
Катето ми е с разстройство днес
Освен нея какво мога да й дам - май чай от шипки някой беше споменавал

Какво мога да й давам за ядене освен ориз и картофи?


Не съм й давала лекарства още, защото тонусът й беше добър и се надявах да е епизодично. 


А пък Катето изпитва ужасен страх от прахосмукачката, даже като не е включена не смее да я приближи, та се налага да я покривам.
Ние вече го отбелязахме с пицарийка и пазар
Ще видим и за довечера какво ще спретнем.


Катче, Маги мноого е пораснала и е с много дълга коса. Вече се готви да е кака 
Имам и много сладки снимки на Сами и Ивето, после ще ги кача да ги видите.
! Пожелавам на всички ви много здраве, любов и разбирателство в семействата ви!
. Споделям мнението, че Маги, Мартина, Алекс и Павката са много пораснали и страхотни чаровници 
. Илия обаче няма влечение към конете, на него му дай котки

Препоръчани теми