Мартин на мама Шуши в МАЙските редици сладичко се гуши!

  • 35 870
  • 735
# 330
Да са ни живи и здрави всичките ни малки и големи именници! Весел празник!   bouquet

Пиша набързо от работа, но не исках да пропускам празника ... като сколасам и снимки ще разглеждам Simple Smile .
Виж целия пост
# 331
Добър ден мили съфорумки Simple Smile

Да е честит именния ден на малки и големи! Да сте живи и здрави, весели, щастливи!

Аз се намъквам да ви информирам, че ако случайно по някакви неведоми пътища Господни, се намира някой желаещ за следновогодишно женско запиване е добре дошъл на 22 януари (петък) в края на работния ден в "Кривото" на НДК.
Казвам по-рано за да имате време да си разчистите графиците до тогава и да освободите една петъчна вечер за смях и веселие.  Hug


Хайде, останете си със здраве!

Весел празник ви желая и много, много наздравици.... Drunk Wine Glass
Виж целия пост
# 332
Честит имен ден на всички малки и големи именници!Да са живи и здрави и да са обичани и обичащи!
И,понеже и ние си имаме повод-да взема да почерпя:
Виж целия пост
# 333
Честит имен ден на Ивчо на Любчето, на Ивко на А н и, на Иван на imar, на Калоян на Даниеле, както и на малкия бебчо Иван на rush!
Весели и здрави, усмихнати и безгрижни да растат, и мнооого пакости да сътворят! Mr. Green

Виж целия пост
# 334
Да са ни живи и здрави, и усмихнати всички малки и големи Ивановци!

А за чаровните ни именички Ванилка и Имар много щастие и романтика:
Виж целия пост
# 335
Честит имен на всички именници! Да са им живи и здрави имената и само с добро да се чуват.
Ето скромна почерпя за моя именник днес: и отиваме да празнуваме!
Виж целия пост
# 336
                          Честит имен ден  на всички именяци (от вчера и днес )! Да са живи и здрави, много обичани и ценени!
                           
Виж целия пост
# 337
  Честито на именниците от вчера и днес! Живи и здрави да са!
    bouquet
   Темичката нещо изостава, пишете мами!
   Дарито тази седмица не е на градина, има конюнктивит. Другата седмица ще трябва да ходи, но съм много притеснена, в групата имат варицела. Аз вече започнах да се замислям какви покупки да направим за бебето, правя списъци, гледам сайтове и мечтая Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Честито на именниците! Много здраве и късмет!

На мамите им весел празник!
Виж целия пост
# 339
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИНОЧКА! ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И МНОГО ЛЮБОВ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
Виж целия пост
# 340
Честито на именниците които изпуснах тези дни! Да са живи здрави и много щастливи!    bouquet

Аз нещо се правя на работна тези дни. Но и активността тук беше супер слаба та смогвах да ви изчета  Mr. Green
Мимето то не останало, прави списъци и почвай с покупките скоро!  Heart Eyes
Люба браво на тебе че да снимаш срещите ви...много добре сте си изкарали явно!
Как мина празника на именниците?
Виж целия пост
# 341
Я, девойки, да ви кажа едно НАЗДРАВЕ . Петък е.... Хубава и усмихната вечер!
Виж целия пост
# 342
Наздраве,Аркова!
Девойки,хубаво мислете преди да се решите на втори отрок CrazyПреди около 10 минути Божидара крещеше като обезумяла,защото играеше някаква идиотска игра с баща си и в резултат на което имам чувството,че ми спука тъпанчето.Егати игрите ooooh!
Виж целия пост
# 343
Еееее, поне един човек се намери да ми отговори на наздравицата!

След още две чашки няма да ти прави впечатление колко силно крещи Божидара!  Mr. Green
Вторият отрок е важна и съществена част в едно семейство!
Виж целия пост
# 344
  Люси, благодаря. Да почерпя па този повод.  
 
  От днес съм в отпуска цяла седмица, след новогодишнатаеуфория в хотела. Колегите днес в хотела ме изненадаха с няколко огромни и прекрасни букета/  едва се замъкнах с тях до вкъщи/
  Сисе, живот и здраве и ние сме на концерта на Алла,  а след това от 5 сме на Боровец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия