Мартин на мама Шуши в МАЙските редици сладичко се гуши!

  • 35 867
  • 735
# 300
Момичета, страшно съм доволна от хомеопата си! Иван снощи изглеждаше толкова зле, цяла нощ не съм спала, но само с един прием на точното хомеопатично лекарство днес ми е като нов. Все едно нищо му е нямало. Супер жизнен както обикновено!

А снимки не съм качвала,че тези три дни толкова работа имах като за последно!

Весело посрещане на Новата година на всички!  Hug
Виж целия пост
# 301
Весело посрещане на 2010 година, момичета!
Дано да е по-добра, по-богата и по-успешна за всички!


Страхотни снимчици - браво на вас!
Виж целия пост
# 302
Весело посрещане на 2010!

Ние преди малко приключихме с вечерята. Децата спят и ще ги събудим към 12.
Виж целия пост
# 303
МИЛИ МОМИЧЕТА,ЧЕСТИТА ДА НИ Е НОВАТА ГОДИНА!ПОЖЕЛАВАМ ЗА ВСИЧКИ ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ,А ОТ ТАМ НАТАТЪК КАКВОТО ТАКОВА!ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ!НАЗДРАВЕ!

Аз на 04.03 живот и здраве съм в София на концерт на Пугачова.Ако,има някой,който ще ходи да пише Crazy
Виж целия пост
# 304
Честита Нова Година!

Пожелавам ви да е много по-успешна от 2009 за всички. Да сме здрави и да изпълним това, което сме си поставили за цел в нея!

Виж целия пост
# 305
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МИРНА И БЛАГОДАТНА ДА Е 2010 ГОДИНА!


Да са живи и здрави всички именници!   bouquet


Ние сме в Пловдив и се чудя дали да идем да осурвакаме сем. Кабрански Simple Smile !
Виж целия пост
# 306
Щастлива Новата 2010г. Нека донесе на всички вас повече поводи за усмивки и сбъдне по една ваша мечта.
Целувки от сем. Михайлови
Виж целия пост
# 307
ЧЕСТИТА НОВА 2010 ГОДИНА!

Виж целия пост
# 308
Сурва весела година!!!

(aко се чудите защо Косьо не е на снимката - ами твърдо и упорито отказа да пипне сурвачакта, камо ли да сурвака, магарето  Mr. Green )
Виж целия пост
# 309
Честита Нова Година, момичета!

МНОГО ЗДРАВЕ,МИР,ЛЮБОВ И КЪСМЕТ от нашето семейство! С пожелания за по-добра, успешна и спокойна 2010-та!


Честито на именниците!
Виж целия пост
# 310
Честита Новата 2010година!Пожелавам Ви много здраве и късмет и много да се обичате и слушате вкъщи!
Честито и на днешните именници!

Виж целия пост
# 311
  Честита Нова Година!
    За Новата година -
    здраве до амина,
    шарени торбички, пълни със парички,
    и гърненце с мед - да е на късмет!!!
Виж целия пост
# 312
Честита Нова година, момичета!

Годината, която се задава
с шепи радост да раздава,
да бъде мирна плодовита,
и за вас да е честита!
Весели празници!
  Hug
Виж целия пост
# 313
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ !!!

ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ПАРИ И МНОГО ЛИЧНО ЩАСТИЕ !!!

ЦЕЛУВКИ
Виж целия пост
# 314
   Мили момичета, Честита Нова 2010 Година!
   Да е здрава, мирна, плодовита,
   да е сладка като медна пита!


   Пишете как посрещнахте новата година. Ние празнувахме с двата чифта баби, дядовци и лели Simple Smile Дари и братовчед й - на 2 годинки - цяла вечер тичаха от точка А до точка Б, поспираха за малко - да ги преоблечем, да пийнат водичка и пак отначало! Мъжът ми с усмивка си мислеше, как Дарито се е напалувала за една седмица напред, но не позна разбира се! Wink
   Снимки - в следващия репортаж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия