореше много странно, защото Толга говорел така...явно вече стават приятелчета, което много, много ме радва...все пак няколко часа след раждането е първата им среща... Heart Eyes

За Коледно тържество не знам нищо, а и не съм се сетила да попитам... Embarassed
Виж целия пост
# 261
Добро утро и от мен !   food010
Ние сутринта се заведохме самички (без колата) до градината и до училището (мама, Виктор и Християна), защото нашия баща имаше работа рано сутринта, трябваше да носи мед до някакъв човек който изкупува мед.  То добре че времето е хубаво. Ударихме една сутрешна разходка дето се казва. Wink
Миналата седмица моя Виктор като се храни, взема филийката с хляба и започва да си го прави на хапки, така един , два пъти и викам да попитам госпожата защо прави така, а тя ми каза че стоял на една маса с едно момченце Бобо (Борис) и то правело така и затова нашия и той прави хапки у дома. Може да почнем да храним пиленца вече.  А за коледното тържество вече стана ясно - ще бъде на 17.12. от 15.00 часа и трябва да търся голям мотор, за подарък от Дядо Коледа, защото това искал малкия човек.
Успешен и ползотворен ден на всички ! Hug
Виж целия пост
# 262
И Мартина си е вкъщи със сополи от четвъртък след ДГ.|Е,изкара 4 дни.....И на мен ми е зле...направо не мога пда повярвам ,че пак ще боледуваме след ужасният октомври-ноември....
Ще пробваме и ние рецептата за капки....благодаря.
Виж целия пост
# 263
Чета ви, но няма какво интересно да пиша. Нашите проблеми с голямата работа продължават да са големи  Tired Не иска и да яде, отчайвам се направо.
Да питам и Анди дали се отказахте от онова нещо, дето няма му пиша името, белким не се разбере от другите мами за какво става дума  Laughing Щото Иво още заспива така  ooooh!
Болничките да се оправят  Praynig И малчо продължава да кашля Tired
Виж целия пост
# 264
Elwinghahaha hahaha hahaha

Не, още го използваме съвсем интензивно и целодневно когато не е на ДГ...дори преди да влезе си го маха от устата и го прибира в чантата.... Mr. Green
Виж целия пост
# 265

...дори преди да влезе си го маха от устата и го прибира в чантата.... Mr. Green
smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 266
Милите,като се сетя и моето мишле какъв му беше фен,но добре,че аз съм по цял ден на работа,та таткото отнесе по-голямата дандания при отказването Whistling

Като ме почна вчера лошата седмица,днес продължи.Росенчо ми се събуди с Т,та пропусна училището,но сега е по-добре,уж.Все пак ги заведохме на паленето на светлините на елхата и беше много приятно и интересно,докато не започнаха фойерверките Rolling EyesМиши много го е страх от всякакви по-силни шумове и гърмежи и изпадна в див ужас.Горкото, хем му беше интересно,хем пищеше от страх,а то си беше бая шумно.Поне вече знам,че на Нова година не е подходящо да излизаме на вън или да ходиме на Батенберг,каквито мисли ми минаваха през главата  Mr. Green
Виж целия пост
# 267
На Ина се опитва да й протече носа, аз упорито се опитвам да не му позволя и се правя, че не се впечатлявам Mr. Green
Иначе и нея я страх от зари и фойеверки и затова си мисля да се спасим от София за Нова година, ама за сега само си го мисля, строен план и организация липсва Whistling Нещо ме мъзри, та ме боли, ама Ина заспа, та аз ще влезна да си тегля един душ и се захващам да работя, че съм затънала до уши в изостанали задачи.
Виж целия пост
# 268
Ден понеделник. Първи след двумесечно отсъствие от градината. Елена влезе с усмивка. Взех си я в същото добро настроение. Резултат - вика на баща си "приятелче", а аз съм "миличко".

Ден вторник. Втори ден в градината. Влезе с усмивка. Взех я в отлично настроение. Резултат - към момента Т 37,5.

Този път няма да се поддам на изкушението пак да я спра от детската. Госпожата им ми каза, че при всяко едно прекъсване за такъв дълъг период, отново ще следва период на адаптация и боледуване. Може и да е права...
Виж целия пост
# 269
Анди,  Laughing сладур голям е този Гого  Heart Eyes Все се сещам за една мама, няма да пиша коя, преди време каза, че е ползвала това лошо нещо на възраст, на която е можела да си го купи сама  Simple Smile , пък сега гледам се справя чудесно и без него  Laughing Тая надежда и аз...
И Ивайло го е страх от силни шумове, нали по тази причина рева на цирка  Crazy , на зарята миналата Нова година обаче се радваше  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия