Ели къде да сложа снимка та и нас да ни има на първа страничка?

Аз поставих в албум за колажа за 1 годинка.




Напоследък спи толкова ужасно през нощта. Непрекъснато се върти, проплаква и се събужда. Не мога да си го обясня. Не виждам да й никне зъб.
Обаче не се издържа. Снощи имам чувството, че изобщо не спах. Ставах сигурно 1000 пъти.
Днес цял ден давам Дентокинд. Мисля довечера да дам и Панадол, пък дано има някакъв ефект. 

Че до сега точно такава не съм правила. Тук имам снимки на някои от тортите, които съм правила, ако на някой му се гледа - http://picasaweb.google.bg/bebesimona08/dzoJjF?authkey=Gv1sRgCMzr0fqVvq_jNA# 
важното е че всичко се е оправило и вече си си пак с детенце
Стига вече болести - край, КРАЙ! Забранявам! Милото Митаченце
А и ти си се измъчила
Сега поне сте добре, пазете се, докато укрепнете...

на малките съкровища! Да са ви живи и здрави и много да ви радват!


за темичката!
за колажа!
ама си струваше 

Ще чакаме снимки. 

страхотна темичка
.момичета не се притеснявайте и ние бяхме така ставане през нощта с рев и резултата е на лице 4 зъба накуп . вчера ги видях имаме 4 горни зъба един до друг. Препоръчани теми