) посетят празничната темичка на дечицата ни! 

Нека расте здраво и весело дете! Относно кърмата и нейното съхранение важно и задължително условие е контейнерите за съхранение да са стерилни, така кърмата след размръзяване е годна. Съхранението й във фризера трябва да е при най- малко от -18гр. по целзии, така може до 3 месеца да се ползва, а при (-20гр.С до -40гр.С)6-8 месеца. Това са препоръки на Центъра за майчина кърма- София. А наинструкциите на продуктите на Медела тези срокове са съответно 3-6м. и 12м. Аз лично съм се придържала към препоръките на ЦМК( първите). Важно е също и размразяването на кърмата, но за да не пиша тук подробно може да пиша на лични.

Ама тя е направо локомия голяма. Опитва се едва едва да крачи , та май скоро няма да проходи .
И по едно кафенце за събуждане. 





Препоръчани теми