НОЕМВРИйската дружинка празнува своята първа годинка-II

  • 21 930
  • 752
# 720
Добро утро момичета!!!
Днес моят прекрасен бебко Крис става на 1 годинка, вече е голямо момче!!! Grinning Това беше най-хубавата ми година, изпълнена с много любов и щастие!!! С баща му сме най-големите късметлии да имаме това прекрасно дете!!!
За негово здраве се почерпете!!!
Виж целия пост
# 721
Честит рожден ден на Крис! Да е много здраво, весело и все така прекрасно дете!
Миналата година колко си го чакахме само.... И тъкмо той се появи и ни преместиха в "Родени". А сега празникът му е точно на края на темата за РД- много е точно детето!  Hug
Виж целия пост
# 722
Добро утро!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАЙ - ЧАКАНОТО БЕБЕ! АЛЕКСА ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ КРИС И МНОГО ДА ТЕ РАДВА!  Hug

Само набързо да се отчета че вчера момата се хвана за хляба - гладна няма да остане  Joy, подхвърли черпака да не й пречи и докопа слушалката на баба си, та явно ще продължи традицията на лекарите в семейстовото, която майка й прекъсна  Embarassed. И накрая ни показа как ще си брои парите. Mr. Green

Сиянна, аз се родих откакто от 1 седмица Калина ходи стабилно. Като се приберем обувм пантофите и я пускам да щрапоти. Тя се разхожда ама все гледа да е близо до мен, носи ми чорапи, обувки, даже вчера донесе на баща си пепсито от коридора много горда! За всяко донасяне получава солетка в замяна и е много щастлива. Научила е дай  Mr. Green. По някое време като се умори сяда в хола и се заиграва с нейните играчки. Като я викнеш да дойде ще се пребие от бързане.

После ще ви прочета, че ме погнаха да работя сега.  Hug
Виж целия пост
# 723
на Крис да е жив и здрав малкия юнак,да слушка мама и татко и много да го обичка  Hug
Yuliya2008 -бързо оправяне на таткото.
DeeDee76 - понякога им идва в повече на мъжете,милите  spoko
Лек и успешен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 724
Честит рожден ден на Крис.Да бъде винаги здраво и щастливо дете, много успехи в живота и безброй сбъднати мечти.
Айде и той е при юнаците на първа страничка  Hug
Виж целия пост
# 725
Аз се поизгубих тия дни, ама...

Честито на всички именници на патеричка! Да им е живо и здраво името, да им осветява пътя и да им помага в трудните моменти!

Честит рожден ден на Крис! Жив и здрав да е, да ви радва и да расте умно и добро дете! Да е усмихнат и щастлив!

Сега отивам да наваксам с четенето!

Хубав ден на всички и приятна разходка (че гледам нещо слънчице се опитва да пробие...)
Виж целия пост
# 726
Привет! Честито на всички празнуващи и празнували  bouquet

З апрохождането: Мартина ходи от повече от месец вече, но дори и в началото не се е налагало да ходим след нея. Не сме ползвали никакви подпомагащи ходенето аксесоари и тя се научи да пада и сама да сяда когато загуби равновесие. Постепенно проходи, опираше се на стените, вратите мебелите. Когато се пусна, започна да си прави обиколко на целия апартамент самостоятелно. Сега отива където прецени, най-често в собствената си стая, да почете книга или да разкаже нещо на играчките Laughing
Виж целия пост
# 727
Здравейте,мами.Ние се завърнахме и сега наваксвах с четенето.Денчо,какви слухове,какъв алтернативен форум ? Thinking Thinking
Честито на всички празнуващи на патерички newsm51
Виж целия пост
# 728
Честит Рожден Ден на сладкия ми Крис!!!! Да е жив и здрав, много да радвам мама и тати и да стане най-готиния и красив млад мъж  newsm03 Весел празник на цялото семейство  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 729
Не ми остана време да пиша тези дни, бре!!!  Rolling Eyes

Сега подред на номерата :

Сиска, честита годишнина! Много обич и разбирателство!



Честит рожден ден на Криско! Да е жив и здрав, все така весел и много послушен!



Бубе,  Hug, надявам се, че всичко при теб вече е наред и лошото е останало зад гърба ти!   bouquet

Юле, дано бързо оздравее татко ви и да не се заразите и вие!  Praynig Таткото да ходи с маска и по възможност да се изолира в друга стая!

Ели, успех в преселението!!!  Peace

Дидипиди, страшно ми хареса питката на Радост! Ако може да помоля за рецептичката на лични...   Embarassed

Ех, значи, моята Симона така се е запънала с това ходене.... От месец насам сигурно вече прави по няколко крачки, но само като я излъжа - самичка не иска да се пусне. И все още доста нестабилна ми се струва. Абе никакъв напредък няма. От месец си седи все на един етап.  Thinking Вече започнах да губя търпение с това прохождане.  Crazy

Днес при нас е слънчево. Смятам да се възползваме!
Лек ден!



Виж целия пост
# 730
Добро утро  Hug

Завърнах се на работа в гнездото на змии и пак, както винаги, сума ти интриги зад гърба ми са ставали.... Както и да е  #2gunfire

шемеш, Денчо, алтернативен форум има, но нещо само на лични се упоменава. Мен този подход ме издразни, не разбрах кой и как е подбрал кой ще бъде "поканен" и така и не се появих там. Да не се разпростирам отново върху темата, но много се ядосах, че всички толкова се притеснявахме за Лора, а тя не само че не влезе да каже кое как, реши да създаде алтернативен форум, да определя кой да си покани, а всички тук трепереха и й стискаха палци... Но тя тук нямало повече да влиза  Thinking Както и да е, ето ви инфото да няма вече скрито-покрито... Никак не обичам подобни неща - вече от 2 години пишем тук заедно и такова шушу-мушу аз лично няма да толерирам  Naughty Хубава работа, ама българска - поне по 2 от всичко трябва да си имаме...
Виж целия пост
# 731
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на КРИС! Да е жив и здрав, да папка и слушка и много радости да носи на мама и тати  Hug

Вале Браво на Калинчето! Да стане уважавана докторица  Simple Smile Направо ми вдъхна кураж с поста си, дано и ние като рпоходим да прави по-малко белички  Praynig

Юле Бързо да се оправя татито и дано вие се опазите здравички  Praynig

Ето няколко идейки за заглавие на следващата тема:
Набижава Рождество Христово, НОЕМВРИйче украсява клонче елхово!
Какво ли дядо Коледа ще ми донесе, чуи се НОЕМВРИйското дете!
Коледата идва вече, пак подаръци ще има за НОЕМВРИйското човече!
За послушните НОЕМВРИйски деца, подарък ще има под всяка елха!

Усмихнат ден  Hug
Виж целия пост
# 732
Стига бе момичета.
Всъщност Лора ми писа, че е направила нещо като форум, но само за нас Ноемврийките.Аз ви пусках лс-та, с идеята на всички да пусна.Но след няколко на брой системата отказа и така и не можах да изпратя повече.Никога не съм мислила да има "поканени" и "непоканени".А писах на лични да не отнеса някой бан.Също така не вярвам Лора да е имала за цел да прави алтернатива на БГ-Мамма.В началото аз пишех и на двете места.Обаче нещо времето взе да не ми достига.
А за това защо Лора не влиза тук нямам идея.Щом така е преценила.........
Виж целия пост
# 733
Честит рожден ден на Крис да е жив и здрав и много да радва мама и тате!
Виж целия пост
# 734
Свате, не се оправдавай - то не си ти виновна  Mr. Green А ще си се сърдя колкот искам и ще се възмущавам също  Mr. Green Не ми е ден днес, ейййй... (последното сериозно казано)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия