В клуб,в Морска градина-Варненска дружина

  • 31 807
  • 811
# 45
Весислава,честито майче!   newsm51Живи и здрави да са ви !Много щастие на цялото семейство,бързо наваксване на малките,а на вас много търпение,спокойствие и още толкова обич! family babydust7  party006 santa2 mamma
Виж целия пост
# 46
Честито, Весислава! Страхотна новина! Много се радваме за вас, бърза адаптация и мно-о-ого любов в дома ви.
 Two Hearts Kissing Heart
Хайде, скоро ще се видим - и децата ще се радват на новите си другарчета.
Пък и отдавна не е имало в компанията нова и объркана мама.  Wink

Момичета, ако гласите среща - на нас ни е по-възможно в събота и неделя след обяд.
Виж целия пост
# 47
Oste_edna, като сте свободни в неделя след обяд, хайде на карнавал!Аз ще съм там, Pashokito ще дойде, вероятно и Miani ,тя също си взе покана.Не езадължително всяко дете да е с костюм, може и примерно само шапка, домино, нещо такова.
Хайде, идвайте, че отдавна не сме се виждали и ни е мъчно за вас, там на място ще се продават покани.

В морско казино, неделя, 16 часа започва
Виж целия пост
# 48
Хайде на карнавал,и ние сме там,Ивето ще ви попее Grinning
Виж целия пост
# 49
За съжаление аз съм на работа в неделя Cry,ще пропусна и тази година карнавала.
Ние дали ще успеем тази година да се видим цялата дружина Thinkingили ще оставим за следващата Laughing
Желая ви весело изкарване на карнавала и ще чакам да се отчетете със снимков материал
Виж целия пост
# 50
Весислава Честита радост! newsm74 newsm44 smile3525
Кога ще се запознаем с новите си приятели?
На карнавал ще дойдем. Една кашлица се опита да ни спре, но май се размина Praynig
Няма да сме с карнавален костюм, само с рокля и коронка на главата, защото много ме е страх да не е изстине.
А и щом Ивка ще попее, ние ще и поиграем  bigdance2
Виж целия пост
# 51
Момичета благодаря ви много за пожеланията и съпречастността !Всички сте много мили  Laughing
При първа възможност след адаптацията на децата ще се видим.Вашите децата са големи сладури и ще чакам с нетърпение да се спреятелим.Щастлива съм  Hug
Виж целия пост
# 52
Весислава честита Коледна радост миличка   bouquet И моята Ваня беше на 5 год и половина като си я взехме от дом "Другарче"!
Щях да си идвам в неделя, но нещата се отложиха за понеделник, та понеделник и вторник ще съм си във Варна по задачки и на разположение също за кафенце!
Не съм ви чела от доста време, просто неоставаше свободно време  Flutter  но пък мисленно бях с вас! Прегръдки за всички  Hug
Виж целия пост
# 53
Дидка Hug
Някаква телепатия имаме, тъкмо днес си мислех, че отдавна не си писала в нашата тема и толкова време не сме се виждали
Непременно ми се обади, като можеш, имаш ми мобилния телефон, ще се радвам да се видим на кафенце!
Виж целия пост
# 54
Защо си пазите толкова хубава новина само за "варненската тема"?

Весислава, честито, МАМО! Да са ти живи и здрави, много да ги слушате и оттук насетне - прекрасно щуро детство им пожелавам! И на вас здраве и сили да им се радвате!  Hug  bouquet

Еееех, близнаците се увеличават във форума, колко хубаво, нали? Grinning
Виж целия пост
# 55
Момичета, надявам се, че до края на годината ще успеем да се видим с всички, дано работното време - май следващата събота всички ще работим, да не ни обърка плановете.Ако не успеем- с някои ще се видим утре, на карнавала, а с останалите се надявам поне да се чуем преди празниците.
Ще се радвам през следващата година да се увеличава нашата славна варненска дружина, да се срещаме още по-често, да празнуваме, да споделяме, да се подкрепяме в нашия труден, но изключително привлекателен и вълшебен път на родителството.

За всички вас Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 56
Oste_edna, като сте свободни в неделя след обяд, хайде на карнавал!

Да, ама не - след вчерашната дива радост от първия сняг, днес е болна.  Sick
АМАН!
Хайде пак - топли банички, книжи, филмчета и други тихи игри  Cry А пък вие се позабавлявайте и заради нас.
Виж целия пост
# 57
  ooooh!  http://bg.netlog.com/go/explore/videos/videoid=bg-598763
Виж целия пост
# 58
 smile3518 HugМилички душици,как бих искала да помогна на всички,но как....
Виж целия пост
# 59
Разказвах на една приятека за вчерашния карнавал. Последва въпрос: "Ама само за осиновителки ли беше"
Казва "Не"
Следва "Аха за истински"
Засмях се, ама много работа ще трябва, сред населението , за да им се помогне на дечицата. И тази дама казва, че иска да стане приемна майка Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия