
), нека всички, които искат още деца да го осъществят.


Пожелавам да расте здраво и прекрасно дете! На мама - само радости, заслужени и толкова чакани щастливи мигове пожелавам!!!
Много бързо расте тоз Максим!!! Само дето майка му го обижда на годен ром!!! Я виж какъв си е любопитко и колко е смешен! 

Да ти е жива и здрава малката Катрин!
Цялото щастие на света ви пожелавам! 
Уж вчера по-малко повръща... Да видим... Изчетох внимателно всичко дето сте написали и ще приложа някаква компилация 


Айде едно фото и от нас, да не изоставаме съвсем в класацията
Аз не съм кърмила под режим, сега също, но на двамата режима е бил приблизително на 3 часа, така че не ми е пречило по отношение на организацията. 
Успокоява ме само, че пие млякото и й слагам вътре по няколко бисквити.
Писна ми вече, добре поне, че гърдите и гърлото са чисти. И пак отложихме последния Пентаксим 
Муси


дано по-бързо намерите вашия ритъм на хранене, и дано свикнеш бързичко с многото задачи и да не ти е трудно.
, както и сумати подаръци..даже май са твърде много. Измежду тях е и едно много симпатично плюшено конче-люлка, чудно е
На мъж ми се падна за пореден път парата от питата. Моите меденки и щолен бяха оценени по достойнство
Мина на малката коледното парти в яслата, видя и тя що е то дядо Коледа. После заминахме за село Орешака, бяхме там 3 дена, в една къща за гости При Братята. Не е да й правя реклама, ама беше супер
Много гостоприемни хазяи, вътре ново, чисто, мислим да повторим на лято, че има и басейн.Разгледахме Троянския манастир, изложението на занаятите, природо-научния музей (Дари бая се диви на животните ), и музея на занаятите в Троян. Механите са страшни!Качих още 3 кила
Ще трябва да се задействам
Днес решихме на връщане да разгледаме деветашката пещера и почти затънахме в едно блато и тиня..ще пробваме пак пролетта
Е, момичета , ако някой ме е изчел, браво
Хайде, отчетох се, и весело прекарване утре!
Орешак много го харесвам и Троянския манасtир както и околните селца (отсядали сме в Чифлика нееднократно и все сме оставали доволни) Не знам дали сте обръщали внимание,но тази година (демек 2010) на Дани РД 04.04 се пада Великден
,че и неделя+почивен ден понеделник.Имаме намерение да правим хем рожден ден хем кръщене нейде в някой манастир.Дали Троянския (напоследък все кофти неща чувам за там) или Соколския където сме кръщавани аз и сестра ми преди 21-22г. да продължим традицията дет се вика.
Много се радвам,че събрах смелост и се хванах с това...изключително ми е интересно и полезно не на последно място,защото имам намерение от хоби да го превърна в нещо друго
Ако има търсене има и предлагане.Препоръчани теми