Бебоците са страхотни и АЗ ИСКААААМ ,но мъж ми ме отряза и рече сега не е момента.За какъв момент става на въпрос ама аде.И аз като Хелън ще го лъжа някак пък да видим.





Да е спорна и успешна!
Децата се чувстваха много добре на въздух, хареса им катеренето по чукарите, на Марта особено много, нали си ни е катерица




Трябва някое бебе да се появи, че да се поотпуши малко темата и после пак
Ама не бива така...'щото засега ей само Ваня остана и след нея голяма пауза се заформя май. Липсвате ми, бе!
Едни сополи, едни сълзи, че даже и от време на време температура. Много яко са му инфектирани очичките - постоянно сълзят (направо текат, мамка му) и обилен гноен секрет пускат
А най-гадното е, че те от много отдавна все са си на тоя хал - кога по-спокойни, кога много обилно възпалени, както сега

Нищо, но от сърце 
Препоръчани теми