ФЕВРУАРИ то се знае, в нашите къщи на бебе ще ухае !!! (29)

  • 19 487
  • 739
# 420
newsm51 Честит Рожден Ден  bouquet


Някой погрознял  Shocked освем мене има ли....с корема ми расте и носа Shocked и лицето ми е едно такова -никво.Поне само на корем раста а не и на зад и на страни hahaha.Не ми се гримира ....страхме е  да се боядисам(изрусявам се) и съм с едни черни корени като цигане!Трябва да се взема в ръце ,че ако продължавам така ще уплаша бебето февруари Joy

ето и първите и дрешки: http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs097.snc3/16444_10 … 602_1799109_n.jpg
В боядисването на косата няма нищо страшно,аз си се изрусявам още от първия месец и то бяло русо,стига боята да те хваща няма нищо да му стане на бебето Wink
Виж целия пост
# 421
Честит рожден ден,Елидам newsm59  Gift newsm67,да си жива и здрава и много много щастлива!
Виж целия пост
# 422
Ели, честит рожден ден! Да си здрава, щастлива и фервуари едно здраво и сладко бебче.


Бени, на мен така ми беше миналата седмица три дена и то точно петък, събота и неделя ме хвана, когато моята докторка не е на работа. Пих но-шпа 3 по 2 таблетки и постепенно ми отслабнаха болките, но и аз се чудех дали да не ходя до Шейново да ме видят, защото много се бях притеснила. Не знам и ти... лежи си, пий но-шпа, но ако няма никаква промяна върви там да те видят, знам че не се търпи.
Мен моят бебок ме притеснява, че вчера и през ноща не е ритал както рита обикновенно, почти не се обажда и е лекичко, което е нетипично за него. Confused
Аз съм много уморена, психически, не толкова физически. Такива проблеми ни се струпаха, че се чудя какво да правя..
За венците да ви кажа, че каквото и да правите кървенето няма да спре, нито даже да се намали, докато не родите. Единствено зъбен камък да няма, че той допълнително уврежда венците, това е. Другото е, че по мои наблюдения, но по мои пак казвам, на който му кървят венците носи момиче.
Друго какво да кажа... нищо. Лек ден, аз ще се чудя какво да готвя, че и аз каквото и да ям ми излизат киселини. Явно доста ми е притисната карантията и ако хапна така че да се наям след това ме боли корема и ми тежи от разпъването и така докато не върна поръчката, а ако хапна по-малко че да не стигам до там не съм се наяла.  ooooh!
Виж целия пост
# 423
ilianakirilova    аз съм се боядисвала 2 пъти от както съм бременна ,и после ме хвана някаква параноя ,че ще получа някоя алергия  #Crazy..
Виж целия пост
# 424
Добро утро и от мен Hug
Ели Честит Рожден Ден  bouquet  бъди жива ,здрава и  най прекрасното бебче да гушнеш февруари  bouquet
Пипиту за боята не се притеснявай аз също не съм спряла да се боядисвам руса още от началото на бременноста , постригвам се също даже тези дни мисля да ходя на фризьор Peace
И на мен днес нещо не ми е много наред  ,главата ми е замаяна  сега пробвам да пия малко кафе  да не би пък да ми е ниско кръвното Rolling Eyes при нас слънцето го няма още  една гъста мъгла се е настанила  дано се разсее до обяд за да изляза на разходка че само вкъщи не се седи.
Виж целия пост
# 425
Аз не се боядисвам от няколко години, но въпреки това фризьорът ми ме предупреди, че всички вредни съставки от боята се задържат в плацентата, а след раждането отиват директно в кърмата. Било доказано и хич не е хубаво. Казвам само какво ми е казвал, вие си знаете.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 426
А и друго забелязвам ,линеа негва мисля ,че се казваше е почнала да ми се появява Rolling Eyes егати като по книгите съм ...нищо не ме пропусна  ooooh! а за зърната ми няма да ви обеснявам  Shocked огромни и тъмни

Ае стига съм се оплаквала  Crazy
Виж целия пост
# 427
Ели, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана, а от февруари и горда мама на най-сладкото бебче!  newsm59  Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 428
Аз не се боядисвам от няколко години, но въпреки това фризьорът ми ме предупреди, че всички вредни съставки от боята се задържат в плацентата, а след раждането отиват директно в кърмата. Било доказано и хич не е хубаво. Казвам само какво ми е казвал, вие си знаете.  Heart Eyes
Това определено не е вярно!! (как си го представяш да става, както всяко външно приложение, няма голяма вероятност да стигне до стомаха или кръвообращението, най-много да вдишаш малко амоняк).

Специално за кърменето, мога да приложа и материали, след като си завърша спешното дело. Peace Peace Peace

Засега накратко: "According to the BREASTFEEDING ANSWER BOOK, published by La Leche League International, no evidence exists that the nursing mother's use of hair-care products, such as hair dyes and permanents, has any effect on her breastfeeding baby. When a mother uses hair-care products, some of the chemicals will be absorbed through her skin. If her scalp is healthy and intact, less will be absorbed than if the skin on her scalp is scratched or abraded."

Значи все пак нещо попада в организма чрез кожата, но то е незначително. Crossing Arms Поне се вижда, че няма никакви данни, а не че е доказано обратното. Специално съм ги ровила тия неща.

Съжалявам че е "алангле" (да ме прощават франкофоните), ама всички тук поназнайват по малко, нали?

Не се поддавайте на провокации, плацентата е още по-непропусклива, в кърмата все пак по нещо преминава чат-пат.

П.П. Забравих да отбележа, че в-вата в боята дори не са чак толкова вредни, те ако бяха, ехехееей, по-редовните от нас да са грохнали отдавна. Най-много поради хормоналните промени в организма и структурата на косъма, които може би са обусловени от "съображения" Wink за предпазване на бебето, може боята да не хване, както и къдринът.
Виж целия пост
# 429
Франкофоните, знаят и английски  Grinning
Явно тогава си го е измислил човекът, знам ли newsm78 Не съм се ровила, не съм запозната понеже не ме интересува, затова и не твърдя нищо. Затова уточних, че знам само това, което ми е казал, нищо повече. С най-добри чувства  Heart Eyes
Виж целия пост
# 430
С най-добри чувства  Heart Eyes
Извинявай, аз също Heart Eyes, явно съм прозвучала агресивно. Често ми се случва. Confused
Виж целия пост
# 431
Здраве, щастие и много любов за Ели! Честит рожден ден   bouquet

Вчера, след като се разделихме , получих SMS от 9м, че възобновяват сбирките. Нали ще ходим? Хем missmall да си поправи отсъствията.
Виж целия пост
# 432
Мяу, кво става с твойта болежка??? Още ли те боли корема? Ако е така - марш в Шейново... Wink

ЧРД, ЕЛИ!   bouquet 

П.П. Точно сутринта се гледах в огледалото, че съм за боя и вие днес сте подхванали темата...Simple Smile ... не стига, че се чувствам и аз погрозняла, пък сега остава и да не се мацна малко за цвЕт... Simple Smile Нещо имам чувството, че лицето ми се е променило - някак странна ми е кожата, леко се зачервява на места(нещо като лишеи), имам сенки до петите(а си поспивам), устните ми непрекъснато изпръхват, имам бузки и лека гушка......айде стига съм мрънкала.
Виж целия пост
# 433
Честит ден ден на ЕЛИ !!! Simple Smile
Мнооооооого здраве и наааааай-сладкото бебче през февруари Simple Smile

А сега: забавлявайте се Simple Smile
Качете своя и на половинката си снимка и вижте как би изглеждало бебето ви Simple Smile
http://www.makemebabies.com/
Виж целия пост
# 434
Мяу, кво става с твойта болежка??? Още ли те боли корема? Ако е така - марш в Шейново...
Днес ми поомекна шкембака, та не знам. newsm78

След малко ще прочета да видя кой какво и що. Засега съм пас по другите въпроси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия