

Захраниха го със солети със сусам, стъчни бяха

http://pupito.snimka.bg/baby/prosht-pulnik.442469
(да имал работна ръка за фирмата
. Така като чета всички бебчовзи минават през едни и същи периоди, ние поне това с кукуто и яденето го преодоляхме та сега поне от тази гледна точка сме добре. Нашата страст е да се катерим. Направо ми стопява лагерите дребния, не мога за 1 секунда да го оставя, защото го намирам покачен на нещо
. Най-лошото е че таткото живо го насърчава и сега като резултат като не може да се покачи на нещо ходи и си носи я кофа, я някоя табуретка си добутва за да постигне заветната цел.
. Абе постоянно съм на щтрек да не направи някоя голяма бела. Преди два дни да намери една малка черупка от орех и я лапнал КАК НЕ Я ГЛЪТНАЛ НЕЗНАМ когато го видях направо ми се накъдри косата( имам права коса)
.бъдете внимателни , че лошото идва за секунди. 



Препоръчани теми